Hotel Le Mondial, BW Premier Collection

4 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 1480 κριτικών
1.480 κριτικές
Δευ 12.10
-
Τρι 13.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection

Δευ 12.10
-
Τρι 13.10
Προσφορές από
153 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Superior room και 30 ακόμη προσφορές στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
153 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
153 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
160 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
166 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
168 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
169 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
184 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
214 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
223 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
227 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
232 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
236 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
240 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
317 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
318 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
480 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Internet
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.

Κριτικές για το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection

8,7
Πολύ καλό
1480 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
992
Πολύ καλό
286
Καλό
115
Οκ
25
Μέτρια
24
Μέτριο
12
Κακό
26
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

77, Rue d'Antibes, 06400 Κάννες, Alpes-Maritimes

Κοντινά αξιοθέατα

  • Cannes City Centre166 μ
  • Galerie Vieceli de Cannes265 μ
  • Centre d'art La Malmaison282 μ
  • Plage du Martinez344 μ
  • Casino Barrière Les Princes345 μ
  • Intercontinental Carlton Beach0.5 χλμ
  • Palais des Festivals0.5 χλμ
  • La Croisette Promenade0.5 χλμ
  • Casino Barrière le Croisette0.5 χλμ
  • Olympia0.5 χλμ
  • Rue Meynadier0.7 χλμ
  • Mairie de Cannes0.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hotel Le Mondial, BW Premier Collection

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 124 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούλιος, με 297 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 153 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 254 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection, κάντε κράτηση περίπου 9 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 32%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Hotel Le Mondial, BW Premier Collection: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection;

    Το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection βρίσκεται στη διεύθυνση 77, Rue d'Antibes, περιοχή Centre Ville, 0,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Κάννες. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection είναι: Cannes City Centre.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection;

    Στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection απέχει 19,3 χλμ. από το Νίκαια Côte d'Azur. Το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection απέχει 87,1 χλμ. από το Τουλόν Hyeres.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Le Mondial, BW Premier Collection στις Κάννες και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Le Mondial, BW Premier Collection και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Le Mondial, BW Premier Collection.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Viva Riviera - 5 Rue Commandant André
0,02 χλμ+300 €
2άστερο ξενοδοχείο
Andre One Bedroom
0,04 χλμWi-Fi+161 €
2άστερο ξενοδοχείο
57% φθηνότεροHôtel le Florian8.2 Εξαιρετικό (3.153 κριτικές)0,05 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+53 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότεροHotel des Congrès et Festivals8.6 Εξαιρετικό (895 κριτικές)0,05 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+81 €
2άστερο ξενοδοχείο
57% φθηνότεροHôtel le Florian8.2 Εξαιρετικό (3.153 κριτικές)0,05 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+53 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότεροHotel des Congrès et Festivals8.6 Εξαιρετικό (895 κριτικές)0,05 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+81 €
2άστερο ξενοδοχείο
Andre One Bedroom
0,04 χλμWi-Fi+161 €
3άστερο ξενοδοχείο
Gemina
7.7 Καλό (16 κριτικές)0,06 χλμ+242 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότεροHotel des Congrès et Festivals8.6 Εξαιρετικό (895 κριτικές)0,05 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+81 €
2άστερο ξενοδοχείο
57% φθηνότεροHôtel le Florian8.2 Εξαιρετικό (3.153 κριτικές)0,05 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+53 €
3άστερο ξενοδοχείο
Gemina
7.7 Καλό (16 κριτικές)0,06 χλμ+242 €
3άστερο ξενοδοχείο
Viva Riviera - 5 Rue Commandant André
0,02 χλμ+300 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,7
0,5 km
Νίκαια Côte d'Azur
19,3 km