Best Western Hotel Artdeco

4 αστέρια
7,9
Καλό
βάσει 1611 κριτικών
1.611 κριτικές
Δευ 19.10
-
Τρι 20.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
7,9
Καλό
1611 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Best Western Hotel Artdeco

Δευ 19.10
-
Τρι 20.10
Προσφορές από
46 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Superior room, Δίκλινο δωμάτιο και 40 ακόμη προσφορές στο Best Western Hotel Artdeco.
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
46 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
89 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
86 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
172 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
91 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
115 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
95 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
99 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
99 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
288 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
117 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
170 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
117 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
125 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
130 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
213 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
147 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
148 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
163 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
256 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
810 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
1.270 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Best Western Hotel Artdeco

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Κριτικές για το Best Western Hotel Artdeco

7,9
Καλό
1611 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
578
Πολύ καλό
428
Καλό
312
Οκ
122
Μέτρια
91
Μέτριο
32
Κακό
55
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Via Palestro 19, 00185 Ρώμη

Κοντινά αξιοθέατα

  • Basilique Sainte-Marie-Majeure1.1 χλμ
  • Centre-ville de Rome1.5 χλμ
  • Σκαλινάτα1.6 χλμ
  • Piazza di Spagna1.6 χλμ
  • Fontaine de Trevi1.7 χλμ
  • Via del Corso2 χλμ
  • Κολοσσαίο2 χλμ
  • Forum romain2.1 χλμ
  • Panthéon2.3 χλμ
  • Piazza Navona2.5 χλμ
  • Circus Maximus2.7 χλμ
  • Île Tibérine2.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 058091-ALB-00397, IT058091A1PM2ONENH

Βασικές πληροφορίες για το Best Western Hotel Artdeco

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Ιούνιος
Ιούνιος
224 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 0% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 0% στις τιμές.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Best Western Hotel Artdeco

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Best Western Hotel Artdeco;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Best Western Hotel Artdeco είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 109 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Οκτώβριος, με 237 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Best Western Hotel Artdeco;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Best Western Hotel Artdeco είναι Τρίτη, με μέση τιμή 106 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 368 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Best Western Hotel Artdeco;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Best Western Hotel Artdeco, κάντε κράτηση περίπου 8 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 69%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Best Western Hotel Artdeco

  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Best Western Hotel Artdeco; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 4 ημέρες.

Best Western Hotel Artdeco: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Best Western Hotel Artdeco;

    Το Best Western Hotel Artdeco βρίσκεται στη διεύθυνση Via Palestro 19, περιοχή Historical Center, 0,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ρώμη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Best Western Hotel Artdeco είναι: Basilique Sainte-Marie-Majeure.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Best Western Hotel Artdeco;

    Στο Best Western Hotel Artdeco, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Best Western Hotel Artdeco δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Best Western Hotel Artdeco προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Best Western Hotel Artdeco από το αεροδρόμιο;

    Το Best Western Hotel Artdeco απέχει 14,2 χλμ. από το Ρώμη Ciampino.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Best Western Hotel Artdeco;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Best Western Hotel Artdeco στη Ρώμη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Best Western Hotel Artdeco και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Best Western Hotel Artdeco.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Montecarlo8.4 Εξαιρετικό (4.847 κριτικές)0,02 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+119 €
3άστερο ξενοδοχείο
K Rooms
7.6 Καλό (882 κριτικές)0,04 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+111 €
3άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
Bon Ton Suite
8 Εξαιρετικό (662 κριτικές)0,04 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+94 €
3άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
Floor 6
7.6 Καλό (635 κριτικές)0,05 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+94 €
2άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότεροHotel Lella6.4 Καλό (1.842 κριτικές)0,14 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+60 €
1άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότεροHotel Mosaic7.6 Καλό (250 κριτικές)0,14 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+64 €
1άστερο ξενοδοχείο
32% φθηνότεροHotel Il Papavero8 Εξαιρετικό (1.219 κριτικές)0,1 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+72 €
4άστερο ξενοδοχείο
25% φθηνότεροRaeli Hotel Lux7.6 Καλό (1.119 κριτικές)0,11 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+78 €
4άστερο ξενοδοχείο
Bh Hotel9.6 Εξαιρετικό (1.276 κριτικές)0,11 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+173 €
4άστερο ξενοδοχείο
The Spotlight Boutique Hotel
9.6 Εξαιρετικό (226 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+190 €
1άστερο ξενοδοχείο
Aquarius Inn
9.5 Εξαιρετικό (719 κριτικές)0,15 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+175 €
3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότερο
Anthony 47
8.8 Εξαιρετικό (308 κριτικές)0,15 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+82 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,8
0,7 km
Ρώμη Ciampino
14,2 km