The Gables Guest House

3 αστέρια
9,2
Θαυμάσιο
βάσει 74 κριτικών
74 κριτικές
Δευ 12.10
-
Τρι 13.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το The Gables Guest House

Δευ 12.10
-
Τρι 13.10

Παροχές στο The Gables Guest House

  • Wi-Fi
  • Πάρκινγκ
  • Πιστολάκι
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες

Κριτικές για το The Gables Guest House

9,2
Θαυμάσιο
74 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
53
Πολύ καλό
10
Καλό
10
Οκ
0
Μέτρια
1
Μέτριο
0
Κακό
0
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

546 Newark Road, Lincoln, LN6 9NG

Κοντινά αξιοθέατα

  • Terry O'Toole Theatre1.2 χλμ
  • NTR Solutions Stadium3.8 χλμ
  • Sincil Bank6.3 χλμ
  • Lincoln Performing Arts Centre6.8 χλμ
  • Engine Shed6.8 χλμ
  • Theatre Royal7.3 χλμ
  • Lincoln Drill Hall7.3 χλμ
  • Joseph Banks Conservatory7.5 χλμ
  • Usher Gallery7.6 χλμ
  • Lincoln Castle7.6 χλμ
  • Lincoln Cathedral7.7 χλμ
  • Newport Arch7.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

The Gables Guest House: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το The Gables Guest House;

    Το The Gables Guest House βρίσκεται στη διεύθυνση 546 Newark Road, 7,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Lincoln. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο The Gables Guest House είναι: Terry O'Toole Theatre.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο The Gables Guest House;

    Στο The Gables Guest House, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 10:00.

  • Πόσο απέχει το The Gables Guest House από το αεροδρόμιο;

    Το The Gables Guest House απέχει 42,5 χλμ. από το Doncaster Sheffield. Το The Gables Guest House απέχει 47 χλμ. από το Grimsby Humberside.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το The Gables Guest House;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του The Gables Guest House σε Lincoln και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο The Gables Guest House και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το The Gables Guest House.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
26 OTHO WAY, family friendly, with open fire in North Hykeham
0,66 χλμWi-Fi, κλινοσκεπάσματα, τζάκι+128 €
Κατάλυμα
Lake View Shepherds Hut, Pet Friendly, With A Garden in South Hykeham
0,71 χλμΚλινοσκεπάσματα+123 €
4άστερο ξενοδοχείο
Best Western Plus Bentley Hotel & Spa7.9 Καλό (2.336 κριτικές)0,8 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+80 €
3άστερο ξενοδοχείο
34% φθηνότερο
Travelodge Lincoln Thorpe on the Hill
7 Καλό (7 κριτικές)1,02 χλμΠάρκινγκ+40 €
3άστερο ξενοδοχείο
34% φθηνότερο
Travelodge Lincoln Thorpe on the Hill
7 Καλό (7 κριτικές)1,02 χλμΠάρκινγκ+40 €
4άστερο ξενοδοχείο
Best Western Plus Bentley Hotel & Spa7.9 Καλό (2.336 κριτικές)0,8 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+80 €
Κατάλυμα
The Lilac Owl
1,06 χλμ+102 €
Κατάλυμα
Lake View Shepherds Hut, Pet Friendly, With A Garden in South Hykeham
0,71 χλμΚλινοσκεπάσματα+123 €
Κατάλυμα
The Green Monkey
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,47 χλμ+248 €
Κατάλυμα
Lily-pad Lodge
9.8 Εξαιρετικό (4 κριτικές)1,26 χλμΥδρομασάζ, Κουζίνα, Πλυντήριο ρούχων+226 €
Κατάλυμα
Lake View Lodge
9.8 Εξαιρετικό (9 κριτικές)1,47 χλμΥδρομασάζ, Κουζίνα, Καφετιέρα+349 €
Κατάλυμα
Butterfly Lodge
9.5 Εξαιρετικό (4 κριτικές)1,06 χλμ+252 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,1 km
Grimsby Humberside
47,0 km