Exe International Palace

4 αστέρια
8,0
Πολύ καλό
βάσει 6039 κριτικών
6.039 κριτικές
Σαβ 19.9
-
Κυρ 20.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
96 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
96 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
104 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
108 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,0
Πολύ καλό
6039 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Exe International Palace

Σαβ 19.9
-
Κυρ 20.9
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Superior room, 1 κρεβάτι queen-size
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Exe International Palace

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Κριτικές για το Exe International Palace

8,0
Πολύ καλό
6039 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
2208
Πολύ καλό
1388
Καλό
1153
Οκ
517
Μέτρια
384
Μέτριο
161
Κακό
220
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Via Nazionale 46, 00184 Ρώμη

Κοντινά αξιοθέατα

  • Basilica di Santa Maria Maggiore0.6 χλμ
  • Rome City Centre0.7 χλμ
  • Fontana di Trevi0.8 χλμ
  • Foro Romano1 χλμ
  • Σκαλινάτα1 χλμ
  • Piazza di Spagna1.1 χλμ
  • Κολοσσαίο1.1 χλμ
  • Pantheon1.3 χλμ
  • Via del Corso1.4 χλμ
  • Piazza Navona1.6 χλμ
  • Isola Tiberina1.6 χλμ
  • Circus Maximus1.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 058091-ALB-01571, IT058091A16357NGE9

Βασικές πληροφορίες για το Exe International Palace

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Φεβρουάριος
Απρίλιος
207 €
254 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 29% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 23% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Exe International Palace

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Exe International Palace;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Exe International Palace είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 107 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Οκτώβριος, με 306 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Exe International Palace;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Exe International Palace είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 200 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 281 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Exe International Palace;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Exe International Palace, κάντε κράτηση περίπου 1 εβδομάδα νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 16%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Exe International Palace

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Exe International Palace, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Φεβρουαρίου και ο Δεκεμβρίου είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με την ημέρα διαμονής σας. Για τις καλύτερες προσφορές δωματίου στο Exe International Palace, προτιμήστε να μείνετε τις ημέρες Τετάρτη ή Δευτέρα. Η ακριβότερη ημέρα ειναι συνήθως η ημέρα Παρασκευή.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Exe International Palace; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 3 ημέρες.

Exe International Palace: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Exe International Palace;

    Το Exe International Palace βρίσκεται στη διεύθυνση Via Nazionale 46, περιοχή Historical Center, 0,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ρώμη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Exe International Palace είναι: Basilica di Santa Maria Maggiore.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Exe International Palace;

    Στο Exe International Palace, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Exe International Palace δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Exe International Palace προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Exe International Palace από το αεροδρόμιο;

    Το Exe International Palace απέχει 14 χλμ. από το Ρώμη Ciampino.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Exe International Palace;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Exe International Palace στη Ρώμη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Exe International Palace και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Exe International Palace.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότεροHotel St. Moritz8.3 Εξαιρετικό (2.042 κριτικές)0,03 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+138 €
3άστερο ξενοδοχείο
21% φθηνότερο
Relais Nazionale
8.6 Εξαιρετικό (165 κριτικές)0,03 χλμ+116 €
2άστερο ξενοδοχείο
12% φθηνότερο
Dem Hotel
7.9 Καλό (1.609 κριτικές)0,04 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+129 €
3άστερο ξενοδοχείο
2% φθηνότερο
Domus Alberti
9.4 Εξαιρετικό (1.089 κριτικές)0,05 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+145 €
3άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότερο
Morpheus Rooms
8.8 Εξαιρετικό (1.122 κριτικές)0,06 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+101 €
3άστερο ξενοδοχείο
29% φθηνότεροHotel Mosaic Central Rome7.8 Καλό (3.830 κριτικές)0,09 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+105 €
1άστερο ξενοδοχείο
25% φθηνότερο
B&B da Carlotta alle Quattro Fontane
0,07 χλμ+110 €
3άστερο ξενοδοχείο
23% φθηνότερο
Glam Luxury Rome
8.4 Εξαιρετικό (449 κριτικές)0,11 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+113 €
3άστερο ξενοδοχείο
2% φθηνότερο
Domus Alberti
9.4 Εξαιρετικό (1.089 κριτικές)0,05 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+145 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότερο
Roman Central House
9.4 Εξαιρετικό (205 κριτικές)0,08 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+133 €
3άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
Ruby Giulia Hotel Rome
9.1 Εξαιρετικό (434 κριτικές)0,11 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+133 €
4άστερο ξενοδοχείο
CC Palace Hotel Roma
9 Εξαιρετικό (767 κριτικές)0,1 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+199 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,9 km
Ρώμη Ciampino
14,0 km