Milawa Muscat Retreat B&B

4 αστέρια
Δευ 20.7
-
Τρι 21.7
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
144 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
144 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
144 €
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
145 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,2
Θαυμάσιο
242 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Milawa Muscat Retreat B&B

Δευ 20.7
-
Τρι 21.7
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
144 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
144 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
145 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Milawa Muscat Retreat B&B

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Προσωπικό μπάνιο
  • Καφετιέρα
  • Ταράτσα/βεράντα
  • Μπαλκόνι
  • Κλιματισμός
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Μπάρμπεκιου
  • Internet

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Internet
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Μαλακτικό

Κουζίνα

  • Ποτήρια κρασιού
  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Κοινόχρηστη κουζίνα
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Μαγειρικά σκεύη
  • Βραστήρας
  • Τοστιέρα
  • Ψυγείο
  • Καφετιέρα
  • Κουζινάκι

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ολόκληρη η μονάδα βρίσκεται στο ισόγειο
  • Ολόκληρη η μονάδα είναι προσβάσιμη
  • Προσβάσιμο για ΑμεΑ
  • Προσβάσιμη ντουζιέρα
  • Καρέκλα μπάνιου
  • Προσβάσιμο πάρκινγκ
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Μαξιλάρι χωρίς πούπουλα
  • Τουαλέτα με λαβές στήριξης
  • Χώρος καπνιστών

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Μπάνιο με σπα
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Μπουρνούζι
  • Προσωπικό μπάνιο
  • Καμπίνα ντους

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Μπάρμπεκιου
  • Μπαλκόνι
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου
  • Κήπος

Κρεβατοκάμαρα

  • Ηλεκτρικές κουβέρτες
  • Ξυπνητήρι
  • Καναπές-κρεβάτι
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Γενικά

  • Καθιστικό
  • Με θέα στον κήπο
  • Καναπές
  • Με μοκέτα

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • DVD player

Εστιατόρια

  • Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Τραπέζι φαγητού

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Μπουκάλι νερό
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Σίδερο και σιδερώστρα

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Δωρεάν πάρκινγκ

Δραστηριότητες

  • Ποδηλασία

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου

Κριτικές για το Milawa Muscat Retreat B&B

9,2
Θαυμάσιο
242 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
194
Πολύ καλό
36
Καλό
9
Οκ
2
Μέτρια
0
Μέτριο
1
Κακό
0
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

1422 Snow Road, Wangaratta, VIC 3678

Κοντινά αξιοθέατα

  • Brown Brothers Milawa Vineyard1.8 χλμ
  • Milawa Cheese Factory2.4 χλμ
  • Muse Galery of Milawa2.4 χλμ
  • Wood Park Wines Cellar Door2.5 χλμ
  • John Gehring Wines2.5 χλμ
  • Sam Miranda King Valley4 χλμ
  • Kaluna Park12.2 χλμ
  • Wangaratta Performing Arts Centre12.9 χλμ
  • Wangaratta Art Gallery13 χλμ
  • The Showgrounds14.2 χλμ
  • Auldstone Cellars22.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Milawa Muscat Retreat B&B

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Milawa Muscat Retreat B&B: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Milawa Muscat Retreat B&B;

    Το Milawa Muscat Retreat B&B βρίσκεται στη διεύθυνση 1422 Snow Road, 12,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Wangaratta. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Milawa Muscat Retreat B&B είναι: Brown Brothers Milawa Vineyard.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Milawa Muscat Retreat B&B;

    Στο Milawa Muscat Retreat B&B, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Milawa Muscat Retreat B&B δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Milawa Muscat Retreat B&B προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Milawa Muscat Retreat B&B δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Milawa Muscat Retreat B&B προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Milawa Muscat Retreat B&B από το αεροδρόμιο;

    Το Milawa Muscat Retreat B&B απέχει 64,3 χλμ. από το Albury.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Milawa Muscat Retreat B&B;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Milawa Muscat Retreat B&B σε Wangaratta και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Milawa Muscat Retreat B&B και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Milawa Muscat Retreat B&B.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότεροLancemore Milawa8.8 Εξαιρετικό (802 κριτικές)1,78 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+101 €
Κατάλυμα
Milawa Vineyard Views - Guesthouse 1
9.6 Εξαιρετικό (223 κριτικές)1,66 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+185 €
Κατάλυμα
Milawa Vineyard Views - Guesthouse 2
9.6 Εξαιρετικό (150 κριτικές)1,66 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+164 €
Ξενώνας
Church Lane Accommodation, Milawa.
9.5 Εξαιρετικό (104 κριτικές)0,85 χλμΜόνο για ενήλικες, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+151 €
4άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότεροLancemore Milawa8.8 Εξαιρετικό (802 κριτικές)1,78 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+101 €
Κατάλυμα
Milawa Vineyard Views - Guesthouse 2
9.6 Εξαιρετικό (150 κριτικές)1,66 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+164 €
Κατάλυμα
Milawa Vineyard Views - Guesthouse 1
9.6 Εξαιρετικό (223 κριτικές)1,66 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+185 €
Ξενώνας
Church Lane Accommodation, Milawa.
9.5 Εξαιρετικό (104 κριτικές)0,85 χλμΜόνο για ενήλικες, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+151 €
4άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότεροLancemore Milawa8.8 Εξαιρετικό (802 κριτικές)1,78 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+101 €
Κατάλυμα
Milawa Vineyard Views - Guesthouse 1
9.6 Εξαιρετικό (223 κριτικές)1,66 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+185 €
Κατάλυμα
Milawa Vineyard Views - Guesthouse 2
9.6 Εξαιρετικό (150 κριτικές)1,66 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+164 €
Ξενώνας
Church Lane Accommodation, Milawa.
9.5 Εξαιρετικό (104 κριτικές)0,85 χλμΜόνο για ενήλικες, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+151 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

9,4
12,9 km