Olé Tropical Tenerife Adults Only

4 αστέρια
8,0
Πολύ καλό
βάσει 2941 κριτικών
2.941 κριτικές
Παρ 18.9
-
Σαβ 19.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
112 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
112 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
123 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,0
Πολύ καλό
2941 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Olé Tropical Tenerife Adults Only

Παρ 18.9
-
Σαβ 19.9
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
112 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
236 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
123 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
172 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
124 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
124 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
126 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
130 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
131 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
131 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
142 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
146 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
169 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
163 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
182 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
186 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
231 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
234 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Olé Tropical Tenerife Adults Only

  • Μόνο για ενήλικες
  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Olé Tropical Tenerife Adults Only

8,0
Πολύ καλό
2941 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1309
Πολύ καλό
656
Καλό
475
Οκ
191
Μέτρια
161
Μέτριο
57
Κακό
92
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Calle Bolivia, 38660 Adeje, Τενερίφη

Κοντινά αξιοθέατα

  • Puerto Colon1.5 χλμ
  • Moana Diving1.5 χλμ
  • Blue Bottom Diving1.5 χλμ
  • Neptuno Sea Company1.6 χλμ
  • Aqualand Costa Adeje1.6 χλμ
  • Playa del Bobo2.1 χλμ
  • Playa del Duque3 χλμ
  • Las Aguilas Jungle Park3.4 χλμ
  • Golf Costa Adeje5.6 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Olé Tropical Tenerife Adults Only

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Olé Tropical Tenerife Adults Only;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Olé Tropical Tenerife Adults Only είναι ο Μάιος, με μέση τιμή 124 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάρτιος, με 209 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Olé Tropical Tenerife Adults Only;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Olé Tropical Tenerife Adults Only είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 149 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 292 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Olé Tropical Tenerife Adults Only;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Olé Tropical Tenerife Adults Only, κάντε κράτηση περίπου 11 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 28%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Olé Tropical Tenerife Adults Only: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Olé Tropical Tenerife Adults Only;

    Το Olé Tropical Tenerife Adults Only βρίσκεται στη διεύθυνση Calle Bolivia, 6,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Adeje. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Olé Tropical Tenerife Adults Only είναι: Puerto Colon.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Olé Tropical Tenerife Adults Only;

    Στο Olé Tropical Tenerife Adults Only, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Olé Tropical Tenerife Adults Only δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Olé Tropical Tenerife Adults Only προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Olé Tropical Tenerife Adults Only δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Olé Tropical Tenerife Adults Only προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Olé Tropical Tenerife Adults Only από το αεροδρόμιο;

    Το Olé Tropical Tenerife Adults Only απέχει 15,3 χλμ. από το Granadilla Tenerife-Sur. Το Olé Tropical Tenerife Adults Only απέχει 48 χλμ. από το San Sebastián de la Gomera La Gomera.

  • Έχει πισίνα το Olé Tropical Tenerife Adults Only;

    Ναι, το Olé Tropical Tenerife Adults Only έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Olé Tropical Tenerife Adults Only;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Olé Tropical Tenerife Adults Only σε Adeje και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Olé Tropical Tenerife Adults Only και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Olé Tropical Tenerife Adults Only.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
44% φθηνότερο
Paradero
0,12 χλμ+81 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
Apartamentos Paradero
0,17 χλμ+66 €
2άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότερο
Playazul
0,19 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+90 €
4άστερο ξενοδοχείο
Vanilla Garden Boutique Hotel - Adults Only
8.5 Εξαιρετικό (1.104 κριτικές)0,23 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+185 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
Apartamentos Paradero
0,17 χλμ+66 €
1άστερο ξενοδοχείο
45% φθηνότερο
Torres De Yomely
7.3 Καλό (91 κριτικές)0,24 χλμWi-Fi+80 €
2άστερο ξενοδοχείο
44% φθηνότερο
Paradero
0,12 χλμ+81 €
2άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότερο
Playazul
0,19 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+90 €
4άστερο ξενοδοχείο
Vanilla Garden Boutique Hotel - Adults Only
8.5 Εξαιρετικό (1.104 κριτικές)0,23 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+185 €
1άστερο ξενοδοχείο
45% φθηνότερο
Torres De Yomely
7.3 Καλό (91 κριτικές)0,24 χλμWi-Fi+80 €
2άστερο ξενοδοχείο
44% φθηνότερο
Paradero
0,12 χλμ+81 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
Apartamentos Paradero
0,17 χλμ+66 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,8
6,2 km
Granadilla Tenerife-Sur
15,3 km