Salalah Plaza Hotel

3 αστέρια
5,2
Μέτρια
βάσει 157 κριτικών
157 κριτικές
Δευ 19.10
-
Τρι 20.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Salalah Plaza Hotel

Δευ 19.10
-
Τρι 20.10

Παροχές στο Salalah Plaza Hotel

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Ασφάλεια
  • Ψυγείο
  • Ανελκυστήρας
  • Μίνι bar
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Κριτικές για το Salalah Plaza Hotel

5,2
Μέτρια
157 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
12
Πολύ καλό
11
Καλό
27
Οκ
12
Μέτρια
35
Μέτριο
11
Κακό
49
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Auqad, Salalah 217

Κοντινά αξιοθέατα

  • Nabi Ayoub's Tomb12.9 χλμ
  • Al-Saada Stadium14.1 χλμ
  • λιμνοθάλασσες του Dhofar14.7 χλμ
  • Land of Frankincense144.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 14:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Salalah Plaza Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Salalah Plaza Hotel;

    Το Salalah Plaza Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Auqad, 5,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Salalah. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Salalah Plaza Hotel είναι: Nabi Ayoub's Tomb.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Salalah Plaza Hotel;

    Στο Salalah Plaza Hotel, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 14:00.

  • Προσφέρει το Salalah Plaza Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Salalah Plaza Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Salalah Plaza Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Salalah Plaza Hotel απέχει 6,7 χλμ. από το Salalah.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Salalah Plaza Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Salalah Plaza Hotel σε Salalah και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Salalah Plaza Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Salalah Plaza Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

صلالة
1 Κακό (2 κριτικές)0,32 χλμ+159 €
2άστερο ξενοδοχείο
41% φθηνότεροAl Jabal6.1 Καλό (220 κριτικές)0,6 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+26 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότερο
Salalah plaza Hotel
6.2 Καλό (17 κριτικές)0,78 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν πάρκινγκ, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+29 €
Κατάλυμα
Three Bedroom Furnished House Apartment With Large Living Room For Rent in Salalah
7 Καλό (1 κριτική)0,26 χλμΚουζίνα, με κλιματισμό, Δωμάτιο πλυντηρίου+80 €
2άστερο ξενοδοχείο
41% φθηνότεροAl Jabal6.1 Καλό (220 κριτικές)0,6 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+26 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότερο
Salalah plaza Hotel
6.2 Καλό (17 κριτικές)0,78 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν πάρκινγκ, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+29 €
صلالة
1 Κακό (2 κριτικές)0,32 χλμ+159 €
Κατάλυμα
10% φθηνότερο
Rateel Apartments 2
9.3 Εξαιρετικό (68 κριτικές)0,86 χλμΘέα στην πόλη, Κουζίνα, με κλιματισμό+40 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότερο
Salalah plaza Hotel
6.2 Καλό (17 κριτικές)0,78 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν πάρκινγκ, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+29 €
2άστερο ξενοδοχείο
41% φθηνότεροAl Jabal6.1 Καλό (220 κριτικές)0,6 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+26 €
صلالة
1 Κακό (2 κριτικές)0,32 χλμ+159 €
Κατάλυμα
10% φθηνότερο
Rateel Apartments 2
9.3 Εξαιρετικό (68 κριτικές)0,86 χλμΘέα στην πόλη, Κουζίνα, με κλιματισμό+40 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,0
5,8 km
Salalah
6,7 km