Residenze dell'Angelo

3 αστέρια
7,3
Καλό
βάσει 624 κριτικών
624 κριτικές
Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
7,3
Καλό
624 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Residenze dell'Angelo

Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
Προσφορές από
73 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο και 3 ακόμη προσφορές στο Residenze dell'Angelo.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Residenze dell'Angelo

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet
  • Πάρκινγκ
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.

Κριτικές για το Residenze dell'Angelo

7,3
Καλό
624 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
137
Πολύ καλό
148
Καλό
141
Οκ
54
Μέτρια
64
Μέτριο
37
Κακό
43
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Piazza Grande, 6600 Locarno, Ticino

Κοντινά αξιοθέατα

  • Piazza Grande28 μ
  • Casino Locarno270 μ
  • Madonna del Sasso0.7 χλμ
  • Falconeria Locarno0.9 χλμ
  • Lido Locarno1 χλμ
  • Church Santa Maria della Misericordia2.4 χλμ
  • Verzasca Dam5.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 84

Residenze dell'Angelo

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Residenze dell'Angelo;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Residenze dell'Angelo είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 60 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούλιος, με 174 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Residenze dell'Angelo;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Residenze dell'Angelo είναι Κυριακή, με μέση τιμή 91 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 425 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Residenze dell'Angelo;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Residenze dell'Angelo, κάντε κράτηση περίπου 1 εβδομάδα νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 46%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Residenze dell'Angelo: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Residenze dell'Angelo;

    Το Residenze dell'Angelo βρίσκεται στη διεύθυνση Piazza Grande, 0,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Locarno. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Residenze dell'Angelo είναι: Piazza Grande.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Residenze dell'Angelo;

    Στο Residenze dell'Angelo, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Residenze dell'Angelo δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Residenze dell'Angelo προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Residenze dell'Angelo από το αεροδρόμιο;

    Το Residenze dell'Angelo απέχει 20,4 χλμ. από το Λουγκάνο Lugano. Το Residenze dell'Angelo απέχει 60,2 χλμ. από το Μιλάνο Malpensa.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Residenze dell'Angelo;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Residenze dell'Angelo σε Locarno και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Residenze dell'Angelo και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Residenze dell'Angelo.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel America8 Εξαιρετικό (947 κριτικές)0,04 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+158 €
3άστερο ξενοδοχείο
Boutique Hotel Piazza Grande Locarno - Easy Self Check-In
8.5 Εξαιρετικό (728 κριτικές)0,07 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+88 €
2άστερο ξενοδοχείο
Palazzo Canetti Locarno - Piazza Grande - Suites & Rooms - Easy Self Check-In
8.7 Εξαιρετικό (378 κριτικές)0,11 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+90 €
3άστερο ξενοδοχείο
3% φθηνότερο
Hotel dell'Angelo
7.5 Καλό (5.308 κριτικές)0,12 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+63 €
3άστερο ξενοδοχείο
3% φθηνότερο
Hotel dell'Angelo
7.5 Καλό (5.308 κριτικές)0,12 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+63 €
3άστερο ξενοδοχείο
Boutique Hotel Piazza Grande Locarno - Easy Self Check-In
8.5 Εξαιρετικό (728 κριτικές)0,07 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+88 €
2άστερο ξενοδοχείο
Palazzo Canetti Locarno - Piazza Grande - Suites & Rooms - Easy Self Check-In
8.7 Εξαιρετικό (378 κριτικές)0,11 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+90 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel City Locarno8.6 Εξαιρετικό (2.217 κριτικές)0,3 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+108 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Belvedere Locarno9.1 Εξαιρετικό (1.847 κριτικές)0,33 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+298 €
2άστερο ξενοδοχείο
Palazzo Canetti Locarno - Piazza Grande - Suites & Rooms - Easy Self Check-In
8.7 Εξαιρετικό (378 κριτικές)0,11 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+90 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Du Lac Locarno
8.7 Εξαιρετικό (1.507 κριτικές)0,3 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+137 €
3άστερο ξενοδοχείο
Caffè dell'Arte Boutique Rooms Locarno8.6 Εξαιρετικό (697 κριτικές)0,13 χλμΜόνο για ενήλικες, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+136 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

7,6
0,3 km