Grand Hotel Spiaggia

4 αστέρια
Σαβ 25.7
-
Κυρ 26.7
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
140 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
140 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
157 €
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
184 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Grand Hotel Spiaggia βρίσκεται σε παραθαλάσσια τοποθεσία στο Αλάσιο, μέσα σε ιδιωτικό κήπο και διαθέτει πισίνα στον τελευταίο όροφο και εστιατόριο. Διατίθεται επίσης ιδιωτική παραλία. Όλα τα δωμάτια είναι μοντέρνα και κομψά διακοσμημένα, με έπιπλα σχεδιαστή και μοντέρνες κουρτίνες. Όλα είναι εξοπλισμένα με κλιματισμό, τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και ιδιωτικό μπάνιο με προϊόντα περιποίησης. Ορισμένα δωμάτια διαθέτουν ιδιωτικό μπαλκόνι, ενώ άλλα προσφέρουν θέα στη θάλασσα. Στο Spiaggia Grand Hotel μπορείτε να χαλαρώσετε και να απολαύσετε τον ήλιο, είτε στη βεράντα του τελευταίου ορόφου που είναι εξοπλισμένη με ξαπλώστρες και ομπρέλες, είτε δίπλα στην πισίνα. Η πισίνα βρίσκεται στην ταράτσα και διαθέτει υδρομασάζ. Το πρωινό σερβίρεται σε έναν πλούσιο μπουφέ, που περιλαμβάνει γλυκά και αλμυρά προϊόντα όπως δημητριακά και κρουασάν, καθώς και τυρί και ζαμπόν. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου είναι ανοιχτό για μεσημεριανό γεύμα και δείπνο και ειδικεύεται στη μεσογειακή κουζίνα. Διατίθενται χορτοφαγικές επιλογές και επιλογές χωρίς γλουτένη κατόπιν αιτήματος. Με επιπλέον χρέωση, θα βρείτε επίσης ξαπλώστρες και ομπρέλα στην ιδιωτική παραλία, καθώς και πετσέτες για ηλιοθεραπεία. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Alassio απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Το αεροδρόμιο Γένοβα-Κολόμπο απέχει 1 ώρα με το αυτοκίνητο.
8,5
Πολύ καλό
2596 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Grand Hotel Spiaggia

Σαβ 25.7
-
Κυρ 26.7
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
184 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
157 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
191 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
187 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
303 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
290 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
301 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
300 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
313 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
317 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Grand Hotel Spiaggia

  • Ιδιωτική παραλία
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Μπιντές
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Μπουρνούζι
  • Προσωπικό μπάνιο

Εστιατόρια

  • Μίνι bar
  • Συσκευασμένα γεύματα
  • Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Πρωινό στο δωμάτιο

Γενικά

  • Θέα σε ήσυχο δρόμο
  • Θέα στη θάλασσα
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Solarium
  • Τηλέφωνο
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Χρηματοθυρίδα
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Γρήγορο check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Θέρμανση
  • Κλιματισμός

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Προσβάσιμο για ΑμεΑ
  • Ανελκυστήρας

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Μπαλκόνι
  • Ιδιωτική παραλία
  • Κήπος

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Ιδιωτική θέση πάρκινγκ

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Για οικογένειες

  • Φύλαξη ή φροντίδα παιδιών
  • Διαθέσιμες κούνιες
  • Παιδική χαρά

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Γραφείο

Κρεβατοκάμαρα

  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Υγεία και ασφάλεια

  • Ασφάλεια

Γυμναστήριο

  • Γυμναστήριο

Κριτικές για το Grand Hotel Spiaggia

8,5
Πολύ καλό
2596 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1276
Πολύ καλό
606
Καλό
417
Οκ
104
Μέτρια
107
Μέτριο
41
Κακό
45
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Via Roma, 78, 17021 Alassio, Savona

Κοντινά αξιοθέατα

  • Bagni Giovanna351 μ
  • Budello di Alassio0.8 χλμ
  • Parish Church of St Ambrogio1 χλμ
  • Wall of Alassio1.2 χλμ
  • Marina di Alassio2.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:30, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 009001-ALB-0037, IT009001A1M2B9TU44

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Grand Hotel Spiaggia

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Grand Hotel Spiaggia: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Grand Hotel Spiaggia;

    Το Grand Hotel Spiaggia βρίσκεται στη διεύθυνση Via Roma, 78, 0,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Alassio. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Grand Hotel Spiaggia είναι: Bagni Giovanna.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Grand Hotel Spiaggia;

    Στο Grand Hotel Spiaggia, το check-in γίνεται στις 15:30 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Grand Hotel Spiaggia δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Grand Hotel Spiaggia προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Grand Hotel Spiaggia από το αεροδρόμιο;

    Το Grand Hotel Spiaggia απέχει 71,5 χλμ. από το Γένοβα Cristoforo Colombo. Το Grand Hotel Spiaggia απέχει 74,7 χλμ. από το Cuneo Levaldigi.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Grand Hotel Spiaggia;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Grand Hotel Spiaggia σε Alassio και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Grand Hotel Spiaggia και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Grand Hotel Spiaggia.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Beau Rivage
9.1 Εξαιρετικό (544 κριτικές)0,04 χλμΠαραθαλάσσιο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+195 €
4άστερο ξενοδοχείο
26% φθηνότεροLvg Hotel Collection - Majestic8.2 Εξαιρετικό (576 κριτικές)0,08 χλμΙδιωτική παραλία, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+128 €
4άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότεροGrand Hotel Mediterranee8.2 Εξαιρετικό (2.555 κριτικές)0,08 χλμΙδιωτική παραλία, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+161 €
4άστερο ξενοδοχείο
24% φθηνότερο
Hotiday Room Collection - Mediterranee Alassio
7.8 Καλό (216 κριτικές)0,1 χλμ+131 €
2άστερο ξενοδοχείο
83% φθηνότερο
Hotel Olimpia
6.7 Καλό (163 κριτικές)0,33 χλμ+30 €
3άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότεροHotel Villa Igea8.5 Εξαιρετικό (1.416 κριτικές)0,19 χλμΙδιωτική παραλία, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+98 €
4άστερο ξενοδοχείο
37% φθηνότερο
Residence Atlantic
8.9 Εξαιρετικό (408 κριτικές)0,21 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+108 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
Hotel West End
7.5 Καλό (1.633 κριτικές)0,24 χλμΠαραθαλάσσιο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+121 €
1άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότερο
Trilocale ristrutturato a 200m dal mare:VINCI246
9.5 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,15 χλμ+148 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Beau Rivage
9.1 Εξαιρετικό (544 κριτικές)0,04 χλμΠαραθαλάσσιο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+195 €
4άστερο ξενοδοχείο
37% φθηνότερο
Residence Atlantic
8.9 Εξαιρετικό (408 κριτικές)0,21 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+108 €
3άστερο ξενοδοχείο
21% φθηνότεροHotel Danio Lungomare8.9 Εξαιρετικό (678 κριτικές)0,41 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο+137 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,1
0,7 km