Tre Merli Beach Hotel

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 1624 κριτικών
1.624 κριτικές
Σαβ 12.9
-
Κυρ 13.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
183 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
183 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
209 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
217 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Tre Merli Beach Hotel προσφέρει πανοραμική θέα στον κόλπο της Τεργέστης. Υπάρχει δωρεάν Wi-Fi, δωρεάν χώρος στάθμευσης και άμεση πρόσβαση στην παραλία. Κατά τους καλοκαιρινούς μήνες, το κατάλυμα προσφέρει πρόσβαση σε βεράντα με ξαπλώστρες και ομπρέλες. Αυτό το boutique ξενοδοχείο προσφέρει μοναδικά ντιζάιν δωμάτια με κλιματισμό, ορισμένα με θέα στη θάλασσα. Κάθε δωμάτιο διαθέτει κλιματισμό, τηλεόραση LCD, μίνι μπαρ και καφετιέρα Illy. Το Hotel Tre Merli Beach βρίσκεται στην περιοχή Barcola της Τεργέστης, έναν δημοφιλή παραθαλάσσιο προορισμό. Το κέντρο και ο σιδηροδρομικός σταθμός της Τεργέστης απέχουν περίπου 3 χιλιόμετρα.
8,2
Πολύ καλό
1624 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Tre Merli Beach Hotel

Σαβ 12.9
-
Κυρ 13.9
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
183 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
209 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
217 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Tre Merli Beach Hotel

  • Μόνο για ενήλικες
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Κάδοι απορριμμάτων
  • Μαλακτικό

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ολόκληρη η μονάδα βρίσκεται στο ισόγειο
  • Προσβάσιμο για ΑμεΑ
  • Μόνο για ενήλικες
  • Υποαλλεργικό
  • Προσβάσιμο πάρκινγκ
  • Υποαλλεργικό μαξιλάρι
  • Δωμάτιο χωρίς αλλεργιογόνα
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Μαξιλάρι χωρίς πούπουλα
  • Ιδιωτική είσοδος

Γενικά

  • Θέα σε ήσυχο δρόμο
  • Θέα στη θάλασσα
  • Ξύλινα πατώματα ή παρκέ
  • Παντόφλες
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Καναπές
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Ηχομόνωση
  • Τηλέφωνο
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Πρόσθετο μπάνιο
  • Μπιντές
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Οδοντόβουρτσα
  • Προσωπικό μπάνιο

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Θυρωρός
  • Χρηματοθυρίδα
  • Μίνι μάρκετ στον χώρο
  • Εισιτήρια μέσων δημόσιας μεταφοράς
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Γρήγορο check-out
  • Μπουκάλι νερό

Εστιατόρια

  • Μίνι bar
  • Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Το φαγητό μπορεί να παραδοθεί στο δωμάτιο του επισκέπτη
  • Καφετιέρα

Υγεία και ασφάλεια

  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • Κουνουπιέρα
  • 24ωρη υπηρεσία ασφαλείας
  • Ασφάλεια

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ σε δρόμο
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Ιδιωτική θέση πάρκινγκ

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Καρέκλες θαλάσσης
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου
  • Κήπος

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση

Κρεβατοκάμαρα

  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Γραφείο

Για οικογένειες

  • Φύλαξη ή φροντίδα παιδιών
  • Παιδικά γεύματα

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου

Πισίνα

  • Πετσέτες πισίνας

Κριτικές για το Tre Merli Beach Hotel

8,2
Πολύ καλό
1624 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
670
Πολύ καλό
429
Καλό
243
Οκ
102
Μέτρια
92
Μέτριο
34
Κακό
54
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Viale Miramare 44, 34136 Trieste, Trieste

Κοντινά αξιοθέατα

  • Faro della Vittoria0.4 χλμ
  • Teatro Lirico Giuseppe Verdi3.4 χλμ
  • Piazza dell'Unità d'Italia3.4 χλμ
  • Grotta Gigante3.4 χλμ
  • Israelite Temple of Trieste3.5 χλμ
  • Trieste City Centre3.5 χλμ
  • Teatro Romano di Trieste3.6 χλμ
  • Civico Museo Morpurgo3.6 χλμ
  • Museo Revoltella3.7 χλμ
  • Basilica Paleocristiana3.7 χλμ
  • Arco di Riccardo3.7 χλμ
  • Museo Del Mare3.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 44340, IT032006A1WZGK6R4U

Tre Merli Beach Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Tre Merli Beach Hotel;

    Το Tre Merli Beach Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Viale Miramare 44, 3,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Trieste. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Tre Merli Beach Hotel είναι: Faro della Vittoria.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Tre Merli Beach Hotel;

    Στο Tre Merli Beach Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Tre Merli Beach Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Tre Merli Beach Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Tre Merli Beach Hotel δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Tre Merli Beach Hotel προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Tre Merli Beach Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Tre Merli Beach Hotel απέχει 25,2 χλμ. από το Portoroz. Το Tre Merli Beach Hotel απέχει 26,3 χλμ. από το Trieste Ronchi dei Legionari.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Tre Merli Beach Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Tre Merli Beach Hotel σε Trieste και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Tre Merli Beach Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Tre Merli Beach Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

5άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότερο
Greif Hotel & Spa
8.8 Εξαιρετικό (927 κριτικές)0,1 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+188 €
1άστερο ξενοδοχείο
B&B Miramare
9.3 Εξαιρετικό (57 κριτικές)0,23 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+502 €
3άστερο ξενοδοχείο
Esperia Casa Vacanza
9.8 Εξαιρετικό (138 κριτικές)0,58 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+218 €
Κατάλυμα
32% φθηνότερο
Trieste (Barcola) - Apartment in villa with private garden, 300 meters from the sea
10 Εξαιρετικό (12 κριτικές)0,25 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα, γκριλ+136 €
5άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότερο
Greif Hotel & Spa
8.8 Εξαιρετικό (927 κριτικές)0,1 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+188 €
3άστερο ξενοδοχείο
Esperia Casa Vacanza
9.8 Εξαιρετικό (138 κριτικές)0,58 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+218 €
1άστερο ξενοδοχείο
B&B Miramare
9.3 Εξαιρετικό (57 κριτικές)0,23 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+502 €
Κατάλυμα
43% φθηνότερο
M&S Holiday House
9.8 Εξαιρετικό (24 κριτικές)1,03 χλμΘέα στην πόλη, Κουζίνα, κουζινίτσα+114 €
3άστερο ξενοδοχείο
Esperia Casa Vacanza
9.8 Εξαιρετικό (138 κριτικές)0,58 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+218 €
1άστερο ξενοδοχείο
B&B Miramare
9.3 Εξαιρετικό (57 κριτικές)0,23 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+502 €
5άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότερο
Greif Hotel & Spa
8.8 Εξαιρετικό (927 κριτικές)0,1 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+188 €
Κατάλυμα
32% φθηνότερο
Trieste (Barcola) - Apartment in villa with private garden, 300 meters from the sea
10 Εξαιρετικό (12 κριτικές)0,25 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα, γκριλ+136 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,8
3,2 km
Trieste Ronchi dei Legionari
26,3 km