Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel

4 αστέρια
8,6
Πολύ καλό
βάσει 1171 κριτικών
1.171 κριτικές
Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,6
Πολύ καλό
1171 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel

Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
Προσφορές από
150 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Queen room, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 28 ακόμη προσφορές στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel.
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
150 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
151 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
156 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
160 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
170 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
182 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
183 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
184 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
184 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
191 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
199 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
206 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
233 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
238 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
247 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
261 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel

  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Κριτικές για το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel

8,6
Πολύ καλό
1171 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
560
Πολύ καλό
250
Καλό
178
Οκ
79
Μέτρια
41
Μέτριο
29
Κακό
34
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Via Gerolamo Cardano 1, 20124 Μιλάνο, Milano

Κοντινά αξιοθέατα

  • Quadrilatero della Moda1.6 χλμ
  • Museo teatrale alla Scala2.1 χλμ
  • Teatro alla Scala2.1 χλμ
  • Galleria Vittorio Emanuele II2.2 χλμ
  • Politecnico di Milano2.3 χλμ
  • Piccolo Teatro Grassi2.3 χλμ
  • Duomo di Milano2.4 χλμ
  • Milan City Centre2.4 χλμ
  • Piazza del Duomo2.4 χλμ
  • Palazzo Reale di Milano2.5 χλμ
  • Università Statale di Milano2.8 χλμ
  • Καθολικό Πανεπιστήμιο της Ιερής Καρδιάς3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 015146-ALB-00104, IT015146A1GGVEXYP8

Βασικές πληροφορίες για το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Σεπτέμβριος
Οκτώβριος
303 €
295 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 1% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 1% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 176 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Φεβρουάριος, με 781 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel είναι Πέμπτη, με μέση τιμή 227 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Δευτέρα, με 527 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel, κάντε κράτηση περίπου 3 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 81%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Σεπτέμβριος και ο Οκτώβριος είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Η φθηνότερη τιμή για δωμάτιο στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel που έγινε κράτηση μέσω της KAYAK τις τελευταίες 2 εβδομάδες ήταν 303 € και η πιο ακριβή ήταν 303 €.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 4 ημέρες.

Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel;

    Το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Via Gerolamo Cardano 1, περιοχή Centro Direzionale, 2,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Μιλάνο. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel είναι: Quadrilatero della Moda.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel;

    Στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel απέχει 7,1 χλμ. από το Μιλάνο Linate.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel στο Μιλάνο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Duo Milan Porta Nuova, a Tribute Portfolio Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Hyatt Centric Milan Centrale
8.5 Εξαιρετικό (1.436 κριτικές)0,1 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+197 €
4άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροUna Hotels Century Milano8.7 Εξαιρετικό (4.717 κριτικές)0,1 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+157 €
4άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
INNSiDE Milano Torre GalFa
8.9 Εξαιρετικό (2.327 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+155 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hilton Milan8.7 Εξαιρετικό (2.181 κριτικές)0,18 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+203 €
4άστερο ξενοδοχείο
20% φθηνότεροAuriga Hotel8.3 Εξαιρετικό (3.948 κριτικές)0,23 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+137 €
4άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
INNSiDE Milano Torre GalFa
8.9 Εξαιρετικό (2.327 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+155 €
4άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροUna Hotels Century Milano8.7 Εξαιρετικό (4.717 κριτικές)0,1 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+157 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hyatt Centric Milan Centrale
8.5 Εξαιρετικό (1.436 κριτικές)0,1 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+197 €
4άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
INNSiDE Milano Torre GalFa
8.9 Εξαιρετικό (2.327 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+155 €
4άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροUna Hotels Century Milano8.7 Εξαιρετικό (4.717 κριτικές)0,1 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+157 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hilton Milan8.7 Εξαιρετικό (2.181 κριτικές)0,18 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+203 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hyatt Centric Milan Centrale
8.5 Εξαιρετικό (1.436 κριτικές)0,1 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+197 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

2,4 km
Μιλάνο Linate
7,1 km