Telopea Court Holiday

3 αστέρια
8,3
Πολύ καλό
βάσει 90 κριτικών
90 κριτικές
Σαβ 12.9
-
Κυρ 13.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Πάροχος
Πάροχος για το Telopea Court Holiday
Πάροχος για το Telopea Court Holiday
Πάροχος για το Telopea Court Holiday
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Telopea Court Holiday

Σαβ 12.9
-
Κυρ 13.9

Παροχές στο Telopea Court Holiday

  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Πάρκινγκ
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ψυγείο

Κουζίνα

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ψυγείο
  • Κουζινάκι

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Μπάνιο

  • Πιστολάκι

Εστιατόρια

  • Μπαρ/Σαλόνι

Γενικά

  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • 24ωρη ρεσεψιόν

Κριτικές για το Telopea Court Holiday

8,3
Πολύ καλό
90 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
41
Πολύ καλό
17
Καλό
15
Οκ
11
Μέτρια
2
Μέτριο
1
Κακό
3
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

86 Main Street, Merimbula, NSW 2548

Κοντινά αξιοθέατα

  • Main Beach Recreation Reserve1.3 χλμ
  • Merimbula Lake1.8 χλμ
  • Magic Mountain Recreational Park1.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 13:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Telopea Court Holiday: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Telopea Court Holiday;

    Το Telopea Court Holiday βρίσκεται στη διεύθυνση 86 Main Street, 0,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Merimbula. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Telopea Court Holiday είναι: Main Beach Recreation Reserve.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Telopea Court Holiday;

    Στο Telopea Court Holiday, το check-in γίνεται στις 13:00 και το check-out στις 10:00.

  • Πόσο απέχει το Telopea Court Holiday από το αεροδρόμιο;

    Το Telopea Court Holiday απέχει 2,5 χλμ. από το Merimbula. Το Telopea Court Holiday απέχει 112 χλμ. από το Moruya.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Telopea Court Holiday;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Telopea Court Holiday σε Merimbula και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Telopea Court Holiday και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Telopea Court Holiday.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
South Seas Motel8.4 Εξαιρετικό (846 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi+152 €
2άστερο ξενοδοχείο
Fishermans Lodge
6.9 Καλό (7 κριτικές)0,11 χλμ+339 €
3άστερο ξενοδοχείο
Town Centre Motor Inn7.1 Καλό (856 κριτικές)0,18 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+77 €
3άστερο ξενοδοχείο
Panoramic Townhouses by Lisa
8.5 Εξαιρετικό (428 κριτικές)0,54 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+132 €
3άστερο ξενοδοχείο
Town Centre Motor Inn7.1 Καλό (856 κριτικές)0,18 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+77 €
3άστερο ξενοδοχείο
Panoramic Townhouses by Lisa
8.5 Εξαιρετικό (428 κριτικές)0,54 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+132 €
3άστερο ξενοδοχείο
South Seas Motel8.4 Εξαιρετικό (846 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi+152 €
3άστερο ξενοδοχείο
Ella Bleu
8.8 Εξαιρετικό (27 κριτικές)0,58 χλμ+238 €
3άστερο ξενοδοχείο
Ella Bleu
8.8 Εξαιρετικό (27 κριτικές)0,58 χλμ+238 €
3άστερο ξενοδοχείο
Panoramic Townhouses by Lisa
8.5 Εξαιρετικό (428 κριτικές)0,54 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+132 €
3άστερο ξενοδοχείο
South Seas Motel8.4 Εξαιρετικό (846 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi+152 €
3άστερο ξενοδοχείο
Town Centre Motor Inn7.1 Καλό (856 κριτικές)0,18 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+77 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,4 km
Merimbula
2,5 km