ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean

2 αστέρια
7,7
Καλό
βάσει 6249 κριτικών
6.249 κριτικές
Τρι 18.8
-
Τετ 19.8
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Αυτό το ξενοδοχείο ibis Budget βρίσκεται απέναντι από τον σιδηροδρομικό σταθμό Bordeaux Saint Jean SNCF και κοντά στη στάση Saint Jean του τραμ. Προσφέρει δωρεάν Wi-Fi πρόσβαση στο internet. Το Νέο Στάδιο του Μπορντό απέχει 8 χιλιόμετρα. Τα δωμάτια στο ibis Budget Bordeaux διαθέτουν μπάνιο, κλιματισμό και δορυφορική τηλεόραση. Εκτός από την 24ωρη ρεσεψιόν, το ξενοδοχείο προσφέρει καθημερινά ευρωπαϊκό πρωινό σε μπουφέ. Η Place de la Bourse απέχει 2χλμ. από το ibis Budget Bordeaux. Το αεροδρόμιο Merignac απέχει 12 χιλιόμετρα.
7,7
Καλό
6249 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean

Τρι 18.8
-
Τετ 19.8
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet
  • Πάρκινγκ
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ολόκληρη η μονάδα είναι προσβάσιμη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Προσβάσιμο για ΑμεΑ
  • Προσβάσιμη ντουζιέρα
  • Ανελκυστήρας
  • Καρέκλα μπάνιου
  • Πρόσβαση με ασανσέρ
  • Προσβάσιμο πάρκινγκ
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Χαμηλός νιπτήρας μπάνιου
  • Χαμηλός νιπτήρας
  • Μαξιλάρι χωρίς πούπουλα
  • Τουαλέτα με λαβές στήριξης
  • Πρόσβαση στους άνω ορόφους με ασανσέρ
  • Ιδιωτική είσοδος

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Κάδοι απορριμμάτων

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Θυρωρός
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Γρήγορο check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Καμπίνα ντους

Γενικά

  • Ξύλινα πατώματα ή παρκέ
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Ηχομόνωση
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα
  • 24ωρη υπηρεσία ασφαλείας

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση

Κρεβατοκάμαρα

  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι
  • Ράφι ρούχων
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Εστιατόρια

  • Το φαγητό μπορεί να παραδοθεί στο δωμάτιο του επισκέπτη
  • Αυτόματος πωλητής (ποτά)
  • Αυτόματος πωλητής (σνακ)

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Σταθμός φόρτισης ΙΧ
  • Πάρκινγκ

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Γραφείο

Κριτικές για το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean

7,7
Καλό
6249 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1576
Πολύ καλό
1541
Καλό
1448
Οκ
602
Μέτρια
525
Μέτριο
232
Κακό
325
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

60 Rue Eugene Leroy, 33800 Μπορντό, Gironde

Κοντινά αξιοθέατα

  • Pont de Pierre1.4 χλμ
  • Pey Berland Tower1.9 χλμ
  • Bordeaux Cathedral2 χλμ
  • Bordeaux City Centre2.1 χλμ
  • Grand Theatre de Bordeaux2.2 χλμ
  • Opéra National de Bordeaux2.2 χλμ
  • Musee des Beaux-Arts2.4 χλμ
  • Place des Quinconces2.5 χλμ
  • Patinoire Meriadeck2.5 χλμ
  • Jardin Botanique3 χλμ
  • Chateau Belair-Monange3.4 χλμ
  • Chateau Haut Brion4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 67 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούνιος, με 96 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean είναι Κυριακή, με μέση τιμή 64 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 74 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean, κάντε κράτηση περίπου 8 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 19%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean;

    Το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean βρίσκεται στη διεύθυνση 60 Rue Eugene Leroy, περιοχή Gare Saint Jean, 2,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Μπορντό. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean είναι: Pont de Pierre.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean;

    Στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean από το αεροδρόμιο;

    Το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean απέχει 12,4 χλμ. από το Μπορντό Bordeaux. Το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean απέχει 84,5 χλμ. από το Bergerac Roumanieres.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean στο Μπορντό και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το ibis budget Bordeaux Centre Gare Saint-Jean.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Mercure Bordeaux Gare Atlantic
8.5 Εξαιρετικό (871 κριτικές)0,04 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+87 €
2άστερο ξενοδοχείο
Cit'Hotel Le Regina Bordeaux Gare Saint-Jean8.4 Εξαιρετικό (2.676 κριτικές)0,08 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+66 €
3άστερο ξενοδοχείο
ibis Bordeaux Centre Gare Saint-Jean Euratlantique7.8 Καλό (3.203 κριτικές)0,09 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+68 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hôtel ROSA - Bordeaux Centre Gare Saint Jean8.1 Εξαιρετικό (2.212 κριτικές)0,15 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+85 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότερο
Jost Hôtel Bordeaux Centre Gare Saint Jean
8.2 Εξαιρετικό (2.528 κριτικές)0,53 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+57 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροB&B HOTEL Bordeaux Centre Gare Saint-Jean8.2 Εξαιρετικό (3.375 κριτικές)0,61 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+57 €
2άστερο ξενοδοχείο
4% φθηνότερο
Hôtel Life Bordeaux Gare - Bg
8.5 Εξαιρετικό (6.121 κριτικές)0,39 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+59 €
3άστερο ξενοδοχείο
ibis Bordeaux Centre Gare Saint-Jean7.9 Καλό (2.490 κριτικές)0,44 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+65 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hôtel La Zoologie
8.8 Εξαιρετικό (856 κριτικές)0,48 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+148 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hôtel 56 Bordeaux - Handwritten Collection (Septembre 2026)
8.8 Εξαιρετικό (610 κριτικές)0,48 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+103 €
4άστερο ξενοδοχείο
Radisson Hotel Bordeaux Saint Jean
8.7 Εξαιρετικό (3.093 κριτικές)0,57 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+85 €
4άστερο ξενοδοχείο
Mercure Bordeaux Gare Atlantic
8.5 Εξαιρετικό (871 κριτικές)0,04 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+87 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,9
2,5 km
Μπορντό Bordeaux
12,4 km