Hotel Hubertus

4 αστέρια
9,0
Θαυμάσιο
βάσει 467 κριτικών
467 κριτικές
Τετ 21.10
-
Πεμ 22.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Μόλις λίγα βήματα από τα λιφτ του σκι και τα τελεφερίκ, το Hotel Hubertus βρίσκεται ακριβώς στο κέντρο του Sölden. Διαθέτει χώρο σπα και προσφέρει δωρεάν χώρο στάθμευσης. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν καλωδιακή τηλεόραση και μπάνιο με μπουρνούζια και στεγνωτήρα μαλλιών. Τα περισσότερα διαθέτουν μπαλκόνι. Οι εγκαταστάσεις σπα στο Hotel Hubertus περιλαμβάνουν φινλανδική σάουνα, χαμάμ, καμπίνα υπέρυθρης ακτινοβολίας και αίθουσα χαλάρωσης. Διατίθενται χώρος αποθήκευσης εξοπλισμού σκι με στεγνωτήρα για μπότες του σκι και αίθουσα αναψυχής με χειμερινό κήπο. Η ημιδιατροφή περιλαμβάνει πλούσιο πρωινό σε μπουφέ και δείπνο με επιλογή γευμάτων και μπαρ με σαλάτες. Το Hubertus διαθέτει επίσης ένα μοντέρνο μπαρ. Το χειμώνα, οι επισκέπτες λαμβάνουν έκπτωση 10% στην ενοικίαση εξοπλισμού σκι στις εγκαταστάσεις. Το καλοκαίρι, το Hotel Hubertus προσφέρει πεζοπορίες με ξεναγό. Η καλοκαιρινή κάρτα Ötztal inside περιλαμβάνεται σε όλες τις τιμές από τον Ιούνιο έως τα μέσα Οκτωβρίου και προσφέρει δωρεάν βόλτες με τα τελεφερίκ, τα λιφτ και τα λεωφορεία, δωρεάν ξεναγήσεις πεζοπορίας, δωρεάν πρόσβαση σε δημόσια λουτρά και λίμνες και πολλά άλλα οφέλη.
9,0
Θαυμάσιο
467 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Hubertus

Τετ 21.10
-
Πεμ 22.10
Προσφορές από
213 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Superior room, Δίκλινο δωμάτιο και 3 ακόμη προσφορές στο Hotel Hubertus.
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
213 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
324 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
331 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
379 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Hubertus

  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet

Κριτικές για το Hotel Hubertus

9,0
Θαυμάσιο
467 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
299
Πολύ καλό
102
Καλό
40
Οκ
12
Μέτρια
7
Μέτριο
5
Κακό
2
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Dorfstraße 35, 6450 Sölden, Tirol

Κοντινά αξιοθέατα

  • Giggijoch0.7 χλμ
  • Langegg1.6 χλμ
  • Stabele1.9 χλμ
  • Grati1.9 χλμ
  • Hainbachkar2.6 χλμ
  • Silberbunnel2.7 χλμ
  • Rosskirpl2.8 χλμ
  • Heidebahn3 χλμ
  • Gaislachkogl4 χλμ
  • Einzeiger4.2 χλμ
  • Schwarzkogel4.7 χλμ
  • Seiterkar6.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hotel Hubertus: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Hubertus;

    Το Hotel Hubertus βρίσκεται στη διεύθυνση Dorfstraße 35, 0,6 χλμ. από το κέντρο της πόλης Sölden. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Hubertus είναι: Giggijoch.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Hubertus;

    Στο Hotel Hubertus, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Hotel Hubertus δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Hubertus προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Hotel Hubertus δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Hotel Hubertus προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Hotel Hubertus από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Hubertus απέχει 41,4 χλμ. από το Ίνσμπρουκ Kranebitten. Το Hotel Hubertus απέχει 61,2 χλμ. από το Μπολτσάνο Bolzano.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Hubertus;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Hubertus σε Sölden και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Hubertus και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Hubertus.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

5άστερο ξενοδοχείο
Bergland Design- und Wellnesshotel9 Εξαιρετικό (446 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+467 €
4άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότεροVaya Sölden8.4 Εξαιρετικό (1.262 κριτικές)0,15 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+151 €
3άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότερο
Hotel am Hof
8.9 Εξαιρετικό (328 κριτικές)0,15 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+146 €
4άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότεροSporthotel Alpina Sölden8.8 Εξαιρετικό (738 κριτικές)0,27 χλμΜόνο για ενήλικες, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+200 €
3άστερο ξενοδοχείο
41% φθηνότερο
Toni's Ferienheim
9.2 Εξαιρετικό (122 κριτικές)0,38 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Δωρεάν πάρκινγκ+144 €
3άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότερο
Hotel am Hof
8.9 Εξαιρετικό (328 κριτικές)0,15 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+146 €
4άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότεροVaya Sölden8.4 Εξαιρετικό (1.262 κριτικές)0,15 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+151 €
3άστερο ξενοδοχείο
24% φθηνότερο
Pension Andreas
8.7 Εξαιρετικό (887 κριτικές)0,33 χλμWi-Fi+186 €
3άστερο ξενοδοχείο
41% φθηνότερο
Toni's Ferienheim
9.2 Εξαιρετικό (122 κριτικές)0,38 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Δωρεάν πάρκινγκ+144 €
5άστερο ξενοδοχείο
Bergland Design- und Wellnesshotel9 Εξαιρετικό (446 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+467 €
3άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότερο
Hotel am Hof
8.9 Εξαιρετικό (328 κριτικές)0,15 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+146 €
4άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότεροSporthotel Alpina Sölden8.8 Εξαιρετικό (738 κριτικές)0,27 χλμΜόνο για ενήλικες, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+200 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,8
0,6 km
Ίνσμπρουκ Kranebitten
41,4 km