Hong Thien 1 Hotel

3 αστέρια
8,9
Πολύ καλό
βάσει 1247 κριτικών
1.247 κριτικές
Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,9
Πολύ καλό
1247 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hong Thien 1 Hotel

Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
Προσφορές από
13 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Superior room και 3 ακόμη προσφορές στο Hong Thien 1 Hotel.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
13 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
14 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
14 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
24 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hong Thien 1 Hotel

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Internet
  • Πάρκινγκ

Κριτικές για το Hong Thien 1 Hotel

8,9
Πολύ καλό
1247 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
652
Πολύ καλό
257
Καλό
191
Οκ
54
Μέτρια
55
Μέτριο
20
Κακό
18
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

35/6 Chu Van An, Χουέ

Κοντινά αξιοθέατα

  • Gakka Gallery67 μ
  • Ao Dai Show260 μ
  • Green Bamboo Art Gallery357 μ
  • Hue Cultural Museum0.8 χλμ
  • Dong Ba Market1 χλμ
  • Le Ba Dang Art Museum1 χλμ
  • Truongtien Bridge1.2 χλμ
  • Dieu De Pagoda1.3 χλμ
  • An Dinh Palace1.4 χλμ
  • Thai Hoa Palace1.9 χλμ
  • Halls of the Mandarins2 χλμ
  • The Mieu Temple2.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 13:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hong Thien 1 Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hong Thien 1 Hotel;

    Το Hong Thien 1 Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση 35/6 Chu Van An, περιοχή Phu Hoi, 0,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Χουέ. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hong Thien 1 Hotel είναι: Gakka Gallery.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hong Thien 1 Hotel;

    Στο Hong Thien 1 Hotel, το check-in γίνεται στις 13:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Hong Thien 1 Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hong Thien 1 Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hong Thien 1 Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Hong Thien 1 Hotel απέχει 13,6 χλμ. από το Χουέ Phu Bai. Το Hong Thien 1 Hotel απέχει 79,8 χλμ. από το Da Nang.

  • Έχει πισίνα το Hong Thien 1 Hotel;

    Ναι, το Hong Thien 1 Hotel έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hong Thien 1 Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hong Thien 1 Hotel σε Χουέ και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hong Thien 1 Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hong Thien 1 Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Ruby Hotel9.3 Εξαιρετικό (1.055 κριτικές)0 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Aίθουσα συνεδριάσεων+10 €
2άστερο ξενοδοχείο
Pao Hotel
8.3 Εξαιρετικό (89 κριτικές)0,06 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+16 €
3άστερο ξενοδοχείο
Rosaleen Boutique Hotel8.8 Εξαιρετικό (3.723 κριτικές)0,08 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+25 €
3άστερο ξενοδοχείο
Jade Scene Hotel
9.2 Εξαιρετικό (3.387 κριτικές)0,09 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+26 €
3άστερο ξενοδοχείο
Ruby Hotel9.3 Εξαιρετικό (1.055 κριτικές)0 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Aίθουσα συνεδριάσεων+10 €
2άστερο ξενοδοχείο
Dong Loi Hotel
5.6 Οκ (65 κριτικές)0,14 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+11 €
2άστερο ξενοδοχείο
Tn Hue Dorm
8.5 Εξαιρετικό (95 κριτικές)0,18 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+11 €
3άστερο ξενοδοχείο
Ideal Hotel Hue6.6 Καλό (49 κριτικές)0,15 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Εστιατόριο+12 €
2άστερο ξενοδοχείο
Kly Boutique Hue
9.5 Εξαιρετικό (4 κριτικές)0,15 χλμWi-Fi, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+17 €
3άστερο ξενοδοχείο
Ruby Hotel9.3 Εξαιρετικό (1.055 κριτικές)0 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Aίθουσα συνεδριάσεων+10 €
3άστερο ξενοδοχείο
Su'e homestay
9.3 Εξαιρετικό (159 κριτικές)0,17 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+13 €
3άστερο ξενοδοχείο
Jade Scene Hotel
9.2 Εξαιρετικό (3.387 κριτικές)0,09 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+26 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,1
0,8 km
Χουέ Phu Bai
13,6 km