ibis Styles Paris Jardin de la Villette

3 αστέρια
7,6
Καλό
βάσει 2281 κριτικών
2.281 κριτικές
Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
7,6
Καλό
2281 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το ibis Styles Paris Jardin de la Villette

Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
Προσφορές από
74 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δίκλινο δωμάτιο και 7 ακόμη προσφορές στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
74 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
89 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
102 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
113 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
116 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
127 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
131 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
131 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Internet
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Δωρεάν πρωινό

Κριτικές για το ibis Styles Paris Jardin de la Villette

7,6
Καλό
2281 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
408
Πολύ καλό
382
Καλό
493
Οκ
281
Μέτρια
277
Μέτριο
155
Κακό
285
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

219 Rue De Crimee, 75019 Παρίσι

Κοντινά αξιοθέατα

  • Μονμάρτη2.4 χλμ
  • Moulin Rouge3.2 χλμ
  • Opera Comique3.6 χλμ
  • Παλέ Γκαρνιέ3.9 χλμ
  • Κέντρο Πομπιντού3.9 χλμ
  • centro de la ciudad de París4.3 χλμ
  • Μουσείο του Λούβρου4.5 χλμ
  • Sena4.7 χλμ
  • Παναγία των Παρισίων4.7 χλμ
  • Plaza de la Concordia4.8 χλμ
  • Μουσείο Ορσέ5 χλμ
  • Λεωφόρος Ηλυσίων Πεδίων5.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Βασικές πληροφορίες για το ibis Styles Paris Jardin de la Villette

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Δεκέμβριος
Απρίλιος
133 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 5% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 5% στις τιμές.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

ibis Styles Paris Jardin de la Villette

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette είναι ο Αύγουστος, με μέση τιμή 117 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούνιος, με 187 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette είναι Κυριακή, με μέση τιμή 114 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Δευτέρα, με 276 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette, κάντε κράτηση περίπου 3 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 36%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Δεκέμβριος και ο Απρίλιος είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Η φθηνότερη τιμή για δωμάτιο στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette που έγινε κράτηση μέσω της KAYAK τις τελευταίες 2 εβδομάδες ήταν 133 € και η πιο ακριβή ήταν 133 €.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 3 ημέρες.

ibis Styles Paris Jardin de la Villette: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το ibis Styles Paris Jardin de la Villette;

    Το ibis Styles Paris Jardin de la Villette βρίσκεται στη διεύθυνση 219 Rue De Crimee, περιοχή La Villette, 4,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Παρίσι. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette είναι: Μονμάρτη.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette;

    Στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το ibis Styles Paris Jardin de la Villette δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το ibis Styles Paris Jardin de la Villette προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το ibis Styles Paris Jardin de la Villette από το αεροδρόμιο;

    Το ibis Styles Paris Jardin de la Villette απέχει 9,8 χλμ. από το Παρίσι Paris-Le Bourget.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το ibis Styles Paris Jardin de la Villette;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του ibis Styles Paris Jardin de la Villette στο Παρίσι και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο ibis Styles Paris Jardin de la Villette και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το ibis Styles Paris Jardin de la Villette.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότεροHotel Paris Villette8.2 Εξαιρετικό (2.158 κριτικές)0,13 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση+92 €
3άστερο ξενοδοχείο
Casa Serena Paris Hôtel6.6 Καλό (1.553 κριτικές)0,2 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετιέρα+132 €
3άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροMaison Urbaine8.7 Εξαιρετικό (2.320 κριτικές)0,21 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+88 €
3άστερο ξενοδοχείο
17% φθηνότεροCampanile Prime Paris 19 - La Villette8.2 Εξαιρετικό (9.370 κριτικές)0,41 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+106 €
2άστερο ξενοδοχείο
33% φθηνότεροHotel Du Quai De Seine8 Εξαιρετικό (4.029 κριτικές)0,59 χλμWi-Fi, Aίθουσα συνεδριάσεων, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+86 €
3άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροMaison Urbaine8.7 Εξαιρετικό (2.320 κριτικές)0,21 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+88 €
3άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότεροHotel Paris Villette8.2 Εξαιρετικό (2.158 κριτικές)0,13 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση+92 €
3άστερο ξενοδοχείο
23% φθηνότεροHôtel Tilde7.8 Καλό (3.957 κριτικές)0,59 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+99 €
3άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροMaison Urbaine8.7 Εξαιρετικό (2.320 κριτικές)0,21 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+88 €
4άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
Okko Hotels Paris Rosa Parks
8.5 Εξαιρετικό (1.127 κριτικές)0,49 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+115 €
3άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότεροHotel Paris Villette8.2 Εξαιρετικό (2.158 κριτικές)0,13 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση+92 €
3άστερο ξενοδοχείο
17% φθηνότεροCampanile Prime Paris 19 - La Villette8.2 Εξαιρετικό (9.370 κριτικές)0,41 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+106 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

4,3 km
Παρίσι Charles de Gaulle
18,5 km