Hotel Abbazia

4 αστέρια
8,3
Πολύ καλό
βάσει 1932 κριτικών
1.932 κριτικές
Τετ 22.7
-
Πεμ 23.7
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
82 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
82 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
200 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
225 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εσωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,3
Πολύ καλό
1932 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Abbazia

Τετ 22.7
-
Πεμ 23.7
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
82 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
200 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
225 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Abbazia

  • Εσωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Μπανιέρα
  • Μπιντές
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Μπουρνούζι
  • Προσωπικό μπάνιο

Δραστηριότητες

  • Πρόσβαση σε παραλία
  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Γκολφ
  • Κανό
  • Ποδηλασία
  • Ιππασία
  • Μίνι γκολφ
  • Υδάτινο πάρκο
  • Ιστιοσανίδα

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Θυρωρός
  • Χρηματοθυρίδα
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία δωματίου
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Βιβλιοθήκη
  • Κοινόχρηστο σαλόνι/χώρος τηλεόρασης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Προσβάσιμη ντουζιέρα
  • Ανελκυστήρας
  • Τουαλέτα με λαβές στήριξης

Εστιατόρια

  • Μίνι bar
  • Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Πρωινό στο δωμάτιο

Γενικά

  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Ξύλινα πατώματα ή παρκέ
  • Solarium
  • Τηλέφωνο
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ
  • Μεταφορά αεροδρομ. (με χρέωση)
  • Ιδιωτική θέση πάρκινγκ

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κουνουπιέρα
  • Ασφάλεια

Πισίνα

  • Πισίνα με αλμυρό νερό
  • Εσωτερική πισίνα
  • Πετσέτες πισίνας

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Γραφείο

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα

Κρεβατοκάμαρα

  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Για οικογένειες

  • Διαθέσιμες κούνιες

Κριτικές για το Hotel Abbazia

8,3
Πολύ καλό
1932 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
810
Πολύ καλό
533
Καλό
303
Οκ
117
Μέτρια
103
Μέτριο
35
Κακό
31
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Via Colombo 12, 34073 Grado, Gorizia

Κοντινά αξιοθέατα

  • I Resti Archeologici Basilica della Corte0.6 χλμ
  • Basilica di Sant'Eufemia0.6 χλμ
  • Chiesa di Santa Maria delle Grazie0.6 χλμ
  • Parco Acquatico0.9 χλμ
  • Lungomare Nazario Sauro0.9 χλμ
  • Santuario di Barbana3.7 χλμ
  • Riserva Naturale regionale Valle Cavanata7.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 306, IT031009A1EXS8IT9P

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Hotel Abbazia

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Hotel Abbazia: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Abbazia;

    Το Hotel Abbazia βρίσκεται στη διεύθυνση Via Colombo 12, 0,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Grado. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Abbazia είναι: I Resti Archeologici Basilica della Corte.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Abbazia;

    Στο Hotel Abbazia, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Hotel Abbazia δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Abbazia προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hotel Abbazia από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Abbazia απέχει 17,7 χλμ. από το Trieste Ronchi dei Legionari. Το Hotel Abbazia απέχει 28,4 χλμ. από το Portoroz.

  • Έχει πισίνα το Hotel Abbazia;

    Ναι, το Hotel Abbazia έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Abbazia;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Abbazia σε Grado και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Abbazia και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Abbazia.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Residence Spa Mirabel
9.6 Εξαιρετικό (325 κριτικές)0,07 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+144 €
4άστερο ξενοδοχείο
Les 7 Suites Erica
9.5 Εξαιρετικό (94 κριτικές)0,08 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Πάρκινγκ με παρκαδόρο+252 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Ville Bianchi8.7 Εξαιρετικό (1.006 κριτικές)0,1 χλμΙδιωτική παραλία, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+195 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Diana8.4 Εξαιρετικό (387 κριτικές)0,22 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+147 €
3άστερο ξενοδοχείο
27% φθηνότερο
Hotel Villa Rosa
8.2 Εξαιρετικό (353 κριτικές)0,23 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+103 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Villa Carla
8.5 Εξαιρετικό (562 κριτικές)0,26 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+140 €
3άστερο ξενοδοχείο
Residence Spa Mirabel
9.6 Εξαιρετικό (325 κριτικές)0,07 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+144 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Diana8.4 Εξαιρετικό (387 κριτικές)0,22 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+147 €
3άστερο ξενοδοχείο
Residence Spa Mirabel
9.6 Εξαιρετικό (325 κριτικές)0,07 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+144 €
4άστερο ξενοδοχείο
Les 7 Suites Erica
9.5 Εξαιρετικό (94 κριτικές)0,08 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Πάρκινγκ με παρκαδόρο+252 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Serena
8.9 Εξαιρετικό (990 κριτικές)0,31 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+151 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Ville Bianchi8.7 Εξαιρετικό (1.006 κριτικές)0,1 χλμΙδιωτική παραλία, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+195 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,4
0,8 km
Trieste Ronchi dei Legionari
17,7 km