Villa dos Corais Pousada

4 αστέρια
9,5
Θαυμάσιο
βάσει 1687 κριτικών
1.687 κριτικές
Δευ 24.8
-
Τρι 25.8
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν ανοιχτό γήπεδο τένις, εξωτερική πισίνα, σάουνα και γυμναστήριο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,5
Θαυμάσιο
1687 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Villa dos Corais Pousada

Δευ 24.8
-
Τρι 25.8
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Villa dos Corais Pousada

  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραθαλάσσιο
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Υπηρεσία μεταφοράς (δωρεάν)
  • Aίθουσα συνεδριάσεων

Δραστηριότητες

  • Κατάστημα δώρων
  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Ψάρεμα
  • Επιτραπέζια παιχνίδια/παζλ
  • Δωμάτιο παιχνιδιών
  • Κανό
  • Καταδύσεις
  • Καταδύσεις
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Ιππασία
  • Πινγκ-πονγκ
  • Υδάτινο πάρκο
  • Μπιλιάρδο
  • Ιστιοσανίδα
  • Πεζοπορία
  • Ψώνια

Βασικές παροχές

  • Συσκευή φορητού hotspot
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Ανεμιστήρας
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Σαμπουάν
  • Αντάπτορας
  • Αφρόλουτρο
  • Κάδοι απορριμμάτων
  • Μαλακτικό

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Δυνατότητα συναλλάγματος
  • Μίνι μάρκετ στον χώρο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Γρήγορο check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Χρηματοθυρίδα
  • Μπουκάλι νερό

Πισίνα και σπα

  • Σπα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Πετσέτες πισίνας
  • Χαμάμ
  • Μασάζ
  • Μπαρ στην πισίνα
  • Σάουνα

Μπάνιο

  • Πιστολάκι
  • Υπαίθρια μπανιέρα
  • Προσωπικό μπάνιο
  • Ντουζ
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Καμπίνα ντους

Εστιατόρια

  • Κατ' οίκον παράδοση τροφίμων
  • Συσκευασμένα γεύματα
  • Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Μίνι bar
  • Κοινόχρηστη κουζίνα

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • Κουνουπιέρα
  • 24ωρη υπηρεσία ασφαλείας
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Ασφάλεια

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Ραδιόφωνο
  • Βιβλιοθήκη
  • Κοινόχρηστο σαλόνι/χώρος τηλεόρασης
  • Τηλεόραση

Γενικά

  • Με θέα στον κήπο
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος
  • Παραθαλάσσιο
  • Τηλέφωνο
  • Πλακάκια/μαρμάρινο δάπεδο

Εξωτερικός χώρος

  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου
  • Κήπος
  • Ταράτσα/βεράντα
  • Καρέκλες θαλάσσης
  • Μπαλκόνι

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Σίδερο και σιδερώστρα
  • Απλώστρα

Κρεβατοκάμαρα

  • Υπέρδιπλα κρεβάτια (> 2 μέτρα)
  • Πουπουλένιο μαξιλάρι
  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι
  • Ράφι ρούχων
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ολόκληρη η μονάδα βρίσκεται στο ισόγειο
  • Μαξιλάρι χωρίς πούπουλα
  • Χώρος καπνιστών
  • Ιδιωτική είσοδος

Για οικογένειες

  • Φύλαξη ή φροντίδα παιδιών
  • Παιδικά γεύματα
  • Εσωτερικός χώρος παιχνιδιού
  • Καλύμματα πρίζας για παιδιά

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Μεταφορά αεροδρομ. (με χρέωση)
  • Υπηρεσία μεταφοράς (δωρεάν)

Γυμναστήριο

  • Γυμναστήριο
  • Τένις

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό

Κριτικές για το Villa dos Corais Pousada

9,5
Θαυμάσιο
1687 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1382
Πολύ καλό
194
Καλό
72
Οκ
11
Μέτρια
17
Μέτριο
6
Κακό
5
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Terceira Praia, Morro de Sao Paulo 45428-000

Κοντινά αξιοθέατα

  • Fourth Beach76 μ
  • Third Beach0.5 χλμ
  • Saudade Island0.8 χλμ
  • Second Beach0.9 χλμ
  • First Beach1.3 χλμ
  • Aureliano Lima Square1.5 χλμ
  • Morro de Sao Paulo Lighthouse1.6 χλμ
  • Nossa Senhora da Luz Church1.6 χλμ
  • Morro de Sao Paulo Pier1.6 χλμ
  • Morro de Sao Paulo Fort1.7 χλμ
  • Gamboa Beach3.4 χλμ
  • Fifth Beach5.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Villa dos Corais Pousada

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Villa dos Corais Pousada;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Villa dos Corais Pousada είναι ο Μάιος, με μέση τιμή 100 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιανουάριος, με 416 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Villa dos Corais Pousada;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Villa dos Corais Pousada είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 132 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 219 € ανά διανυκτέρευση.

Villa dos Corais Pousada: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Villa dos Corais Pousada;

    Το Villa dos Corais Pousada βρίσκεται στη διεύθυνση Terceira Praia, 1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Morro de Sao Paulo. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Villa dos Corais Pousada είναι: Fourth Beach.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Villa dos Corais Pousada;

    Στο Villa dos Corais Pousada, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Villa dos Corais Pousada δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Villa dos Corais Pousada προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Villa dos Corais Pousada από το αεροδρόμιο;

    Το Villa dos Corais Pousada απέχει 13,7 χλμ. από το Valença. Το Villa dos Corais Pousada απέχει 81,6 χλμ. από το Salvador Luis E. Magalhaes.

  • Έχει πισίνα το Villa dos Corais Pousada;

    Ναι, το Villa dos Corais Pousada έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Villa dos Corais Pousada;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Villa dos Corais Pousada σε Morro de Sao Paulo και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Villa dos Corais Pousada και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Villa dos Corais Pousada.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
61% φθηνότεροPousada Caeira8.9 Εξαιρετικό (1.500 κριτικές)0,1 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+45 €
3άστερο ξενοδοχείο
86% φθηνότερο
Hotel Marujo
6.7 Καλό (348 κριτικές)0,45 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+16 €
3άστερο ξενοδοχείο
72% φθηνότεροHotel Morro De São Paulo8.9 Εξαιρετικό (1.019 κριτικές)0,52 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi+32 €
4άστερο ξενοδοχείο
24% φθηνότεροVillage Paraíso Tropical9.5 Εξαιρετικό (1.886 κριτικές)0,54 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+87 €
3άστερο ξενοδοχείο
86% φθηνότερο
Hotel Marujo
6.7 Καλό (348 κριτικές)0,45 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+16 €
2άστερο ξενοδοχείο
84% φθηνότεροPousada Ébano7.8 Καλό (297 κριτικές)0,6 χλμ+19 €
3άστερο ξενοδοχείο
82% φθηνότερο
Amendoeira Praia Hotel
7.3 Καλό (547 κριτικές)0,69 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Υπηρεσία δωματίου+20 €
2άστερο ξενοδοχείο
73% φθηνότερο
Morro De Sao Paulo Hospedagens
7.9 Καλό (227 κριτικές)0,62 χλμ+32 €
4άστερο ξενοδοχείο
24% φθηνότεροVillage Paraíso Tropical9.5 Εξαιρετικό (1.886 κριτικές)0,54 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+87 €
2άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότερο
Terra Bella Pousada
9.2 Εξαιρετικό (372 κριτικές)0,68 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi+41 €
3άστερο ξενοδοχείο
66% φθηνότερο
Pousada Linda flor
9.2 Εξαιρετικό (244 κριτικές)0,73 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+39 €
3άστερο ξενοδοχείο
56% φθηνότερο
Condominio Luna Rossa
9.1 Εξαιρετικό (315 κριτικές)0,74 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+50 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,8
1,0 km