Kagura White Horse Inn

2 αστέρια
8,8
Πολύ καλό
βάσει 692 κριτικών
692 κριτικές
Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,8
Πολύ καλό
692 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Kagura White Horse Inn

Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
Προσφορές από
87 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Κανονικό δωμάτιο και 2 ακόμη προσφορές στο Kagura White Horse Inn.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
87 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
183 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Kagura White Horse Inn

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι
  • Ψυγείο
  • Βιβλιοθήκη
  • Μπιντές
  • Ψώνια
  • Σνόουμπορντ
  • Βόλτα με σνόουμομπιλ

Κριτικές για το Kagura White Horse Inn

8,8
Πολύ καλό
692 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
428
Πολύ καλό
164
Καλό
59
Οκ
20
Μέτρια
12
Μέτριο
5
Κακό
4
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

723-2 Mitsumata, Yuzawa

Κοντινά αξιοθέατα

  • Kagura Ski Resort159 μ
  • Naspa Ski Garden4.9 χλμ
  • Yuzawa Highland Alpine Garden5.1 χλμ
  • Kagura Tashiro Ski Resort5.1 χλμ
  • Futai Dam5.4 χλμ
  • Yuzawa Kogen5.6 χλμ
  • Ponshukan5.8 χλμ
  • Echigo-Yuzawa Train Station5.8 χλμ
  • Ashiyu Pocket Park5.9 χλμ
  • Iwappara-Skiing Ground Station6.7 χλμ
  • Echigo-Nakazato Station6.8 χλμ
  • Gala Yuzawa6.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Kagura White Horse Inn: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Kagura White Horse Inn;

    Το Kagura White Horse Inn βρίσκεται στη διεύθυνση 723-2 Mitsumata, 6,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Yuzawa. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Kagura White Horse Inn είναι: Kagura Ski Resort.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Kagura White Horse Inn;

    Στο Kagura White Horse Inn, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Kagura White Horse Inn δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Kagura White Horse Inn προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Kagura White Horse Inn από το αεροδρόμιο;

    Το Kagura White Horse Inn απέχει 110,8 χλμ. από το Matsumoto. Το Kagura White Horse Inn απέχει 122,1 χλμ. από το Niigata.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Kagura White Horse Inn;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Kagura White Horse Inn σε Yuzawa και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Kagura White Horse Inn και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Kagura White Horse Inn.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
Mitsumata Lodge
0,11 χλμ+124 €
3άστερο ξενοδοχείο
K Lodge
0,66 χλμ+116 €
2άστερο ξενοδοχείο
Lodge Charlie Brown6.5 Καλό (40 κριτικές)0,74 χλμWi-Fi+67 €
2άστερο ξενοδοχείο
Kagura Ski Inn
0,28 χλμ+117 €
2άστερο ξενοδοχείο
Lodge Charlie Brown6.5 Καλό (40 κριτικές)0,74 χλμWi-Fi+67 €
3άστερο ξενοδοχείο
K Lodge
0,66 χλμ+116 €
2άστερο ξενοδοχείο
Mitsumata Lodge
0,11 χλμ+124 €
1άστερο ξενοδοχείο
Lodge Yashiro
8.1 Εξαιρετικό (70 κριτικές)0,6 χλμ+72 €
2άστερο ξενοδοχείο
Lodge Charlie Brown6.5 Καλό (40 κριτικές)0,74 χλμWi-Fi+67 €
2άστερο ξενοδοχείο
Mitsumata Lodge
0,11 χλμ+124 €
3άστερο ξενοδοχείο
K Lodge
0,66 χλμ+116 €
2άστερο ξενοδοχείο
Kagura Mitsumata Cottage
8.4 Εξαιρετικό (298 κριτικές)0,5 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+75 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,8
6,5 km