Mango Hotels Tune, Ahmedabad

3 αστέρια
6,4
Οκ
βάσει 110 κριτικών
110 κριτικές
Δευ 24.8
-
Τρι 25.8
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
31 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
31 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Mango Hotels Tune, Ahmedabad

Δευ 24.8
-
Τρι 25.8
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Mango Hotels Tune, Ahmedabad

  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Γρήγορο check-out
  • Δυνατότητα συναλλάγματος
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία δωματίου
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Βασικές παροχές

  • Internet
  • Wi-Fi
  • Ανεμιστήρας
  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Σίδερο και σιδερώστρα

Εστιατόρια

  • Εστιατόριο
  • Καφετιέρα
  • Τραπεζαρία

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ
  • Μεταφορά αεροδρ.

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ανελκυστήρας
  • Χώρος καπνιστών

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Ασφάλεια

Εξωτερικός χώρος

  • Μπάρμπεκιου

Χώρος εργασίας

  • Γραφείο

Γενικά

  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Για οικογένειες

  • Φύλαξη ή φροντίδα παιδιών

Κριτικές για το Mango Hotels Tune, Ahmedabad

6,4
Οκ
110 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
30
Πολύ καλό
10
Καλό
12
Οκ
11
Μέτρια
9
Μέτριο
10
Κακό
28
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

4-D Square Mall, Ahmedabad 382 424

Κοντινά αξιοθέατα

  • Sabarmati Ashram5 χλμ
  • Calico Museum of Textiles5.5 χλμ
  • Hathi Singh Temple7 χλμ
  • Swaminarayan Museum7.2 χλμ
  • Adalaj Stepwell7.2 χλμ
  • Sardar Patel Stadium7.6 χλμ
  • Swaminarayan Temple8.2 χλμ
  • Ahmedabad Railway Station8.7 χλμ
  • Sidi Bashir Mosque and the Shaking Minarets8.9 χλμ
  • Manek Chowk8.9 χλμ
  • Jama Masjid Mosque8.9 χλμ
  • Lalbhai Dalpatbhai Museum9.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 11:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Mango Hotels Tune, Ahmedabad: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Mango Hotels Tune, Ahmedabad;

    Το Mango Hotels Tune, Ahmedabad βρίσκεται στη διεύθυνση 4-D Square Mall, 8,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ahmedabad. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Mango Hotels Tune, Ahmedabad είναι: Sabarmati Ashram.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Mango Hotels Tune, Ahmedabad;

    Στο Mango Hotels Tune, Ahmedabad, το check-in γίνεται στις 11:00 και το check-out στις 10:00.

  • Πόσο απέχει το Mango Hotels Tune, Ahmedabad από το αεροδρόμιο;

    Το Mango Hotels Tune, Ahmedabad απέχει 4,9 χλμ. από το Ahmedabad. Το Mango Hotels Tune, Ahmedabad απέχει 107 χλμ. από το Vadodara.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Mango Hotels Tune, Ahmedabad;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Mango Hotels Tune, Ahmedabad σε Ahmedabad και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Mango Hotels Tune, Ahmedabad και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Mango Hotels Tune, Ahmedabad.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Asiana
6.6 Καλό (17 κριτικές)0,39 χλμ+25 €
3άστερο ξενοδοχείο
47% φθηνότερο
Hotel Shrimad
7.1 Καλό (7 κριτικές)0,39 χλμWi-Fi+8 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Asiana
0,4 χλμ+36 €
3άστερο ξενοδοχείο
42% φθηνότερο
Hotel Green Tree
7.2 Καλό (54 κριτικές)0,5 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+9 €
3άστερο ξενοδοχείο
47% φθηνότερο
Hotel Shrimad
7.1 Καλό (7 κριτικές)0,39 χλμWi-Fi+8 €
3άστερο ξενοδοχείο
47% φθηνότερο
Hotel Sunlight
3.6 Μέτριο (5 κριτικές)1,23 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+8 €
3άστερο ξενοδοχείο
42% φθηνότερο
Hotel Green Tree
7.2 Καλό (54 κριτικές)0,5 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+9 €
2άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότερο
Hotel Prime View
3.2 Μέτριο (4 κριτικές)1,3 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+10 €
2άστερο ξενοδοχείο
24% φθηνότερο
Hotel Karnavti
8 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,63 χλμ+12 €
4άστερο ξενοδοχείο
Biznotel By Pride Motera
8 Εξαιρετικό (28 κριτικές)0,75 χλμΕσωτερική πισίνα, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+28 €
2άστερο ξενοδοχείο
Ramada By Wyndham Ahmedabad Narendra Modi Stadium Motera
8 Εξαιρετικό (16 κριτικές)0,89 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+36 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Asiana Sky
8 Εξαιρετικό (47 κριτικές)1,23 χλμ+20 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

6,3
8,7 km
Ahmedabad
4,9 km