Element Omaha Midtown Crossing

3 αστέρια
8,4
Πολύ καλό
βάσει 499 κριτικών
499 κριτικές
Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο και δωρεάν ποδήλατα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,4
Πολύ καλό
499 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Element Omaha Midtown Crossing

Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
Προσφορές από
78 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Queen room και 32 ακόμη προσφορές στο Element Omaha Midtown Crossing.
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
81 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
93 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
93 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
97 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
96 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
105 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
98 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
104 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
111 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
104 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
125 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
115 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
115 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
153 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
189 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Element Omaha Midtown Crossing

  • Γυμναστήριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Υπηρεσία μεταφοράς (δωρεάν)
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το Element Omaha Midtown Crossing

8,4
Πολύ καλό
499 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
288
Πολύ καλό
78
Καλό
35
Οκ
13
Μέτρια
29
Μέτριο
14
Κακό
42
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

3253 Dodge Street, Ομάχα, NE 68131

Κοντινά αξιοθέατα

  • St. John's Parish1.2 χλμ
  • Joslyn Art Museum1.3 χλμ
  • Children's Museum1.6 χλμ
  • Omaha Civic Auditorium1.8 χλμ
  • Film Streams2.3 χλμ
  • Center Mall2.4 χλμ
  • TD Ameritrade Park Omaha2.6 χλμ
  • Burlington Headquarters Building2.6 χλμ
  • Union Station2.9 χλμ
  • Lewis and Clark Landing3.1 χλμ
  • AT&T Building3.3 χλμ
  • Bob Kerrey Pedestrian Bridge3.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Element Omaha Midtown Crossing

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Element Omaha Midtown Crossing;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Element Omaha Midtown Crossing είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 93 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούνιος, με 310 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Element Omaha Midtown Crossing;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Element Omaha Midtown Crossing είναι Κυριακή, με μέση τιμή 85 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τρίτη, με 155 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Element Omaha Midtown Crossing;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Element Omaha Midtown Crossing, κάντε κράτηση περίπου 5 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 36%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Element Omaha Midtown Crossing: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Element Omaha Midtown Crossing;

    Το Element Omaha Midtown Crossing βρίσκεται στη διεύθυνση 3253 Dodge Street, 1,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ομάχα. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Element Omaha Midtown Crossing είναι: St. John's Parish.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Element Omaha Midtown Crossing;

    Στο Element Omaha Midtown Crossing, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Element Omaha Midtown Crossing δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Element Omaha Midtown Crossing προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Element Omaha Midtown Crossing από το αεροδρόμιο;

    Το Element Omaha Midtown Crossing απέχει 7,5 χλμ. από το Ομάχα Eppley Airfield. Το Element Omaha Midtown Crossing απέχει 80,9 χλμ. από το Λίνκολν Lincoln.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Element Omaha Midtown Crossing;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Element Omaha Midtown Crossing σε Ομάχα και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Element Omaha Midtown Crossing και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Element Omaha Midtown Crossing.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Kimpton Cottonwood By IHG8.5 Εξαιρετικό (235 κριτικές)0,53 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+157 €
2άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn Express & Suites Omaha Downtown - Old Market By IHG
7.9 Καλό (602 κριτικές)1,08 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+89 €
3άστερο ξενοδοχείο
Even Hotel Omaha Downtown - Old Market By IHG8 Εξαιρετικό (1.247 κριτικές)1,25 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+84 €
2άστερο ξενοδοχείο
402 Hotel
5.5 Οκ (397 κριτικές)1,33 χλμWi-Fi+221 €
3άστερο ξενοδοχείο
Even Hotel Omaha Downtown - Old Market By IHG8 Εξαιρετικό (1.247 κριτικές)1,25 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+84 €
2άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn Express & Suites Omaha Downtown - Old Market By IHG
7.9 Καλό (602 κριτικές)1,08 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+89 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hampton Inn by Hilton Omaha UN Medical Center Area
8.2 Εξαιρετικό (78 κριτικές)1,52 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+96 €
3άστερο ξενοδοχείο
Home2 Suites by Hilton Omaha UN Medical Ctr Area
7.7 Καλό (241 κριτικές)1,59 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+99 €
4άστερο ξενοδοχείο
Kimpton Cottonwood By IHG8.5 Εξαιρετικό (235 κριτικές)0,53 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+157 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hampton Inn by Hilton Omaha UN Medical Center Area
8.2 Εξαιρετικό (78 κριτικές)1,52 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+96 €
3άστερο ξενοδοχείο
Even Hotel Omaha Downtown - Old Market By IHG8 Εξαιρετικό (1.247 κριτικές)1,25 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+84 €
2άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn Express & Suites Omaha Downtown - Old Market By IHG
7.9 Καλό (602 κριτικές)1,08 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+89 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,9 km
Ομάχα Eppley Airfield
7,5 km