Hotel Casazul

3 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 864 κριτικών
864 κριτικές
Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Hotel Casa Azul βρίσκεται δίπλα στην παραλία του νησιού Flores και διαθέτει δωμάτια με κοινόχρηστες βεράντες. Προσφέρει 24ωρη ρεσεψιόν και δωρεάν Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Κάθε κλιματιζόμενο δωμάτιο στο Hotel Casa Azul έχει διακόσμηση σε φωτεινά μπλε χρώματα. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν τηλεόραση, μίνι μπαρ και ιδιωτικό μπάνιο με δωρεάν προϊόντα περιποίησης. Στο κέντρο της Santa Elena, σε απόσταση περίπου 1χλμ. από το ξενοδοχείο, θα βρείτε εστιατόρια, μπαρ και καφέ. Στον 2ο όροφο του ξενοδοχείου υπάρχει μια επιπλέον βεράντα με θέα στη λίμνη. Τα πάρκα Tikal και Cerro Cahuí είναι προσβάσιμα σε 50 λεπτά με το αυτοκίνητο. Οι πόλεις Sayaxché και Machaquia απέχουν περίπου 90 χιλιόμετρα.
8,7
Πολύ καλό
864 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Casazul

Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
Προσφορές από
71 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 2 ακόμη προσφορές στο Hotel Casazul.
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
71 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Casazul

  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου
  • Υπηρεσία μεταφοράς (δωρεάν)
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet

Κριτικές για το Hotel Casazul

8,7
Πολύ καλό
864 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
459
Πολύ καλό
200
Καλό
109
Οκ
42
Μέτρια
33
Μέτριο
11
Κακό
10
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Calle La Union, Flores 01010

Κοντινά αξιοθέατα

  • Cathedral de Flores143 μ
  • Petencito Zoo2.5 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hotel Casazul

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hotel Casazul;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hotel Casazul είναι ο Σεπτέμβριος, με μέση τιμή 72 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Φεβρουάριος, με 101 € ανά διανυκτέρευση.

Hotel Casazul: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Casazul;

    Το Hotel Casazul βρίσκεται στη διεύθυνση Calle La Union, 1,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Flores. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Casazul είναι: Cathedral de Flores.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Casazul;

    Στο Hotel Casazul, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Hotel Casazul δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Casazul προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Hotel Casazul δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου;

    Ναι, το Hotel Casazul προσφέρει δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου.

  • Πόσο απέχει το Hotel Casazul από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Casazul απέχει 3,3 χλμ. από το Flores Santa Elena. Το Hotel Casazul απέχει 86,1 χλμ. από το San Ignacio.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Casazul;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Casazul σε Flores και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Casazul και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Casazul.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Sabana
7.7 Καλό (649 κριτικές)0,01 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Υπηρεσία δωματίου+63 €
2άστερο ξενοδοχείο
44% φθηνότερο
Hotel Aurora
6 Καλό (561 κριτικές)0,13 χλμΠαραθαλάσσιο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+35 €
2άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότερο
Hotel Posada Tayazal
7.5 Καλό (594 κριτικές)0,14 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+26 €
3άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότεροHotel Casa Amelia8.6 Εξαιρετικό (994 κριτικές)0,21 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+62 €
2άστερο ξενοδοχείο
77% φθηνότερο
Natz Hotel
8 Εξαιρετικό (571 κριτικές)0,23 χλμWi-Fi+15 €
1άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
Hotel Mirador del Lago
7 Καλό (193 κριτικές)0,21 χλμWi-Fi+24 €
2άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότερο
Hotel Posada Tayazal
7.5 Καλό (594 κριτικές)0,14 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+26 €
2άστερο ξενοδοχείο
57% φθηνότερο
Hotel Villa Aurora
5.4 Οκ (77 κριτικές)0,31 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+27 €
3άστερο ξενοδοχείο
Villa Del Lago
8.7 Εξαιρετικό (1.933 κριτικές)0,3 χλμΠαραθαλάσσιο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+63 €
3άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότεροHotel Casa Amelia8.6 Εξαιρετικό (994 κριτικές)0,21 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+62 €
3άστερο ξενοδοχείο
Isla De Flores Hotel8.6 Εξαιρετικό (1.833 κριτικές)0,22 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+116 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Casona de La Isla8.4 Εξαιρετικό (1.343 κριτικές)0,31 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Εστιατόριο+79 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,7
1,3 km
Flores Santa Elena
3,3 km