Hotel Arupinum

4 αστέρια
9,4
Θαυμάσιο
βάσει 1197 κριτικών
1.197 κριτικές
Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εποχική εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,4
Θαυμάσιο
1197 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Arupinum

Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
Προσφορές από
128 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο και 7 ακόμη προσφορές στο Hotel Arupinum.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
128 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
144 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
187 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
216 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
335 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
344 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
373 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
412 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
424 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Arupinum

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το Hotel Arupinum

9,4
Θαυμάσιο
1197 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
860
Πολύ καλό
201
Καλό
85
Οκ
22
Μέτρια
22
Μέτριο
4
Κακό
3
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Luje Adamovica 29, Rovinj 52210

Κοντινά αξιοθέατα

  • Rovinj Harbour0.8 χλμ
  • Rovinj Fountain0.9 χλμ
  • Rovinj Heritage Museum1 χλμ
  • Rovinj Aquarium1.2 χλμ
  • St. Euphemia's Church1.2 χλμ
  • Crveni Otok2.1 χλμ
  • Dvigrad14.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hotel Arupinum

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hotel Arupinum;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hotel Arupinum είναι Παρασκευή, με μέση τιμή 128 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 382 € ανά διανυκτέρευση.

Hotel Arupinum: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Arupinum;

    Το Hotel Arupinum βρίσκεται στη διεύθυνση Luje Adamovica 29, 0,6 χλμ. από το κέντρο της πόλης Rovinj. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Arupinum είναι: Rovinj Harbour.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Arupinum;

    Στο Hotel Arupinum, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Hotel Arupinum δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Arupinum προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Hotel Arupinum δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Hotel Arupinum προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Hotel Arupinum από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Arupinum απέχει 29,9 χλμ. από το Πούλα Pula. Το Hotel Arupinum απέχει 44,5 χλμ. από το Portoroz.

  • Έχει πισίνα το Hotel Arupinum;

    Ναι, το Hotel Arupinum έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Arupinum;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Arupinum σε Rovinj και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Arupinum και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Arupinum.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Bed & Breakfast Vila Kristina9.5 Εξαιρετικό (513 κριτικές)0,05 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+141 €
4άστερο ξενοδοχείο
8% φθηνότεροEden Hotel by Maistra Collection9 Εξαιρετικό (4.352 κριτικές)0,25 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+100 €
Κατάλυμα
Apartments Tena
0,05 χλμΚουζίνα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+150 €
Κατάλυμα
19% φθηνότερο
Apartments Godena
9.5 Εξαιρετικό (54 κριτικές)0,05 χλμΚουζίνα, Εξωτερικό τζάκι, Μπαλκόνι+89 €
4άστερο ξενοδοχείο
8% φθηνότεροEden Hotel by Maistra Collection9 Εξαιρετικό (4.352 κριτικές)0,25 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+100 €
3άστερο ξενοδοχείο
Bed & Breakfast Vila Kristina9.5 Εξαιρετικό (513 κριτικές)0,05 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+141 €
Κατάλυμα
25% φθηνότερο
Casa Monte Mulini
7.6 Καλό (38 κριτικές)0,19 χλμΚλιματισμός, κλινοσκεπάσματα+82 €
Κατάλυμα
19% φθηνότερο
Apartments Godena
9.5 Εξαιρετικό (54 κριτικές)0,05 χλμΚουζίνα, Εξωτερικό τζάκι, Μπαλκόνι+89 €
3άστερο ξενοδοχείο
Bed & Breakfast Vila Kristina9.5 Εξαιρετικό (513 κριτικές)0,05 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+141 €
4άστερο ξενοδοχείο
8% φθηνότεροEden Hotel by Maistra Collection9 Εξαιρετικό (4.352 κριτικές)0,25 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+100 €
Κατάλυμα
Apartment Gea
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,18 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, με κλιματισμό+121 €
Κατάλυμα
Apartment Casa Monte Mulini 4/2
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,21 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, κλινοσκεπάσματα+112 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,1
0,6 km
Πούλα Pula
29,9 km