Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort

3 αστέρια
8,8
Πολύ καλό
βάσει 596 κριτικών
596 κριτικές
Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι επισκέπτες μπορούν να παίξουν στο γήπεδο γκολφ που διαθέτει 18 τρύπες, καθώς και να απολαύσουν κι άλλες εγκαταστάσεις αναψυχής όπως υδάτινο πάρκο (επιπλέον χρέωση). Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει εσωτερική πισίνα, πισίνα για παιδιά, εποχική εξωτερική πισίνα και μπανιέρα υδρομασάζ. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν σάουνα και γυμναστήριο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,8
Πολύ καλό
596 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort

Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
Προσφορές από
88 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 12 ακόμη προσφορές στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
88 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
144 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
98 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
125 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
185 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
188 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
191 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
206 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
212 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
230 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
286 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
328 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
308 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort

  • Εγκαταστάσεις για θαλάσσια σπορ (στον χώρο)
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Γήπεδο μπάσκετ
  • Εξωτερικό τζάκι

Κριτικές για το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort

8,8
Πολύ καλό
596 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
367
Πολύ καλό
91
Καλό
44
Οκ
22
Μέτρια
29
Μέτριο
13
Κακό
30
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

7037 Grand Geneva Way, Lake Geneva, WI 53147

Κοντινά αξιοθέατα

  • The Mountain Top at Grand Geneva Resort82 μ
  • Moose Mountain Falls Waterpark1.1 χλμ
  • Studio Winery2 χλμ
  • Geneva Lake Museum2.9 χλμ
  • Horticultural Hall3.1 χλμ
  • Breadloaf Book Shop3.1 χλμ
  • Paradise Miniature Golf3.2 χλμ
  • Aerial Adventures3.3 χλμ
  • Riviera Beach3.4 χλμ
  • Lake Geneva Canopy Tours3.4 χλμ
  • Riviera Ballroom3.4 χλμ
  • Big Foot Beach State Park4.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort είναι ο Νοέμβριος, με μέση τιμή 128 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούλιος, με 241 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 97 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 378 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort, κάντε κράτηση περίπου 8 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 35%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort;

    Το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort βρίσκεται στη διεύθυνση 7037 Grand Geneva Way, 3,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Lake Geneva. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort είναι: The Mountain Top at Grand Geneva Resort.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort;

    Στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort από το αεροδρόμιο;

    Το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort απέχει 55,8 χλμ. από το Μιλγουόκι Milwaukee-Mitchell. Το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort απέχει 72,6 χλμ. από το Σικάγο Greater Rockford.

  • Έχει πισίνα το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort;

    Ναι, το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort σε Lake Geneva και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Holiday Inn Club Vacations at Lake Geneva Resort.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Villa Near Lake Geneva | Close to the Airport
9.5 Εξαιρετικό (13 κριτικές)0,47 χλμΚλινοσκεπάσματα, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+214 €
Κατάλυμα
Villa Near Lake Geneva, close to Lake
9.2 Εξαιρετικό (11 κριτικές)0,53 χλμΚλινοσκεπάσματα, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+152 €
3άστερο ξενοδοχείο
Timber Ridge Lodge And Waterpark8.6 Εξαιρετικό (992 κριτικές)1,05 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+119 €
3άστερο ξενοδοχείο
3% φθηνότερο
Fairfield by Marriott Inn & Suites Lake Geneva
8.6 Εξαιρετικό (395 κριτικές)1,3 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+98 €
3άστερο ξενοδοχείο
3% φθηνότερο
Fairfield by Marriott Inn & Suites Lake Geneva
8.6 Εξαιρετικό (395 κριτικές)1,3 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+98 €
3άστερο ξενοδοχείο
Timber Ridge Lodge And Waterpark8.6 Εξαιρετικό (992 κριτικές)1,05 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+119 €
Κατάλυμα
Villa Near Lake Geneva, close to Lake
9.2 Εξαιρετικό (11 κριτικές)0,53 χλμΚλινοσκεπάσματα, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+152 €
Κατάλυμα
Villa Near Lake Geneva | Close to the Airport
9.5 Εξαιρετικό (13 κριτικές)0,47 χλμΚλινοσκεπάσματα, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+214 €
Κατάλυμα
Villa Near Lake Geneva | Close to the Airport
9.5 Εξαιρετικό (13 κριτικές)0,47 χλμΚλινοσκεπάσματα, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+214 €
Κατάλυμα
Villa Near Lake Geneva, close to Lake
9.2 Εξαιρετικό (11 κριτικές)0,53 χλμΚλινοσκεπάσματα, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+152 €
3άστερο ξενοδοχείο
Timber Ridge Lodge And Waterpark8.6 Εξαιρετικό (992 κριτικές)1,05 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+119 €
3άστερο ξενοδοχείο
3% φθηνότερο
Fairfield by Marriott Inn & Suites Lake Geneva
8.6 Εξαιρετικό (395 κριτικές)1,3 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+98 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

3,1 km
Μιλγουόκι Milwaukee-Mitchell
55,8 km