Mercure Olbia Hotel e Spa

4 αστέρια
7,2
Καλό
βάσει 1876 κριτικών
1.876 κριτικές
Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν health club και εποχική εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
7,2
Καλό
1876 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Mercure Olbia Hotel e Spa

Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9
Προσφορές από
76 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Κανονικό δωμάτιο και 23 ακόμη προσφορές στο Mercure Olbia Hotel e Spa.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
76 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
168 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
82 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
86 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
234 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
96 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
115 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
172 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
327 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
124 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
143 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
134 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
135 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
147 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
238 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
153 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
206 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
185 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Mercure Olbia Hotel e Spa

  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων

Κριτικές για το Mercure Olbia Hotel e Spa

7,2
Καλό
1876 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
600
Πολύ καλό
378
Καλό
350
Οκ
180
Μέτρια
141
Μέτριο
82
Κακό
147
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Via Puglie snc, 07026 Olbia, Sardinia

Κοντινά αξιοθέατα

  • San Simplicio0.6 χλμ
  • Museo archeologico di Olbia1.3 χλμ
  • Port of Olbia2.4 χλμ
  • Wellness Center Beauty and Spa Geovillage4.2 χλμ
  • Spiaggia Le Saline7.4 χλμ
  • Spiaggia Marina Maria8.1 χλμ
  • Spiaggia di Porto Istana10.8 χλμ
  • Isola Tavolara18.5 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: F1858, IT090047A1000F1858

Mercure Olbia Hotel e Spa

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Mercure Olbia Hotel e Spa;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Mercure Olbia Hotel e Spa είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 74 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Αύγουστος, με 213 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Mercure Olbia Hotel e Spa;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Mercure Olbia Hotel e Spa είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 98 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 254 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Mercure Olbia Hotel e Spa;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Mercure Olbia Hotel e Spa, κάντε κράτηση περίπου 7 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 53%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Mercure Olbia Hotel e Spa: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Mercure Olbia Hotel e Spa;

    Το Mercure Olbia Hotel e Spa βρίσκεται στη διεύθυνση Via Puglie snc, περιοχή Downtown, 0,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Olbia. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Mercure Olbia Hotel e Spa είναι: San Simplicio.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Mercure Olbia Hotel e Spa;

    Στο Mercure Olbia Hotel e Spa, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Mercure Olbia Hotel e Spa δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Mercure Olbia Hotel e Spa προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Mercure Olbia Hotel e Spa δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Mercure Olbia Hotel e Spa προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Mercure Olbia Hotel e Spa από το αεροδρόμιο;

    Το Mercure Olbia Hotel e Spa απέχει 3,3 χλμ. από το Olbia Costa Smeralda. Το Mercure Olbia Hotel e Spa απέχει 72,3 χλμ. από το Figari-Sud Corse.

  • Έχει πισίνα το Mercure Olbia Hotel e Spa;

    Ναι, το Mercure Olbia Hotel e Spa έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Mercure Olbia Hotel e Spa;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Mercure Olbia Hotel e Spa σε Olbia και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Mercure Olbia Hotel e Spa και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Mercure Olbia Hotel e Spa.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότερο
Casa Solmes Rooms
8.7 Εξαιρετικό (1.250 κριτικές)0,25 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+59 €
4άστερο ξενοδοχείο
17% φθηνότεροColonna Palace Mediterraneo7.6 Καλό (954 κριτικές)0,36 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+82 €
Κατάλυμα
16% φθηνότερο
Room 'Camera Deluxe' with Wi-Fi and Air Conditioning
0,11 χλμWi-Fi, με κλιματισμό, Καφετιέρα+83 €
Κατάλυμα
21% φθηνότερο
Iside Accommodations
6.3 Καλό (19 κριτικές)0,24 χλμΚουζίνα, με κλιματισμό, Πλυντήριο ρούχων+78 €
3άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότερο
Casa Solmes Rooms
8.7 Εξαιρετικό (1.250 κριτικές)0,25 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+59 €
4άστερο ξενοδοχείο
17% φθηνότεροColonna Palace Mediterraneo7.6 Καλό (954 κριτικές)0,36 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+82 €
Κατάλυμα
21% φθηνότερο
Iside Accommodations
6.3 Καλό (19 κριτικές)0,24 χλμΚουζίνα, με κλιματισμό, Πλυντήριο ρούχων+78 €
Κατάλυμα
16% φθηνότερο
Room 'Camera Deluxe' with Wi-Fi and Air Conditioning
0,11 χλμWi-Fi, με κλιματισμό, Καφετιέρα+83 €
3άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότερο
Casa Solmes Rooms
8.7 Εξαιρετικό (1.250 κριτικές)0,25 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+59 €
4άστερο ξενοδοχείο
17% φθηνότεροColonna Palace Mediterraneo7.6 Καλό (954 κριτικές)0,36 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+82 €
Κατάλυμα
Blu Tavolara
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,32 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα+1.240 €
Κατάλυμα
Suite Monte Nero
9.4 Εξαιρετικό (16 κριτικές)0,29 χλμΚουζίνα, με κλιματισμό, Καφετιέρα+157 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,8 km
Olbia Costa Smeralda
3,3 km