Kertanegara Premium Guest House

κατηγορία 0
8,0
Πολύ καλό
βάσει 1077 κριτικών
1.077 κριτικές
Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Kertanegara Premium Guest house απέχει 5 λεπτά οδικώς από την πλατεία της πόλης Malang και προσφέρει κλιματιζόμενα δωμάτια με σύγχρονες ανέσεις. Το ξενοδοχείο διαθέτει εστιατόριο και δωρεάν χώρο στάθμευσης στις εγκαταστάσεις του. Στους κοινόχρηστους χώρους και σε ορισμένα δωμάτια παρέχεται δωρεάν Wi-Fi. Το εμπορικό κέντρο Malang Olympic Garden απέχει μόλις 3 λεπτά με τα πόδια από το Kertanegara Premium Guest House. Το ξενοδοχείο απέχει 30 λεπτά με το αυτοκίνητο από το υδάτινο πάρκο Jawa Timur και το νυχτερινό θέαμα Batu (BNS). Το αεροδρόμιο Abdul Rachman Saleh απέχει επίσης 30 λεπτά με το αυτοκίνητο. Τα όμορφα διακοσμημένα, πολυτελή δωμάτια έχουν άπλετο φως και μεγάλα παράθυρα. Όλα τα δωμάτια περιλαμβάνουν καλωδιακή τηλεόραση επίπεδης οθόνης και θυρίδα ασφαλείας. Καθημερινά προσφέρονται δωρεάν μπουκάλια μεταλλικό νερό. Τα ιδιωτικά μπάνια είναι εξοπλισμένα με δωρεάν προϊόντα περιποίησης. Το προσωπικό της 24ωρης ρεσεψιόν μπορεί να ικανοποιήσει τις ανάγκες των επισκεπτών. Παρέχεται υπηρεσία ενοικίασης αυτοκινήτων για όσους επιθυμούν να εξερευνήσουν την περιοχή. Παρέχονται επίσης υπηρεσίες πλυντηρίου και φαξ/φωτοτυπικού. Το Terrace Café σερβίρει ινδονησιακή κουζίνα. Εναλλακτικά, οι επισκέπτες μπορούν να δειπνήσουν στην άνεση του δωματίου τους.
8,0
Πολύ καλό
1077 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Kertanegara Premium Guest House

Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
Προσφορές από
20 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Superior room και 1 ακόμη προσφορές στο Kertanegara Premium Guest House.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
20 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
21 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Kertanegara Premium Guest House

  • Κλιματισμός
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πετσέτες
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet
  • Καφετέρια

Κριτικές για το Kertanegara Premium Guest House

8,0
Πολύ καλό
1077 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
464
Πολύ καλό
289
Καλό
195
Οκ
71
Μέτρια
25
Μέτριο
15
Κακό
18
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Η ακριβής τοποθεσία παρέχεται μετά την κράτηση

Κοντινά αξιοθέατα

  • Gajayana Stadium137 μ
  • Kanjuruhan Stadium20.2 χλμ
  • Mount Bromo31.4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 2106250027823, 55199

Kertanegara Premium Guest House: Συχνές ερωτήσεις

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Kertanegara Premium Guest House;

    Στο Kertanegara Premium Guest House, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Kertanegara Premium Guest House δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Kertanegara Premium Guest House προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Kertanegara Premium Guest House δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Kertanegara Premium Guest House προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Kertanegara Premium Guest House από το αεροδρόμιο;

    Το Kertanegara Premium Guest House απέχει 11,2 χλμ. από το Malang. Το Kertanegara Premium Guest House απέχει 68,3 χλμ. από το Σουραμπάγια Juanda.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Kertanegara Premium Guest House;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Kertanegara Premium Guest House σε Malang και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Kertanegara Premium Guest House και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Kertanegara Premium Guest House.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
6% φθηνότερο
Fendis Homestay
9.6 Εξαιρετικό (4 κριτικές)0,72 χλμΚλιματισμός+16 €
Κατάλυμα
61% φθηνότερο
Irma Guest House
0,9 χλμΚλινοσκεπάσματα+7 €
Κατάλυμα
28% φθηνότερο
Jacatra Homestay
5.2 Οκ (24 κριτικές)1,12 χλμΤαράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+12 €
2άστερο ξενοδοχείο
44% φθηνότερο
Dpavilion Guest House & Resto
8.4 Εξαιρετικό (14 κριτικές)0,39 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+9 €
Κατάλυμα
61% φθηνότερο
Irma Guest House
0,9 χλμΚλινοσκεπάσματα+7 €
Κατάλυμα
28% φθηνότερο
Jacatra Homestay
5.2 Οκ (24 κριτικές)1,12 χλμΤαράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+12 €
Κατάλυμα
6% φθηνότερο
Fendis Homestay
9.6 Εξαιρετικό (4 κριτικές)0,72 χλμΚλιματισμός+16 €
2άστερο ξενοδοχείο
67% φθηνότερο
OYO 93987 Suropati 2 Guest House
2.5 Μέτριο (1 κριτική)1,02 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+6 €
Κατάλυμα
6% φθηνότερο
Fendis Homestay
9.6 Εξαιρετικό (4 κριτικές)0,72 χλμΚλιματισμός+16 €
Κατάλυμα
28% φθηνότερο
Jacatra Homestay
5.2 Οκ (24 κριτικές)1,12 χλμΤαράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+12 €
Κατάλυμα
61% φθηνότερο
Irma Guest House
0,9 χλμΚλινοσκεπάσματα+7 €
5άστερο ξενοδοχείο
Hotel Tugu Malang9.4 Εξαιρετικό (1.574 κριτικές)0,93 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+60 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,5
0,8 km
Malang
11,2 km