Dynasty Grande Hotel

4 αστέρια
8,6
Πολύ καλό
βάσει 1629 κριτικών
1.629 κριτικές
Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο.
8,6
Πολύ καλό
1629 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Dynasty Grande Hotel

Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
Προσφορές από
44 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Deluxe room, Δίκλινο δωμάτιο και 13 ακόμη προσφορές στο Dynasty Grande Hotel.
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
44 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
64 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
69 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
70 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
75 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
91 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Dynasty Grande Hotel

  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων

Κριτικές για το Dynasty Grande Hotel

8,6
Πολύ καλό
1629 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
840
Πολύ καλό
409
Καλό
207
Οκ
83
Μέτρια
38
Μέτριο
22
Κακό
30
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

9.7
Θαυμάσιο
Anthony, Σεπ 2019
Μειονεκτήματα (-) Το μόνο κακό είναι ότι χρεώνουν 2000 baht για να πάνε από την Μπανγκόκ στην Pattaya. Θα πρέπει να είναι περίπου 1500 baht.

Τοποθεσία

21 Soi Sukhumvit 6, Μπανγκόκ 10110

Κοντινά αξιοθέατα

  • Terminal 210.7 χλμ
  • Sukhumvit Road0.7 χλμ
  • Thao Maha Phrom Shrine1.6 χλμ
  • CentralWorld1.9 χλμ
  • Pratunam2.1 χλμ
  • Siam Paragon2.2 χλμ
  • Chulalongkorn University2.2 χλμ
  • Siam Square2.3 χλμ
  • Patpong2.7 χλμ
  • Victory Monument3.3 χλμ
  • Parliament of Thailand5.8 χλμ
  • Bangkok City Centre6.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Dynasty Grande Hotel

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Dynasty Grande Hotel;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Dynasty Grande Hotel είναι ο Ιούνιος, με μέση τιμή 51 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Δεκέμβριος, με 86 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Dynasty Grande Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Dynasty Grande Hotel είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 48 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 62 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Dynasty Grande Hotel;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Dynasty Grande Hotel, κάντε κράτηση περίπου 2 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 29%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Dynasty Grande Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Dynasty Grande Hotel;

    Το Dynasty Grande Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση 21 Soi Sukhumvit 6, περιοχή Khlong Toei, 3,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Μπανγκόκ. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Dynasty Grande Hotel είναι: Terminal 21.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Dynasty Grande Hotel;

    Στο Dynasty Grande Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Dynasty Grande Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Dynasty Grande Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Dynasty Grande Hotel δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Dynasty Grande Hotel προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Dynasty Grande Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Dynasty Grande Hotel απέχει 20,2 χλμ. από το Μπανγκόκ Don Mueang Intl. Το Dynasty Grande Hotel απέχει 21,9 χλμ. από το Μπανγκόκ Suvarnabhumi.

  • Έχει πισίνα το Dynasty Grande Hotel;

    Ναι, το Dynasty Grande Hotel έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Dynasty Grande Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Dynasty Grande Hotel στην Μπανγκόκ και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Dynasty Grande Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Dynasty Grande Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Parkroyal Suites Bangkok8.3 Εξαιρετικό (3.505 κριτικές)0,04 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+60 €
4άστερο ξενοδοχείο
Citrus Suites Sukhumvit 6 By Compass Hospitality
8.8 Εξαιρετικό (2.744 κριτικές)0,07 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+51 €
3άστερο ξενοδοχείο
ibis Styles Bangkok Sukhumvit 4
8.6 Εξαιρετικό (4.606 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+46 €
3άστερο ξενοδοχείο
51% φθηνότεροCrown Bts Nana Hotel7.6 Καλό (2.189 κριτικές)0,12 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+23 €
3άστερο ξενοδοχείο
69% φθηνότερο
Episode 11 Hostel Sukhumvit
7.6 Καλό (760 κριτικές)0,25 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+15 €
2άστερο ξενοδοχείο
69% φθηνότερο
Mitr Inn Sukhumvit Soi 2
6.2 Καλό (5 κριτικές)0,26 χλμWi-Fi+15 €
3άστερο ξενοδοχείο
61% φθηνότεροHeaven@48 Εξαιρετικό (1.620 κριτικές)0,15 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+18 €
3άστερο ξενοδοχείο
61% φθηνότεροOrchid Inn6.5 Καλό (544 κριτικές)0,22 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση+18 €
4άστερο ξενοδοχείο
Adelphi Suites Bangkok9.1 Εξαιρετικό (3.507 κριτικές)0,17 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+75 €
5άστερο ξενοδοχείο
The Landmark Bangkok9.1 Εξαιρετικό (4.607 κριτικές)0,22 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+98 €
4άστερο ξενοδοχείο
Citrus Suites Sukhumvit 6 By Compass Hospitality
8.8 Εξαιρετικό (2.744 κριτικές)0,07 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+51 €
5άστερο ξενοδοχείο
Maison Hotel Bangkok
8.8 Εξαιρετικό (2.023 κριτικές)0,25 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+60 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

3,2 km
Μπανγκόκ Don Mueang Intl
20,2 km