Hotel Praia Bonita Jatiúca

3 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 2034 κριτικών
2.034 κριτικές
Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,7
Πολύ καλό
2034 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Praia Bonita Jatiúca

Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
Προσφορές από
50 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Κανονικό δωμάτιο και 4 ακόμη προσφορές στο Hotel Praia Bonita Jatiúca.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
58 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
166 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
92 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
141 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Praia Bonita Jatiúca

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Κριτικές για το Hotel Praia Bonita Jatiúca

8,7
Πολύ καλό
2034 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
960
Πολύ καλό
444
Καλό
343
Οκ
131
Μέτρια
79
Μέτριο
44
Κακό
33
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Av João Davino, 66, Maceió 57035-554

Κοντινά αξιοθέατα

  • Jatiuca Beach0.7 χλμ
  • Ponta Verde Beach1.7 χλμ
  • Pajucara Beach2.8 χλμ
  • Let's Dive Diving and Adventure3.3 χλμ
  • Jacarecica Beach3.5 χλμ
  • Maceio Metropolitan Cathedral4.6 χλμ
  • Museu Theo Brandao4.6 χλμ
  • Teatro Deodoro5.2 χλμ
  • Guaxuma Beach6.4 χλμ
  • Praia Guaxuma6.6 χλμ
  • Rei Pele Stadium7.2 χλμ
  • Praia da Sereia11.4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hotel Praia Bonita Jatiúca

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hotel Praia Bonita Jatiúca;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hotel Praia Bonita Jatiúca είναι ο Ιούλιος, με μέση τιμή 70 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Δεκέμβριος, με 229 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hotel Praia Bonita Jatiúca;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hotel Praia Bonita Jatiúca είναι Τρίτη, με μέση τιμή 47 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τετάρτη, με 221 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hotel Praia Bonita Jatiúca;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hotel Praia Bonita Jatiúca, κάντε κράτηση περίπου 5 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 62%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Hotel Praia Bonita Jatiúca: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Praia Bonita Jatiúca;

    Το Hotel Praia Bonita Jatiúca βρίσκεται στη διεύθυνση Av João Davino, 66, 1,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Maceió. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Praia Bonita Jatiúca είναι: Jatiuca Beach.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Praia Bonita Jatiúca;

    Στο Hotel Praia Bonita Jatiúca, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Hotel Praia Bonita Jatiúca δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Praia Bonita Jatiúca προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Hotel Praia Bonita Jatiúca δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Hotel Praia Bonita Jatiúca προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Hotel Praia Bonita Jatiúca από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Praia Bonita Jatiúca απέχει 17,5 χλμ. από το Maceió Palmares.

  • Έχει πισίνα το Hotel Praia Bonita Jatiúca;

    Ναι, το Hotel Praia Bonita Jatiúca έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Praia Bonita Jatiúca;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Praia Bonita Jatiúca σε Maceió και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Praia Bonita Jatiúca και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Praia Bonita Jatiúca.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Mar Dos Corais
9.4 Εξαιρετικό (431 κριτικές)0,1 χλμΤηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+46 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροPousada Capital das Águas8.1 Εξαιρετικό (954 κριτικές)0,17 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+39 €
2άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροBluemar Hotel8.1 Εξαιρετικό (895 κριτικές)0,2 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+39 €
2άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότεροPousada Nossa Casa7.9 Καλό (1.947 κριτικές)0,21 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+27 €
2άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότεροPousada Nossa Casa7.9 Καλό (1.947 κριτικές)0,21 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+27 €
2άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότεροExpresso R18.1 Εξαιρετικό (4.452 κριτικές)0,29 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Aίθουσα συνεδριάσεων+31 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροPousada Capital das Águas8.1 Εξαιρετικό (954 κριτικές)0,17 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+39 €
2άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροBluemar Hotel8.1 Εξαιρετικό (895 κριτικές)0,2 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+39 €
3άστερο ξενοδοχείο
Mar Dos Corais
9.4 Εξαιρετικό (431 κριτικές)0,1 χλμΤηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+46 €
3άστερο ξενοδοχείο
Marinas Maceió Hotel8.5 Εξαιρετικό (696 κριτικές)0,24 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+47 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροPousada Capital das Águas8.1 Εξαιρετικό (954 κριτικές)0,17 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+39 €
2άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροBluemar Hotel8.1 Εξαιρετικό (895 κριτικές)0,2 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+39 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,9 km
Maceió Palmares
17,5 km