Majerik Hotel

3 αστέρια
7,8
Καλό
βάσει 878 κριτικών
878 κριτικές
Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Majerik Gyógyszálló βρίσκεται στην πεζοδρομημένη περιοχή του Héviz, 500μ. από τη λίμνη Héviz και σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από εστιατόρια και καταστήματα. Διαθέτει σάουνα. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι, τηλεόραση και ψυγείο. Το ιδιωτικό μπάνιο περιλαμβάνει ντους. Το εστιατόριο του Gyógyszálló προσφέρει διάφορα μενού για μεσημεριανό γεύμα και δείπνο, ενώ υπάρχει επίσης μπαρ.
7,8
Καλό
878 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Majerik Hotel

Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9
Προσφορές από
39 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο και 3 ακόμη προσφορές στο Majerik Hotel.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
39 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
46 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
54 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
91 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Majerik Hotel

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet
  • Πάρκινγκ

Κριτικές για το Majerik Hotel

7,8
Καλό
878 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
227
Πολύ καλό
213
Καλό
184
Οκ
73
Μέτρια
90
Μέτριο
37
Κακό
54
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Kölcsey u. 6., Hévíz 8380

Κοντινά αξιοθέατα

  • Lake Heviz241 μ
  • Church of the Holy Spirit Hévíz0.4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: SZ21005895

Majerik Hotel

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Majerik Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Majerik Hotel είναι Κυριακή, με μέση τιμή 59 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Δευτέρα, με 125 € ανά διανυκτέρευση.

Majerik Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Majerik Hotel;

    Το Majerik Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Kölcsey u. 6., 0,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Hévíz. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Majerik Hotel είναι: Lake Heviz.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Majerik Hotel;

    Στο Majerik Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Majerik Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Majerik Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Majerik Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Majerik Hotel απέχει 11,7 χλμ. από το Saarmelleek Hévíz–Balaton. Το Majerik Hotel απέχει 119,8 χλμ. από το Maribor.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Majerik Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Majerik Hotel σε Hévíz και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Majerik Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Majerik Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότεροHotel Kalma, Kalma Villa, Apart Hotel8.4 Εξαιρετικό (569 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+58 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Zena Beauty & Shopping Center
9.3 Εξαιρετικό (827 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+91 €
4άστερο ξενοδοχείο
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz - Adults Only9 Εξαιρετικό (2.574 κριτικές)0,14 χλμΜόνο για ενήλικες, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+110 €
4άστερο ξενοδοχείο
Palace Hotel Heviz8.7 Εξαιρετικό (1.235 κριτικές)0,16 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+100 €
3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότεροHotel Kalma, Kalma Villa, Apart Hotel8.4 Εξαιρετικό (569 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+58 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Zena Beauty & Shopping Center
9.3 Εξαιρετικό (827 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+91 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hunguest Hotel Panorama8.6 Εξαιρετικό (810 κριτικές)0,19 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+93 €
4άστερο ξενοδοχείο
Palace Hotel Heviz8.7 Εξαιρετικό (1.235 κριτικές)0,16 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+100 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Zena Beauty & Shopping Center
9.3 Εξαιρετικό (827 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+91 €
4άστερο ξενοδοχείο
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz - Adults Only9 Εξαιρετικό (2.574 κριτικές)0,14 χλμΜόνο για ενήλικες, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+110 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Európa Fit8.9 Εξαιρετικό (1.316 κριτικές)0,22 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+163 €
4άστερο ξενοδοχείο
Palace Hotel Heviz8.7 Εξαιρετικό (1.235 κριτικές)0,16 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+100 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,3
0,4 km