Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton

4 αστέρια
7,8
Καλό
βάσει 127 κριτικών
127 κριτικές
Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο.
7,8
Καλό
127 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton

Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
Προσφορές από
137 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 30 ακόμη προσφορές στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton.
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
137 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
139 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
148 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
158 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
160 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
164 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
167 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
178 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
191 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
206 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton

  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Κριτικές για το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton

7,8
Καλό
127 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
74
Πολύ καλό
14
Καλό
10
Οκ
7
Μέτρια
7
Μέτριο
6
Κακό
9
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

115 East 5th Street, Tulsa, OK 74103

Κοντινά αξιοθέατα

  • Tulsa Performing Arts Center261 μ
  • BOK Tower0.4 χλμ
  • Union Depot0.5 χλμ
  • Oklahoma Jazz Hall of Fame0.5 χλμ
  • BOK Center0.7 χλμ
  • Θέατρο Brady0.9 χλμ
  • Boston Avenue United Methodist Church1 χλμ
  • Cain's Ballroom1.1 χλμ
  • Temple Israel3.3 χλμ
  • Philbrook Museum of Art3.5 χλμ
  • All Souls Unitarian Church3.6 χλμ
  • Gilcrease Museum3.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton είναι ο Δεκέμβριος, με μέση τιμή 151 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάιος, με 278 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton είναι Κυριακή, με μέση τιμή 155 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 397 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton, κάντε κράτηση περίπου 9 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 43%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton;

    Το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton βρίσκεται στη διεύθυνση 115 East 5th Street, περιοχή Downtown, 0,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Tulsa. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton είναι: Tulsa Performing Arts Center.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton;

    Στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Πόσο απέχει το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton από το αεροδρόμιο;

    Το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton απέχει 10,3 χλμ. από το Tulsa. Το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton απέχει 98,5 χλμ. από το Στίλγουοτερ Searcy Fld.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton σε Tulsa και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Tulsa Club Hotel, Curio Collection by Hilton.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
20% φθηνότεροCourtyard by Marriott Tulsa Downtown8.4 Εξαιρετικό (165 κριτικές)0,13 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+118 €
3άστερο ξενοδοχείο
21% φθηνότερο
Hyatt Place Tulsa/Downtown
8.5 Εξαιρετικό (349 κριτικές)0,14 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+117 €
4άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροThe Mayo Hotel8.8 Εξαιρετικό (489 κριτικές)0,34 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+134 €
4άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότεροHyatt Regency Tulsa Downtown8.3 Εξαιρετικό (1.835 κριτικές)0,37 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+132 €
3άστερο ξενοδοχείο
42% φθηνότερο
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Tulsa Downtown/Route 66
8.2 Εξαιρετικό (496 κριτικές)1,04 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Καφετιέρα+86 €
3άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότεροAloft Tulsa Downtown8.1 Εξαιρετικό (843 κριτικές)0,73 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+91 €
4άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότεροDoubleTree by Hilton Tulsa-Downtown7.6 Καλό (1.053 κριτικές)0,9 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+105 €
3άστερο ξενοδοχείο
26% φθηνότεροHampton Inn and Suites Tulsa Downtown7.9 Καλό (605 κριτικές)0,53 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+110 €
Room 2-3
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,85 χλμΚαφετιέρα, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+156 €
Room 3-2 Summary:brIn
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,85 χλμΚαφετιέρα, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+175 €
3άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότεροFairfield by Marriott Inn & Suites Tulsa Downtown Arts District9.2 Εξαιρετικό (308 κριτικές)0,76 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+140 €
4άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροThe Mayo Hotel8.8 Εξαιρετικό (489 κριτικές)0,34 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+134 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,5 km
Tulsa
10,3 km