AX Palazzo Capua

4 αστέρια
10,0
Θαυμάσιο
βάσει 150 κριτικών
150 κριτικές
Τρι 22.9
-
Τετ 23.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το AX Palazzo Capua είναι ένα από τα πιο αριστοκρατικά ιστορικά κτήρια της Μάλτας και προσφέρει πολυτελείς σουίτες σε απόσταση μόλις 200μ. από την παραλία της Sliema. AX Palazzo Capua μοιράζεται κοινόχρηστες εγκαταστάσεις (όχι ιδιωτικές) με AX Το Victoria Hotel περιλαμβάνει εξωτερική πισίνα, εσωτερική πισίνα, γυμναστήριο και κεντρικό εστιατόριο. Το μικρό και φιλόξενο AX Palazzo Capua διαθέτει ευρύχωρες σουίτες με ξεχωριστό σαλόνι και υπνοδωμάτιο, καθώς και 2 μεγάλες τηλεοράσεις LCD με δορυφορικά κανάλια. Κάθε σουίτα είναι φωτεινή, με άμεση πρόσβαση στον υπαίθριο διάδρομο του 1ου ορόφου. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν ιδιωτικό μπάνιο και η βίλα έχει κοινόχρηστη κουζίνα. Το AX Palazzo Capua είναι ένα ανακαινισμένο κτήριο του 19ου αιώνα με εγκαταστάσεις συνεδρίων και δεξιώσεων στο ισόγειο. Διατίθεται υπόγειος χώρος στάθμευσης.
10,0
Θαυμάσιο
150 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το AX Palazzo Capua

Τρι 22.9
-
Τετ 23.9

Παροχές στο AX Palazzo Capua

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το AX Palazzo Capua

10,0
Θαυμάσιο
150 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
58
Πολύ καλό
24
Καλό
36
Οκ
11
Μέτρια
15
Μέτριο
2
Κακό
4
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Gorg Borg Olivier Street, Sliema SLM 1807

Κοντινά αξιοθέατα

  • Parish Church of Stella Maris222 μ
  • Parrocca ta' San Girgor il-Kbir345 μ
  • Watercolours Dive Centre0.4 χλμ
  • Sliema Promenade0.5 χλμ
  • Bisazza Street0.6 χλμ
  • Point Shopping Mall0.9 χλμ
  • Tigne Fort1.2 χλμ
  • Fort Tigne1.2 χλμ
  • Sliema Ferry1.6 χλμ
  • Manoel Theatre1.8 χλμ
  • Fort St. Elmo1.9 χλμ
  • Auberge d'Aragon2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

AX Palazzo Capua: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το AX Palazzo Capua;

    Το AX Palazzo Capua βρίσκεται στη διεύθυνση Gorg Borg Olivier Street, 0,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Sliema. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο AX Palazzo Capua είναι: Parish Church of Stella Maris.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο AX Palazzo Capua;

    Στο AX Palazzo Capua, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το AX Palazzo Capua δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το AX Palazzo Capua προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το AX Palazzo Capua από το αεροδρόμιο;

    Το AX Palazzo Capua απέχει 6,7 χλμ. από το Λούκα Malta Intl. Το AX Palazzo Capua απέχει 120,6 χλμ. από το Comiso.

  • Έχει πισίνα το AX Palazzo Capua;

    Ναι, το AX Palazzo Capua έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το AX Palazzo Capua;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του AX Palazzo Capua σε Sliema και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο AX Palazzo Capua και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το AX Palazzo Capua.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
96% φθηνότερο
The Howard Hotel
8.1 Εξαιρετικό (1.376 κριτικές)0,1 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+54 €
4άστερο ξενοδοχείο
92% φθηνότεροAX The Victoria Hotel9.1 Εξαιρετικό (3.542 κριτικές)0,12 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+101 €
3άστερο ξενοδοχείο
89% φθηνότερο
Milano Due
0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+135 €
3άστερο ξενοδοχείο
94% φθηνότερο
Amery House
9.1 Εξαιρετικό (1.875 κριτικές)0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+77 €
3άστερο ξενοδοχείο
96% φθηνότερο
The Howard Hotel
8.1 Εξαιρετικό (1.376 κριτικές)0,1 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+54 €
3άστερο ξενοδοχείο
94% φθηνότερο
Amery House
9.1 Εξαιρετικό (1.875 κριτικές)0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+77 €
4άστερο ξενοδοχείο
92% φθηνότεροAX The Victoria Hotel9.1 Εξαιρετικό (3.542 κριτικές)0,12 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+101 €
3άστερο ξενοδοχείο
89% φθηνότερο
Milano Due
0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+135 €
4άστερο ξενοδοχείο
92% φθηνότεροAX The Victoria Hotel9.1 Εξαιρετικό (3.542 κριτικές)0,12 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+101 €
3άστερο ξενοδοχείο
94% φθηνότερο
Amery House
9.1 Εξαιρετικό (1.875 κριτικές)0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+77 €
5άστερο ξενοδοχείο
85% φθηνότεροAX The Palace8.9 Εξαιρετικό (3.075 κριτικές)0,17 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα+177 €
3άστερο ξενοδοχείο
96% φθηνότερο
The Howard Hotel
8.1 Εξαιρετικό (1.376 κριτικές)0,1 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+54 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

10,0
0,1 km
Λούκα Malta Intl
6,7 km