Riad Emberiza Sahari

4 αστέρια
9,6
Θαυμάσιο
βάσει 502 κριτικών
502 κριτικές
Κυρ 16.8
-
Δευ 17.8
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Riad Emberiza Sahari

Κυρ 16.8
-
Δευ 17.8
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Riad Emberiza Sahari

  • Εξωτερική πισίνα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι
  • Γρήγορο check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Internet
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Ανεμιστήρας
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αντάπτορας
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Πετσέτες/σεντόνια (επιπλέον χρέωση)
  • Κάδοι απορριμμάτων
  • Μαλακτικό

Γενικά

  • Παράθυρο
  • Τζάκι
  • Καθιστικό
  • Με θέα στον κήπο
  • Παντόφλες
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Ηχομόνωση
  • Ντουλάπια
  • Πλακάκια/μαρμάρινο δάπεδο
  • Θέα την πισίνα
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Εστιατόρια

  • Ποτήρια κρασιού
  • Φρούτα
  • Φούρνος
  • Εστίες
  • Τοστιέρα
  • Το φαγητό μπορεί να παραδοθεί στο δωμάτιο του επισκέπτη
  • Τραπεζαρία
  • Τραπέζι φαγητού

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Θυρωρός
  • Χρηματοθυρίδα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Γρήγορο check-out
  • Μπουκάλι νερό
  • Αυτόνομο check-in/check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ολόκληρη η μονάδα βρίσκεται στο ισόγειο
  • Υποαλλεργικό μαξιλάρι
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Μαξιλάρι χωρίς πούπουλα
  • Πρόσβαση στους άνω ορόφους με σκάλες
  • Χώρος καπνιστών

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Προσωπικό μπάνιο

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • 24ωρη υπηρεσία ασφαλείας

Κρεβατοκάμαρα

  • Υπέρδιπλα κρεβάτια (> 2 μέτρα)
  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι
  • Ράφι ρούχων
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Καρέκλες θαλάσσης
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Απλώστρα

Πισίνα

  • Εξωτερική πισίνα
  • Πετσέτες πισίνας
  • Πισίνα με θέα

Δραστηριότητες

  • Πεζοπορία
  • Επιτραπέζια παιχνίδια/παζλ

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Κοινόχρηστο σαλόνι/χώρος τηλεόρασης

Για οικογένειες

  • Διαθέσιμες κούνιες

Κριτικές για το Riad Emberiza Sahari

9,6
Θαυμάσιο
502 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
459
Πολύ καλό
27
Καλό
9
Οκ
2
Μέτρια
2
Μέτριο
0
Κακό
3
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

23 Derb Khoshba, Μαρακές 40000

Κοντινά αξιοθέατα

  • Ben Youssef Mosque0.7 χλμ
  • Ben Youssef Madrasa0.8 χλμ
  • Almoravid Koubba0.8 χλμ
  • Marrakech Museum0.9 χλμ
  • Jamaa el Fna1.4 χλμ
  • Mosquée de la Koutoubia1.6 χλμ
  • Le Grand Casino de la Mamounia2 χλμ
  • Bahia Palace2 χλμ
  • Jardins el Harti2 χλμ
  • Royal Palace2.2 χλμ
  • Marrakech City Centre2.2 χλμ
  • El Badi Palace2.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:30

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 40000MA0727

Riad Emberiza Sahari

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Riad Emberiza Sahari;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Riad Emberiza Sahari είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 158 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 210 € ανά διανυκτέρευση.

Riad Emberiza Sahari: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Riad Emberiza Sahari;

    Το Riad Emberiza Sahari βρίσκεται στη διεύθυνση 23 Derb Khoshba, περιοχή Medina, 0,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Μαρακές. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Riad Emberiza Sahari είναι: Ben Youssef Mosque.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Riad Emberiza Sahari;

    Στο Riad Emberiza Sahari, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:30.

  • Προσφέρει το Riad Emberiza Sahari δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Riad Emberiza Sahari προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Riad Emberiza Sahari από το αεροδρόμιο;

    Το Riad Emberiza Sahari απέχει 5,5 χλμ. από το Μαρακές Menara. Το Riad Emberiza Sahari απέχει 129,1 χλμ. από το Ouarzazate.

  • Έχει πισίνα το Riad Emberiza Sahari;

    Ναι, το Riad Emberiza Sahari έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Riad Emberiza Sahari;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Riad Emberiza Sahari στο Μαρακές και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Riad Emberiza Sahari και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Riad Emberiza Sahari.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότεροRiad Hcekarram7.6 Καλό (412 κριτικές)0,01 χλμΥπηρεσία δωματίου+88 €
Κατάλυμα
Riad Taher Bed & Breakfast
7.5 Καλό (17 κριτικές)0,02 χλμΘέα στην πόλη, Ιδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα+225 €
Κατάλυμα
House / Villa - Marrakech
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,03 χλμWi-Fi, με κλιματισμό, Καφετιέρα+193 €
Κατάλυμα
44% φθηνότερο
Agréable appartement à Marrakech
0,03 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα+79 €
3άστερο ξενοδοχείο
54% φθηνότερο
Riad Rwija
7 Καλό (30 κριτικές)0,11 χλμ+65 €
Κατάλυμα
44% φθηνότερο
Agréable appartement à Marrakech
0,03 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα+79 €
40% φθηνότερο
Twin single bed in cosy lil riad
0,15 χλμ+85 €
2άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότεροRiad Hcekarram7.6 Καλό (412 κριτικές)0,01 χλμΥπηρεσία δωματίου+88 €
Κατάλυμα
House / Villa - Marrakech
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,03 χλμWi-Fi, με κλιματισμό, Καφετιέρα+193 €
4άστερο ξενοδοχείο
25% φθηνότερο
Ysalis Riad Restaurant & Spa
9.4 Εξαιρετικό (330 κριτικές)0,19 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+105 €
4άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότεροRiad Sapphire & Spa9.3 Εξαιρετικό (447 κριτικές)0,19 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Εστιατόριο+90 €
3άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότερο
Ptit Habibi
9 Εξαιρετικό (125 κριτικές)0,15 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+102 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,5
0,7 km
Μαρακές Menara
5,5 km