Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter

3 αστέρια
8,1
Πολύ καλό
βάσει 534 κριτικών
534 κριτικές
Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο.
8,1
Πολύ καλό
534 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter

Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
Προσφορές από
75 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Queen room, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 24 ακόμη προσφορές στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter.
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
75 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
136 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
77 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
116 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
86 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
104 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
100 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
168 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
104 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
117 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
106 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
122 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
148 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
138 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
159 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
169 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
189 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
219 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
190 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter

  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter

8,1
Πολύ καλό
534 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
241
Πολύ καλό
78
Καλό
83
Οκ
31
Μέτρια
35
Μέτριο
18
Κακό
48
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

6.8
Οκ
David, Οκτ 2017
Μειονεκτήματα (-) Τα δωμάτια είναι μικρά.

Τοποθεσία

124 Saint Charles Avenue, Νέα Ορλεάνη, LA 70130

Κοντινά αξιοθέατα

  • Place St. Charles108 μ
  • Saenger Theatre0.5 χλμ
  • Historic New Orleans Collection0.6 χλμ
  • Jackson Square0.8 χλμ
  • Bourbon Street0.9 χλμ
  • Robert E. Lee Monument1.1 χλμ
  • Caesars Superdome1.1 χλμ
  • New Orleans Morial Convention Center1.3 χλμ
  • New Orleans Mint1.5 χλμ
  • French Market1.6 χλμ
  • Frenchmen Street1.6 χλμ
  • Mardi Gras World2.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter είναι ο Αύγουστος, με μέση τιμή 90 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Φεβρουάριος, με 382 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter είναι Τρίτη, με μέση τιμή 104 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 326 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter, κάντε κράτηση περίπου 10 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 37%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter;

    Το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter βρίσκεται στη διεύθυνση 124 Saint Charles Avenue, περιοχή Central Business District, 0 χλμ. από το κέντρο της πόλης Νέα Ορλεάνη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter είναι: Place St. Charles.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter;

    Στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter από το αεροδρόμιο;

    Το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter απέχει 18,4 χλμ. από το Νέα Ορλεάνη Louis Armstrong. Το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter απέχει 108,5 χλμ. από το Gulfport Biloxi Regional.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter σε Νέα Ορλεάνη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Courtyard by Marriott New Orleans Near the French Quarter.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Indigo New Orleans - French Quarter by IHG7.9 Καλό (673 κριτικές)0,03 χλμ+112 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Indigo New Orleans - French Quarter By IHG
7.9 Καλό (179 κριτικές)0,03 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+117 €
2άστερο ξενοδοχείο
The Rubenstein Hotel
8.9 Εξαιρετικό (214 κριτικές)0,04 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Πάρκινγκ με παρκαδόρο+110 €
3άστερο ξενοδοχείο
The Monarch Hotel, Hq Collection New Orleans
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,06 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+196 €
3άστερο ξενοδοχείο
27% φθηνότεροLa Quinta Inn & Suites by Wyndham New Orleans Downtown7.4 Καλό (4.007 κριτικές)0,17 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+80 €
4άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότεροAC Hotels by Marriott New Orleans French Quarter7.5 Καλό (1.531 κριτικές)0,15 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+103 €
3άστερο ξενοδοχείο
5% φθηνότεροHilton Garden Inn New Orleans French Quarter/CBD7.5 Καλό (1.378 κριτικές)0,21 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+104 €
4άστερο ξενοδοχείο
3% φθηνότεροCrowne Plaza New Orleans French Qtr - Astor By IHG7.3 Καλό (5.188 κριτικές)0,15 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+106 €
3άστερο ξενοδοχείο
The Monarch Hotel, Hq Collection New Orleans
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,06 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+196 €
The Gregory Suite 302
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,12 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+309 €
The Gregory Suite 202
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,12 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+310 €
French Quarter Escape | Pet-friendly. Pool. Dining
10 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,25 χλμΓυμναστήριο, Καφετιέρα, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+152 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,2
0,0 km
Νέα Ορλεάνη Louis Armstrong
18,4 km