Ενοικίαση αυτοκίνητου στο Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Ενοικίαση αυτοκίνητου στο Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Ψάξτε ταυτόχρονα σε εκατοντάδες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες για προσφορές ενοικιαζόμενων αυτοκινήτων στο Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi (BUS)

Ίδια τοποθεσία παράδοσης
Πεμ 28.9
Μεσημέρι
Πεμ 5.10
Μεσημέρι
Ηλικία οδηγού:

Φθηνά ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα στο Μπατούμι Batumi

Μίνι
Οικονομικό
Μικρό
Μεσαίου μεγέθους
Βασικό
μεγάλο
Πολυτελές
μίνι βαν
Επιβατικό βαν
SUV
Επαγγελματικό όχημα
Αγροτικό

Μπατούμι Batumi: Οι κορυφαίες συμβουλές για ενοικίαση αυτοκινήτου

  • Κάντε κράτηση στο Μπατούμι Batumi τουλάχιστον 3 εβδομάδες πριν το ταξίδι σας, για να νοικιάσετε αυτοκίνητο κάτω από τη μέση τιμή

Μπατούμι Batumi - Συχνές ερωτήσεις για ενοικίαση αυτοκινήτου

  • Ποια πρακτορεία ενοικίασης αυτοκινήτων παρέχουν μεταφορά από/προς το Μπατούμι Batumi;

    Τα πρακτορεία ενοικίασης αυτοκινήτων που παρέχουν μεταφορά από το Μπατούμι Batumi σε μέρη εκτός αεροδρομίου είναι τα Avis, Europcar, Hertz, Sixt και SURPRICE CAR RENTAL .

Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi - Κριτικές και πρακτορεία ενοικίασης αυτοκινήτων

Tbilisi Cars

10,0

Θαυμάσιο

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Καθαριότητα

10.0

Άνεση

10.0

Παραλαβή/Παράδοση

10.0

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

10.0

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Batumi Airport (BUS) ( Meet & Greet Service )

+995 599 22 93 32

Δευτέρα05:30 - 20:30
Τρίτη05:30 - 20:30
Τετάρτη05:30 - 20:30
Πέμπτη05:30 - 20:30
Παρασκευή05:30 - 20:30
Σάββατο05:30 - 20:30
Κυριακή05:30 - 20:30
Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

SURPRICE CAR RENTAL

10,0

Θαυμάσιο

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Καλύτερη βαθμολογία

2 πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

33 Nikoloz Baratashvili Street, Batumi

+995 599 33 33 53

Δεν υπάρχει ωράριο

Εμφάνιση προσφορών

Alexander Kartveli Batumi International Airport - Meet & Greet Service

Δεν υπάρχει ωράριο

Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Sixt

7,3

Καλό

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Airport Highway 01

+995 790 21 98 11

Δευτέρα16:00 - 18:0010:00 - 14:00
Τρίτη16:00 - 18:0010:00 - 14:00
Τετάρτη10:00 - 14:0016:00 - 18:00
Πέμπτη16:00 - 18:0010:00 - 14:00
Παρασκευή10:00 - 14:0016:00 - 18:00
Σάββατο11:00 - 15:00
Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Hertz

6,1

Οκ

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Batumi International Airport

+995 577 30 77 99

Δευτέρα00:00 - 23:59
Τρίτη00:00 - 23:59
Τετάρτη00:00 - 23:59
Πέμπτη00:00 - 23:59
Παρασκευή00:00 - 23:59
Σάββατο00:00 - 23:59
Κυριακή00:00 - 23:59
Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

keddy by Europcar

6,0

Οκ

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Apt

Δευτέρα10:00 - 14:0013:30 - 19:00
Τρίτη13:30 - 19:0010:00 - 14:00
Τετάρτη10:00 - 14:0013:30 - 19:00
Πέμπτη13:30 - 19:0010:00 - 14:00
Παρασκευή10:00 - 14:0013:30 - 19:00
Σάββατο13:30 - 19:0010:00 - 14:00
Κυριακή10:00 - 14:0013:30 - 19:00
Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

GREEN MOTION

4,2

Μέτριο

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Airport Highway 01

+995 551 34 88 44

Δεν υπάρχει ωράριο

Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

AbbyCar Car Rentals

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Batumi International Airport

+30 21 2213 5282

Δευτέρα10:00 - 14:00
Τρίτη10:00 - 14:00
Τετάρτη10:00 - 14:00
Πέμπτη10:00 - 14:00
Παρασκευή10:00 - 14:00
Σάββατο11:00 - 15:00
Κυριακή11:00 - 15:00
Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Avis

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Airport Highway 220

+995 32 292 35 94

Δευτέρα00:00 - 23:59
Τρίτη00:00 - 23:59
Τετάρτη00:00 - 23:59
Πέμπτη00:00 - 23:59
Παρασκευή00:00 - 23:59
Σάββατο00:00 - 23:59
Κυριακή00:00 - 23:59
Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

City Rent a Car

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Airport Highway 01

Δεν υπάρχει ωράριο

Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Europcar

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Meet And Greet At Arrival Terminal

+995 591 17 67 93

Δεν υπάρχει ωράριο

Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

GSS Car Rental Georgia

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

International Airport

Δευτέρα10:00 - 14:00
Τρίτη10:00 - 14:00
Τετάρτη10:00 - 14:00
Πέμπτη10:00 - 14:00
Παρασκευή10:00 - 14:00
Σάββατο10:00 - 14:00
Κυριακή10:00 - 14:00
Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

GTG Car Rental

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Εμφάνιση όλων

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Airport Highway 01

Δεν υπάρχει ωράριο

Εμφάνιση προσφορών

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Lari Rent

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Batumi Airport

Δεν υπάρχει ωράριο

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

MiMiNO RENT CAR

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Batumi International Airport

Δεν υπάρχει ωράριο

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Naniko

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Batumi International Airport

+995 574 05 88 00

Δευτέρα10:00 - 14:00
Τρίτη10:00 - 14:00
Τετάρτη10:00 - 14:00
Πέμπτη10:00 - 14:00
Παρασκευή10:00 - 14:00
Σάββατο10:00 - 14:00

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Shouqi

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Meet And Greet At Arrival Terminal

+86 10 6064 1387

Δεν υπάρχει ωράριο

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Super Car Rent

Δεν υπάρχει βαθμολογία

Ένα πρακτορείο σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Πρακτορεία σε Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Arrivals Hall, Batumi International Airport

+995 577 54 77 94

Δευτέρα09:00 - 19:00
Τρίτη09:00 - 19:00
Τετάρτη09:00 - 19:00
Πέμπτη09:00 - 19:00
Παρασκευή09:00 - 19:00
Σάββατο09:00 - 19:00
Κυριακή09:00 - 19:00

Φίλτρα

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κριτικές

Παραρτήματα πρακτορείων ενοικίασης στο Αεροδρόμιο Μπατούμι Batumi

Χρήσιμες πληροφορίες

Δημοφιλέστερη κατηγορία

Οικονομικό