Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North

3 αστέρια
8,4
Πολύ καλό
βάσει 2053 κριτικών
2.053 κριτικές
Σαβ 19.9
-
Κυρ 20.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο. Δεν επιτρέπεται η είσοδος σε πισίνα για παιδιά κάτω των 16 ετών που δε συνοδεύονται από ενήλικα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,4
Πολύ καλό
2053 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North

Σαβ 19.9
-
Κυρ 20.9
Προσφορές από
68 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 21 ακόμη προσφορές στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North.
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
68 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
79 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
70 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
72 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
84 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
80 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
79 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
89 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
83 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
87 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
88 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
99 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
90 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 καναπές-κρεβάτι
91 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
92 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Executive room, 1 κρεβάτι king-size
108 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North

  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North

8,4
Πολύ καλό
2053 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
938
Πολύ καλό
362
Καλό
252
Οκ
126
Μέτρια
118
Μέτριο
77
Κακό
180
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

1501 Veterans Memorial Boulevard, Kenner, LA 70062

Κοντινά αξιοθέατα

  • Esplanade Mall1.5 χλμ
  • Susan Park1.5 χλμ
  • Chateau Golf and Country Club2.2 χλμ
  • Morgan Park3.5 χλμ
  • Rivertown Repertory Theatre3.7 χλμ
  • Louisiana Wildlife Museum3.7 χλμ
  • Pontchartrain Center3.7 χλμ
  • Treasure Chest Casino4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North είναι ο Αύγουστος, με μέση τιμή 87 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Φεβρουάριος, με 227 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North είναι Τρίτη, με μέση τιμή 70 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 103 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North, κάντε κράτηση περίπου 2 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 30%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North;

    Το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North βρίσκεται στη διεύθυνση 1501 Veterans Memorial Boulevard, 1,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Kenner. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North είναι: Esplanade Mall.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North;

    Στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North από το αεροδρόμιο;

    Το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North απέχει 2,3 χλμ. από το Νέα Ορλεάνη Louis Armstrong. Το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North απέχει 104,5 χλμ. από το Μπατόν Ρουζ Ryan.

  • Έχει πισίνα το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North;

    Ναι, το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North σε Kenner και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Comfort Inn and Suites New Orleans Airport North.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn New Orleans Airport North by IHG
8 Εξαιρετικό (456 κριτικές)0,29 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+103 €
3άστερο ξενοδοχείο
16% φθηνότερο
TRYP by Wyndham New Orleans Airport & Conference Center
4.9 Οκ (1 κριτική)0,56 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+69 €
3άστερο ξενοδοχείο
Home2 Suites by Hilton Kenner New Orleans Airport
8.9 Εξαιρετικό (269 κριτικές)0,58 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+128 €
3άστερο ξενοδοχείο
23% φθηνότερο
Wyndham New Orleans Airport & Conference Center
6.4 Καλό (494 κριτικές)0,63 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+63 €
2άστερο ξενοδοχείο
53% φθηνότεροExtended Stay America Select Suites - New Orleans - Airport6 Καλό (667 κριτικές)1,11 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+38 €
2άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότεροExtended Stay America Suites - New Orleans - Airport - I-106.4 Καλό (133 κριτικές)1 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+49 €
3άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότερο
La Quinta Inn & Suites by Wyndham New Orleans Airport
5.3 Οκ (2.759 κριτικές)0,77 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+51 €
2άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότεροRed roof Inn Kenner - New Orleans Airport NE4.9 Οκ (505 κριτικές)0,75 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Aίθουσα συνεδριάσεων+53 €
3άστερο ξενοδοχείο
Home2 Suites by Hilton Kenner New Orleans Airport
8.9 Εξαιρετικό (269 κριτικές)0,58 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+128 €
2άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn Express Kenner - New Orleans Airport By IHG
8.4 Εξαιρετικό (590 κριτικές)0,94 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου+82 €
3άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn New Orleans Airport North by IHG
8 Εξαιρετικό (456 κριτικές)0,29 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+103 €
2άστερο ξενοδοχείο
Best Western Kenner7.9 Καλό (874 κριτικές)0,88 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi+84 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,5 km
Νέα Ορλεάνη Louis Armstrong
2,3 km