Tadaima Japan Shinjuku Ryokan

2 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 376 κριτικών
376 κριτικές
Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan

Τρι 20.10
-
Τετ 21.10

Παροχές στο Tadaima Japan Shinjuku Ryokan

  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Κριτικές για το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan

8,7
Πολύ καλό
376 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
228
Πολύ καλό
65
Καλό
43
Οκ
15
Μέτρια
16
Μέτριο
6
Κακό
3
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

12-4 Arakicho, Shinjuku-ku, Τόκιο 160-0007

Κοντινά αξιοθέατα

  • Central Tokyo1.8 χλμ
  • Harajuku2.3 χλμ
  • 日本武道館2.5 χλμ
  • 皇居2.7 χλμ
  • Roppongi Hills2.9 χλμ
  • 六本木3.1 χλμ
  • 東京ドーム3.2 χλμ
  • Roppongi Hills Mori Tower3.3 χλμ
  • 東京電力3.9 χλμ
  • Shinbashi3.9 χλμ
  • Torre de Tokio4 χλμ
  • 日本銀行4.4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Tadaima Japan Shinjuku Ryokan: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan;

    Το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan βρίσκεται στη διεύθυνση 12-4 Arakicho, Shinjuku-ku, περιοχή Shinjuku, 4,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Τόκιο. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Tadaima Japan Shinjuku Ryokan είναι: Central Tokyo.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Tadaima Japan Shinjuku Ryokan;

    Στο Tadaima Japan Shinjuku Ryokan, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 11:00.

  • Πόσο απέχει το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan από το αεροδρόμιο;

    Το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan απέχει 16,5 χλμ. από το Τόκιο Haneda.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Tadaima Japan Shinjuku Ryokan στο Τόκιο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Tadaima Japan Shinjuku Ryokan και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Tadaima Japan Shinjuku Ryokan.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Stay Ari Arakicho
8.7 Εξαιρετικό (566 κριτικές)0,21 χλμWi-Fi, Τηλεόραση, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+243 €
2άστερο ξενοδοχείο
Gennoya
7.7 Καλό (44 κριτικές)0,33 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+158 €
2άστερο ξενοδοχείο
Hotel Bougainvillea Akebonobashi
7.1 Καλό (137 κριτικές)0,38 χλμWi-Fi+62 €
3άστερο ξενοδοχείο
Koko Hotel Shinjuku Yotsuya8.3 Εξαιρετικό (3.934 κριτικές)0,46 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+91 €
2άστερο ξενοδοχείο
Eishinkan Hotel9 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,47 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
2άστερο ξενοδοχείο
Hotel Bougainvillea Akebonobashi
7.1 Καλό (137 κριτικές)0,38 χλμWi-Fi+62 €
3άστερο ξενοδοχείο
Pearl Hotel Shinjuku Akebonobashi
8.5 Εξαιρετικό (2.858 κριτικές)0,54 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+70 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Keihan Tokyo Yotsuya8.5 Εξαιρετικό (3.456 κριτικές)0,52 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+79 €
3άστερο ξενοδοχείο
illi Enu Yotsuya
9.2 Εξαιρετικό (197 κριτικές)0,49 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+215 €
2άστερο ξενοδοχείο
Eishinkan Hotel9 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,47 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
4άστερο ξενοδοχείο
Stay Ari Arakicho
8.7 Εξαιρετικό (566 κριτικές)0,21 χλμWi-Fi, Τηλεόραση, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+243 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Keihan Tokyo Yotsuya8.5 Εξαιρετικό (3.456 κριτικές)0,52 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+79 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,0
4,2 km
Τόκιο Haneda
16,5 km