Hotel Les Bulles De Paris

4 αστέρια
8,6
Πολύ καλό
βάσει 3501 κριτικών
3.501 κριτικές
Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Les Bulles De Paris

Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
Προσφορές από
109 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Κλασικό δωμάτιο και 42 ακόμη προσφορές στο Hotel Les Bulles De Paris.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
109 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
130 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
135 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
137 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
152 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
153 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
156 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, 1 κρεβάτι queen-size
166 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
168 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
184 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
188 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
210 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
230 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
250 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
270 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
297 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
323 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
362 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Les Bulles De Paris

  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Κριτικές για το Hotel Les Bulles De Paris

8,6
Πολύ καλό
3501 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1460
Πολύ καλό
812
Καλό
549
Οκ
284
Μέτρια
206
Μέτριο
85
Κακό
105
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

32 Rue Des Ecoles, 75005 Παρίσι

Κοντινά αξιοθέατα

  • Πάνθεον313 μ
  • Παναγία των Παρισίων0.5 χλμ
  • Sena0.6 χλμ
  • Centro de Paris0.9 χλμ
  • Igreja de São Sulpício0.9 χλμ
  • Κέντρο Πομπιντού1.3 χλμ
  • Μουσείο του Λούβρου1.5 χλμ
  • Μουσείο Ορσέ1.9 χλμ
  • Place d'Italie2 χλμ
  • Opera Comique2.6 χλμ
  • Praça da Concórdia2.6 χλμ
  • Παλέ Γκαρνιέ2.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Βασικές πληροφορίες για το Hotel Les Bulles De Paris

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Μάιος
Μάιος
295 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 0% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 0% στις τιμές.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Hotel Les Bulles De Paris

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hotel Les Bulles De Paris;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hotel Les Bulles De Paris είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 162 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Σεπτέμβριος, με 333 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hotel Les Bulles De Paris;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hotel Les Bulles De Paris είναι Κυριακή, με μέση τιμή 203 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 413 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hotel Les Bulles De Paris;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hotel Les Bulles De Paris, κάντε κράτηση περίπου 1 εβδομάδα νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 9%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Hotel Les Bulles De Paris

  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Hotel Les Bulles De Paris; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 5 ημέρες.

Hotel Les Bulles De Paris: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Les Bulles De Paris;

    Το Hotel Les Bulles De Paris βρίσκεται στη διεύθυνση 32 Rue Des Ecoles, περιοχή 5th arrondissement, 1,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Παρίσι. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Les Bulles De Paris είναι: Πάνθεον.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Les Bulles De Paris;

    Στο Hotel Les Bulles De Paris, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Hotel Les Bulles De Paris δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Les Bulles De Paris προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hotel Les Bulles De Paris από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Les Bulles De Paris απέχει 13,8 χλμ. από το Παρίσι Orly.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Les Bulles De Paris;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Les Bulles De Paris στο Παρίσι και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Les Bulles De Paris και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Les Bulles De Paris.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
5% φθηνότεροVilla Pantheon8.3 Εξαιρετικό (2.390 κριτικές)0,01 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+166 €
3άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροHotel Claude Bernard Saint-Germain8.5 Εξαιρετικό (3.293 κριτικές)0,02 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+158 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel & Spa Saint-Jacques8.6 Εξαιρετικό (2.445 κριτικές)0,04 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+221 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel des Carmes by Malone9.2 Εξαιρετικό (2.884 κριτικές)0,05 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+199 €
3άστερο ξενοδοχείο
68% φθηνότερο
Htel du Commerce
6.2 Καλό (721 κριτικές)0,1 χλμWi-Fi+57 €
1άστερο ξενοδοχείο
19% φθηνότεροHôtel Marignan7.9 Καλό (2.716 κριτικές)0,11 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+142 €
3άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροHotel Claude Bernard Saint-Germain8.5 Εξαιρετικό (3.293 κριτικές)0,02 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+158 €
3άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότεροHome Latin7.6 Καλό (5.976 κριτικές)0,13 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+163 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel des Carmes by Malone9.2 Εξαιρετικό (2.884 κριτικές)0,05 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+199 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel du College de France9.2 Εξαιρετικό (2.866 κριτικές)0,12 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+226 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hôtel Jardin de Cluny
9.1 Εξαιρετικό (1.634 κριτικές)0,09 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+233 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hôtel La Lanterne & Spa By Timhotel8.9 Εξαιρετικό (2.006 κριτικές)0,11 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+239 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,1 km
Παρίσι Orly
13,8 km