Apa Hotel Keisei Narita Ekimae

3 αστέρια
8,3
Πολύ καλό
βάσει 9587 κριτικών
9.587 κριτικές
Παρ 11.9
-
Σαβ 12.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
28 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
28 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
33 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
37 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το APA Hotel απέχει 1 λεπτό με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό Keisei Narita (ανατολική έξοδος) και 15 λεπτά με το τρένο από το αεροδρόμιο Narita. Οι επισκέπτες διαμένουν σε μοντέρνα δωμάτια με δορυφορική τηλεόραση επίπεδης οθόνης και ιδιωτικό μπάνιο. Δωρεάν Wi-Fi είναι προσβάσιμο σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου. Τα δωμάτια στο APA Hotel Keisei Narita Ekimae είναι κλιματιζόμενα και διαθέτουν έπιπλα από σκούρο ξύλο. Κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει ψυγείο και ηλεκτρικό βραστήρα με τσάι. Το ιδιωτικό μπάνιο είναι εξοπλισμένο με παντόφλες και προϊόντα περιποίησης. Ο Ναός Shinsho-ji απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το APA Keisei Hotel και το Πάρκο Naritasan είναι προσβάσιμο σε 25 λεπτά με τα πόδια. Μπορείτε να χαλαρώσετε στο ζεστό δημόσιο λουτρό ή να απολαύσετε ένα μασάζ. Η 24ωρη ρεσεψιόν μπορεί να αποθηκεύσει αποσκευές, ενώ στις εγκαταστάσεις υπάρχουν πλυντήριο με κερματοδέκτη και μηχάνημα συναλλάγματος. Στο εστιατόριο Ginyuba στο ισόγειο σερβίρεται ιαπωνικό/δυτικό πρωινό σε μπουφέ, από τις 06:00 έως τις 10:00. (Τελευταία παραγγελία: 9:30), έναντι αμοιβής. Το εστιατόριο προσφέρει επίσης μπουφέ για μεσημεριανό γεύμα και μενού για δείπνο.
8,3
Πολύ καλό
9587 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae

Παρ 11.9
-
Σαβ 12.9
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae

  • Εστιατόριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet
  • Πάρκινγκ
  • Σπα

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Internet
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Κάδοι απορριμμάτων
  • Μαλακτικό

Μπάνιο

  • Yukata (ιαπωνικό μπουρνούζι)
  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Μπανιέρα
  • Μπιντές
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Οδοντόβουρτσα
  • Δημόσιο μπάνιο
  • Προσωπικό μπάνιο

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Προσβάσιμο για ΑμεΑ
  • Ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση με ασανσέρ
  • Τουαλέτα με λαβές στήριξης
  • Πρόσβαση στους άνω ορόφους με ασανσέρ

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • 24ωρη υπηρεσία ασφαλείας
  • Ασφάλεια

Εστιατόρια

  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Εστιατόριο
  • Βραστήρας
  • Ψυγείο
  • Αυτόματος πωλητής (ποτά)

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Δυνατότητα συναλλάγματος
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Γρήγορο check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Πρέσα για παντελόνια

Γενικά

  • Παράθυρο
  • Παντόφλες
  • Τηλέφωνο
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Πισίνα και σπα

  • Μασάζ
  • Σπα
  • Σάουνα

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ
  • Δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου
  • Ιδιωτική θέση πάρκινγκ

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση

Κρεβατοκάμαρα

  • Ξυπνητήρι
  • Ράφι ρούχων

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Γραφείο

Δραστηριότητες

  • Θερμά λουτρά
  • Γκολφ

Για οικογένειες

  • Μπουφές για παιδιά

Κριτικές για το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae

8,3
Πολύ καλό
9587 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
3842
Πολύ καλό
2278
Καλό
1675
Οκ
816
Μέτρια
538
Μέτριο
196
Κακό
251
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

7.4
Καλό
Shaikh, Σεπ 2017
Πλεονεκτήματα (+) Διάλεξα αυτό το ξενοδοχείο κυρίως λόγω της τοποθεσίας κοντά στο αεροδρόμιο λόγω της πρώιμης πτήσης μου και το ξενοδοχείο διαθέτει δωρεάν υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορείο. Επίσης ένα συν ήταν το υπέροχο...
Μειονεκτήματα (-) Τα δωμάτια ήταν πολύ μικρά.
Περισσότερα

Τοποθεσία

906 Hanasaki-Cho, Narita 286-0033

Κοντινά αξιοθέατα

  • Keisei Narita Railway Station103 μ
  • Naritasan Omote Sando214 μ
  • Kuriyama Park251 μ
  • Narita Railway Station273 μ
  • Narita Yokan Museum0.6 χλμ
  • Naritasan Shinsoji Temple1 χλμ
  • Narita-san1 χλμ
  • Naritasan Park1.2 χλμ
  • Calligraphy Museum1.5 χλμ
  • Kozunomori Railway Station2.7 χλμ
  • Narita Market2.7 χλμ
  • Narita Yukawa Railway Station3.4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Apa Hotel Keisei Narita Ekimae

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae είναι ο Ιούλιος, με μέση τιμή 42 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Νοέμβριος, με 69 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae είναι Κυριακή, με μέση τιμή 33 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 54 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae, κάντε κράτηση περίπου 12 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 33%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Apa Hotel Keisei Narita Ekimae: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae;

    Το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae βρίσκεται στη διεύθυνση 906 Hanasaki-Cho, 0,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Narita. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae είναι: Keisei Narita Railway Station.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae;

    Στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου;

    Ναι, το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae προσφέρει δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου.

  • Πόσο απέχει το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae από το αεροδρόμιο;

    Το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae απέχει 6,4 χλμ. από το Τόκιο Narita. Το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae απέχει 45,8 χλμ. από το Omitama Ibaraki.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Apa Hotel Keisei Narita Ekimae σε Narita και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Apa Hotel Keisei Narita Ekimae και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Apa Hotel Keisei Narita Ekimae.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Comfort Hotel Narita8.4 Εξαιρετικό (1.559 κριτικές)0,09 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετιέρα+45 €
3άστερο ξενοδοχείο
Meet Inn Narita
8.6 Εξαιρετικό (2.023 κριτικές)0,1 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+42 €
3άστερο ξενοδοχείο
Richmond Hotel Narita8.8 Εξαιρετικό (4.193 κριτικές)0,11 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+51 €
Regular Plan Room only all rooms nonsmoking S / Narita Chiba
0,12 χλμ+54 €
3άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότεροThe Hedistar Hotel Narita8.2 Εξαιρετικό (5.032 κριτικές)0,69 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου+29 €
3άστερο ξενοδοχείο
21% φθηνότεροNarita U-City Hotel8.2 Εξαιρετικό (3.715 κριτικές)0,48 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+32 €
3άστερο ξενοδοχείο
International Garden Hotel Narita8.5 Εξαιρετικό (6.380 κριτικές)1,6 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+41 €
Regular Plan Free breakfast Single Smoking / Narita Chiba
8 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,18 χλμ+42 €
NonsmokingSemidouble family room with cypress bath / Narita Chiba
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,81 χλμ+151 €
4άστερο ξενοδοχείο
Waqoo Naritasanmonzen
9.4 Εξαιρετικό (188 κριτικές)0,79 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+214 €
3άστερο ξενοδοχείο
Richmond Hotel Narita8.8 Εξαιρετικό (4.193 κριτικές)0,11 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+51 €
3άστερο ξενοδοχείο
Meet Inn Narita
8.6 Εξαιρετικό (2.023 κριτικές)0,1 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+42 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,7 km
Τόκιο Narita
6,4 km