The Pavana Chiang Mai Resort

4 αστέρια
7,1
Καλό
βάσει 22 κριτικών
22 κριτικές
Δευ 19.10
-
Τρι 20.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το The Pavana Chiang Mai Resort

Δευ 19.10
-
Τρι 20.10

Παροχές στο The Pavana Chiang Mai Resort

  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Πάρκινγκ
  • Σπα
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι

Κριτικές για το The Pavana Chiang Mai Resort

7,1
Καλό
22 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
5
Πολύ καλό
5
Καλό
4
Οκ
1
Μέτρια
0
Μέτριο
6
Κακό
1
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

196 Huay Sai, Τσιάνγκ Μάι

Κοντινά αξιοθέατα

  • 700th 애니버서리 스타디움16.1 χλμ
  • 도이 수텝-뿌이 국립공원17.6 χλμ
  • 왓 프라탓 도이수텝18.6 χλμ
  • 도이수텝산18.6 χλμ
  • 도이수텝18.6 χλμ
  • 치앙마이 동물원 & 수족관18.6 χλμ
  • 제드 요드 사원19.7 χλμ
  • Πανεπιστήμιο Chiang Mai20 χλμ
  • 왓 우몽21.6 χλμ
  • 왓 수안독21.6 χλμ
  • 왓 치앙만22 χλμ
  • 왓프라싱22.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

The Pavana Chiang Mai Resort: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το The Pavana Chiang Mai Resort;

    Το The Pavana Chiang Mai Resort βρίσκεται στη διεύθυνση 196 Huay Sai, 22,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Τσιάνγκ Μάι. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο The Pavana Chiang Mai Resort είναι: 700th 애니버서리 스타디움.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο The Pavana Chiang Mai Resort;

    Στο The Pavana Chiang Mai Resort, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το The Pavana Chiang Mai Resort δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το The Pavana Chiang Mai Resort προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το The Pavana Chiang Mai Resort από το αεροδρόμιο;

    Το The Pavana Chiang Mai Resort απέχει 23,8 χλμ. από το Τσιάνγκ Μάι Chiang Mai. Το The Pavana Chiang Mai Resort απέχει 65,6 χλμ. από το Pai.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το The Pavana Chiang Mai Resort;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του The Pavana Chiang Mai Resort στο Τσιάνγκ Μάι και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο The Pavana Chiang Mai Resort και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το The Pavana Chiang Mai Resort.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Mountain view Resort
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,3 χλμ+127 €
Κατάλυμα
7% φθηνότερο
Baandindon Private Earthhouse Homestay
9.6 Εξαιρετικό (16 κριτικές)0,33 χλμΘέα στο βουνό, ταράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι+36 €
Θέρετρο
Spa Home Chiang Mai
0,08 χλμ+59 €
Κατάλυμα
7% φθηνότερο
Baandindon Private Earthhouse Homestay
9.6 Εξαιρετικό (16 κριτικές)0,33 χλμΘέα στο βουνό, ταράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι+36 €
Κατάλυμα
Mountain view Resort
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,3 χλμ+127 €
Θέρετρο
Spa Home Chiang Mai
0,08 χλμ+59 €
Κατάλυμα
Mountain view Resort
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,3 χλμ+127 €
Κατάλυμα
7% φθηνότερο
Baandindon Private Earthhouse Homestay
9.6 Εξαιρετικό (16 κριτικές)0,33 χλμΘέα στο βουνό, ταράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι+36 €
Θέρετρο
Spa Home Chiang Mai
0,08 χλμ+59 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

22,5 km
Τσιάνγκ Μάι Chiang Mai
23,8 km