Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area

2 αστέρια
8,0
Πολύ καλό
βάσει 1062 κριτικών
1.062 κριτικές
Κυρ 20.9
-
Δευ 21.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει εσωτερική πισίνα και μπανιέρα υδρομασάζ. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν νεροτσουλήθρα και γυμναστήριο.
8,0
Πολύ καλό
1062 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area

Κυρ 20.9
-
Δευ 21.9
Προσφορές από
64 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Queen room και 25 ακόμη προσφορές στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area.
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
64 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
130 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
72 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
86 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
74 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
79 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 2 διπλά κρεβάτια
82 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
320 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
83 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
92 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
116 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
99 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
211 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
106 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
111 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
142 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
188 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area

  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Κριτικές για το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area

8,0
Πολύ καλό
1062 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
361
Πολύ καλό
261
Καλό
182
Οκ
84
Μέτρια
73
Μέτριο
35
Κακό
66
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

8.0
Πολύ καλό
Ανώνυμος, Ιουλ 2019
Πλεονεκτήματα (+) Ήταν εντάξει.
Μειονεκτήματα (-) Το δωμάτιο και το μπάνιο φαίνονταν κάπως παρωχημένα.
10
Θαυμάσιο
VELORA, Ιουλ 2019
Πλεονεκτήματα (+) Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό. Η πισίνα και οι εγκαταστάσεις ήταν πολύ καθαρές και καλά συντηρημένα.

Τοποθεσία

60 Shawville Road Southeast, Κάλγκαρι, AB T2Y 3S6

Κοντινά αξιοθέατα

  • Midnapore1.4 χλμ
  • Heritage Park Historical Village9.5 χλμ
  • Chinook Centre10.5 χλμ
  • Ralph Klein Park11.7 χλμ
  • Scotiabank Saddledome15.1 χλμ
  • Calgary Tower15.9 χλμ
  • Glenbow Museum15.9 χλμ
  • Fort Calgary16 χλμ
  • Calgary Public Library16.2 χλμ
  • The Bow16.3 χλμ
  • Suncor Energy Centre16.3 χλμ
  • Calgary Zoo16.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 73 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούλιος, με 159 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area είναι Τρίτη, με μέση τιμή 74 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 179 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area, κάντε κράτηση περίπου 7 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 53%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area;

    Το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area βρίσκεται στη διεύθυνση 60 Shawville Road Southeast, 16,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Κάλγκαρι. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area είναι: Midnapore.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area;

    Στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area από το αεροδρόμιο;

    Το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area απέχει 25 χλμ. από το Κάλγκαρι Calgary. Το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area απέχει 142,6 χλμ. από το Red Deer.

  • Έχει πισίνα το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area;

    Ναι, το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area σε Κάλγκαρι και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Super 8 by Wyndham Calgary Shawnessy Area.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Wingate by Wyndham Calgary South8.7 Εξαιρετικό (373 κριτικές)0,56 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου+107 €
Κατάλυμα
25% φθηνότερο
Quiet & Private Getaway » Queen Bed » Sleeps 3+
9.6 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,85 χλμ+65 €
Κατάλυμα
Executive 5bd Home || Mins To Spruce Meadows
8.9 Εξαιρετικό (21 κριτικές)0,88 χλμWi-Fi, με κλιματισμό, Καφετιέρα+249 €
Κατάλυμα
5% φθηνότερο
Cozy Walkout suite with King bed, Kitchen, Parking & Patio
9 Εξαιρετικό (20 κριτικές)1,09 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα, ταράτσα/βεράντα+82 €
3άστερο ξενοδοχείο
Wingate by Wyndham Calgary South8.7 Εξαιρετικό (373 κριτικές)0,56 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου+107 €
Κατάλυμα
31% φθηνότερο
Home Away from Home
8.5 Εξαιρετικό (33 κριτικές)1,12 χλμΚλιματισμός, Πλυντήριο ρούχων, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+60 €
Κατάλυμα
25% φθηνότερο
Quiet & Private Getaway » Queen Bed » Sleeps 3+
9.6 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,85 χλμ+65 €
Κατάλυμα
20% φθηνότερο
Almost Heaven - 2brm Suite 9 mins to Spruce Meadows, close to Banff
9.7 Εξαιρετικό (16 κριτικές)1,82 χλμΚουζίνα, Καφετιέρα, Πλυντήριο ρούχων+69 €
3άστερο ξενοδοχείο
Wingate by Wyndham Calgary South8.7 Εξαιρετικό (373 κριτικές)0,56 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου+107 €
Κατάλυμα
Beautiful legal suite | Private sauna
10 Εξαιρετικό (5 κριτικές)1,53 χλμΚαφετιέρα, τζάκι, γκριλ+88 €
Κατάλυμα
Bright And Stylish Furnished Condo-Lightglass Yyc, Wifi & Free Parking
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,61 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, τζάκι+103 €
Κατάλυμα
Slice of Heaven-Near Spruce Meadows 2 Car Garage - Central AC avail - Slps 8 -Entire Home
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)1,78 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, με κλιματισμό+148 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

16,3 km
Κάλγκαρι Calgary
25,0 km