Oceane Self Catering

3 αστέρια
9,3
Θαυμάσιο
βάσει 848 κριτικών
848 κριτικές
Παρ 23.10
-
Σαβ 24.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Oceane Self Catering βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια από την παραλία La Passe και προσφέρει κλιματιζόμενα διαμερίσματα μέσα σε έναν τροπικό κήπο. Διαθέτει επίσης εγκαταστάσεις μπάρμπεκιου, ενοικίαση ποδηλάτων και βοήθεια με ξεναγήσεις. Τα διαμερίσματα διαθέτουν βεράντα και υπαίθριο καθιστικό. Διαθέτουν επίσης τραπεζαρία, τηλεόραση και μικρή κουζίνα με φούρνο μικροκυμάτων, φρυγανιέρα και ηλεκτρικό βραστήρα. Το μπάνιο είναι εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών. Το Oceane Self Catering μπορεί να οργανώσει εκδρομές και περιηγήσεις κατόπιν αιτήματος. Διατίθενται επίσης υπηρεσία δωματίου και καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας. Το φέρι Inter Island απέχει 5 λεπτά με τα πόδια και το ναυπηγείο La Digue απέχει 3χλμ. από τα διαμερίσματα. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι το αεροδρόμιο του νησιού Praslin στο νησί Praslin.
9,3
Θαυμάσιο
848 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Oceane Self Catering

Παρ 23.10
-
Σαβ 24.10
Προσφορές από
127 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κλασικό δωμάτιο, Κανονικό δωμάτιο και 3 ακόμη προσφορές στο Oceane Self Catering.
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
127 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
132 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
150 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
153 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Oceane Self Catering

  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Παιδική πισίνα

Κριτικές για το Oceane Self Catering

9,3
Θαυμάσιο
848 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
572
Πολύ καλό
139
Καλό
73
Οκ
28
Μέτρια
16
Μέτριο
11
Κακό
9
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

La Passe, La Digue Island

Κοντινά αξιοθέατα

  • Anse Severe Beach0.7 χλμ
  • Anse Patate Beach1.1 χλμ
  • L’Union Estate Farm1.8 χλμ
  • Anse Source d'Argent2.4 χλμ
  • Anse Cocos Beach3 χλμ
  • Petite Anse Beach3.1 χλμ
  • Grand Anse Beach3.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 13:30, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 09:30

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Oceane Self Catering: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Oceane Self Catering;

    Το Oceane Self Catering βρίσκεται στη διεύθυνση La Passe, 1,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης La Digue Island. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Oceane Self Catering είναι: Anse Severe Beach.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Oceane Self Catering;

    Στο Oceane Self Catering, το check-in γίνεται στις 13:30 και το check-out στις 09:30.

  • Προσφέρει το Oceane Self Catering δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Oceane Self Catering προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Oceane Self Catering από το αεροδρόμιο;

    Το Oceane Self Catering απέχει 15,7 χλμ. από το Grand'Anse Praslin Praslin Island. Το Oceane Self Catering απέχει 49,9 χλμ. από το Βικτόρια Seychelles Intl.

  • Έχει πισίνα το Oceane Self Catering;

    Ναι, το Oceane Self Catering έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Oceane Self Catering;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Oceane Self Catering σε La Digue Island και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Oceane Self Catering και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Oceane Self Catering.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Sibert Residence
8.4 Εξαιρετικό (5 κριτικές)0,13 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+164 €
3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότερο
Chez Michelin Pension Residence
8.7 Εξαιρετικό (561 κριτικές)0,15 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+95 €
2άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότερο
Kot Babi Guest House
8.2 Εξαιρετικό (1.024 κριτικές)0,22 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+84 €
3άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότερο
Villa Authentique
8.2 Εξαιρετικό (570 κριτικές)0,23 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+88 €
2άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότερο
Petra's Guest House
8.4 Εξαιρετικό (115 κριτικές)0,59 χλμ+69 €
3άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότερο
La Source Self Catering
9.4 Εξαιρετικό (178 κριτικές)0,97 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+69 €
3άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότερο
La Digue Island Lodge
7.5 Καλό (2.429 κριτικές)0,99 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+78 €
2άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότερο
Kot Babi Guest House
8.2 Εξαιρετικό (1.024 κριτικές)0,22 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+84 €
4άστερο ξενοδοχείο
Le Nautique - Luxury Waterfront Hotel9.4 Εξαιρετικό (1.039 κριτικές)0,53 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+315 €
3άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότερο
La Source Self Catering
9.4 Εξαιρετικό (178 κριτικές)0,97 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+69 €
4άστερο ξενοδοχείο
Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant9.1 Εξαιρετικό (1.129 κριτικές)0,75 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+234 €
3άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότερο
Bernique Guest House
8.9 Εξαιρετικό (195 κριτικές)0,82 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+113 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,1
1,5 km
Grand'Anse Praslin Praslin Island
15,7 km