Grand Hyatt Kochi Bolgatty

5 αστέρια
9,0
Θαυμάσιο
βάσει 1004 κριτικών
1.004 κριτικές
Κυρ 18.10
-
Δευ 19.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Σε ξενοδοχείο υπάρχουν ανοιχτό γήπεδο τένις και δωρεάν ποδήλατα. Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει εσωτερική πισίνα, εξωτερική πισίνα και πισίνα για παιδιά. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν νεροτσουλήθρα, σάουνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,0
Θαυμάσιο
1004 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Grand Hyatt Kochi Bolgatty

Κυρ 18.10
-
Δευ 19.10
Προσφορές από
123 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 12 ακόμη προσφορές στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty.
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
123 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
130 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
159 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
137 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
144 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Executive room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
470 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
148 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
163 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
253 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
264 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
288 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
342 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια

Κριτικές για το Grand Hyatt Kochi Bolgatty

9,0
Θαυμάσιο
1004 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
766
Πολύ καλό
105
Καλό
62
Οκ
23
Μέτρια
12
Μέτριο
10
Κακό
26
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Bolgatty Island, Kochi 682 504

Κοντινά αξιοθέατα

  • Cochin Port2.9 χλμ
  • Jain Temple3.1 χλμ
  • Fort Kochi3.3 χλμ
  • Chinese Fishing Nets3.3 χλμ
  • Mattancherry Palace3.3 χλμ
  • Vasco da Gama Square3.4 χλμ
  • Santa Cruz Cathedral Basilica3.5 χλμ
  • St. Francis Church3.5 χλμ
  • Kerala Kathakali Centre3.6 χλμ
  • David Hall Art Gallery and Cafe3.7 χλμ
  • Indo-Portuguese Museum3.9 χλμ
  • Jawaharlal Nehru Stadium Kochi4.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Grand Hyatt Kochi Bolgatty

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty είναι ο Μάιος, με μέση τιμή 137 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Δεκέμβριος, με 259 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty είναι Τρίτη, με μέση τιμή 154 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 715 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty, κάντε κράτηση περίπου 2 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 33%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Grand Hyatt Kochi Bolgatty: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Grand Hyatt Kochi Bolgatty;

    Το Grand Hyatt Kochi Bolgatty βρίσκεται στη διεύθυνση Bolgatty Island, 5,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Kochi. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty είναι: Cochin Port.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty;

    Στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Grand Hyatt Kochi Bolgatty δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Grand Hyatt Kochi Bolgatty προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Grand Hyatt Kochi Bolgatty δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Grand Hyatt Kochi Bolgatty προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Grand Hyatt Kochi Bolgatty από το αεροδρόμιο;

    Το Grand Hyatt Kochi Bolgatty απέχει 23,3 χλμ. από το Kochi. Το Grand Hyatt Kochi Bolgatty απέχει 132,1 χλμ. από το Kozhikode.

  • Έχει πισίνα το Grand Hyatt Kochi Bolgatty;

    Ναι, το Grand Hyatt Kochi Bolgatty έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Grand Hyatt Kochi Bolgatty;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Grand Hyatt Kochi Bolgatty σε Kochi και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Grand Hyatt Kochi Bolgatty και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Grand Hyatt Kochi Bolgatty.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
89% φθηνότερο
Hotel O Hotel Bolgatty Regent
3.4 Μέτριο (5 κριτικές)0,17 χλμ+16 €
3άστερο ξενοδοχείο
89% φθηνότερο
Ecovalue Kochi - 200 Meters From Kerala High Court
1,29 χλμWi-Fi+16 €
3άστερο ξενοδοχείο
77% φθηνότερο
Court 11 by Dimora
7 Καλό (16 κριτικές)1,34 χλμ+34 €
3άστερο ξενοδοχείο
87% φθηνότερο
OYO Rooms 025 Ernakulam Broadway
1,41 χλμ+19 €
3άστερο ξενοδοχείο
95% φθηνότερο
Townhouse Market Road Ernakulam
3 Μέτριο (13 κριτικές)1,95 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+8 €
3άστερο ξενοδοχείο
93% φθηνότερο
Hotel Mart View
6.7 Καλό (411 κριτικές)1,43 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+10 €
3άστερο ξενοδοχείο
92% φθηνότερο
Collection O Market Road Ernakulam
4.7 Οκ (45 κριτικές)1,95 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+12 €
3άστερο ξενοδοχείο
92% φθηνότεροYMCA International House6.5 Καλό (72 κριτικές)1,99 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+12 €
5άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότεροVivanta Ernakulam, Marine Drive8.6 Εξαιρετικό (1.234 κριτικές)1,78 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+54 €
3άστερο ξενοδοχείο
77% φθηνότερο
Sealord Hotel
8 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,6 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+33 €
3άστερο ξενοδοχείο
76% φθηνότερο
The Anton Hotel
8 Εξαιρετικό (47 κριτικές)1,94 χλμWi-Fi+34 €
3άστερο ξενοδοχείο
87% φθηνότερο
Treebo Petals Suites Marine Drive
7.6 Καλό (190 κριτικές)1,82 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Δωρεάν πάρκινγκ+18 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,6
5,3 km
Kochi
23,3 km