Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 5336 κριτικών
5.336 κριτικές
Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Σε βολική τοποθεσία κοντά στο αεροδρόμιο του Εδιμβούργου, το Holiday Inn Express Edinburgh Airport προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορείο 24 ώρες το 24ωρο, με χρέωση, μεταξύ του ξενοδοχείου και του τερματικού σταθμού του αεροδρομίου. Το κέντρο του Εδιμβούργου απέχει 15 λεπτά με το αυτοκίνητο και είναι εύκολα προσβάσιμο με τις δημόσιες συγκοινωνίες. Διατίθεται χώρος στάθμευσης στις εγκαταστάσεις για τους επισκέπτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους με χρέωση, ενώ οι αυτοκινητόδρομοι M8/M9 απέχουν μόλις 5 λεπτά οδικώς από το Holiday Inn Express Edinburgh Airport. Τα δωμάτια στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG προσφέρουν δωρεάν Wi-Fi, ιδιωτικά μπάνια με ντους υψηλής πίεσης και επιφάνεια εργασίας - βολικά για επαγγελματίες ταξιδιώτες. Τα δωμάτια περιλαμβάνουν επίσης στεγνωτήρα μαλλιών και παροχές για τσάι και καφέ. Δωμάτια προσβάσιμα σε αναπηρικά αμαξίδια διατίθενται στο ισόγειο. Ξεκινήστε το πρωί σας με ένα δωρεάν πρωινό σε μπουφέ με επιλογές που καλύπτουν αλλεργίες και διατροφικές απαιτήσεις. Το εστιατόριο των εγκαταστάσεων σερβίρει βραδινά γεύματα. Το Royal Highland Centre βρίσκεται στην πόρτα μας και φιλοξενεί την έκθεση Royal Highland κάθε χρόνο, προσελκύοντας πάνω από 200.000 επισκέπτες. Επισκεφθείτε τα αξιοθέατα του Εδιμβούργου, όπως το Κάστρο του Εδιμβούργου, το Κάθισμα του Αρθούρου, τον Ζωολογικό Κήπο του Εδιμβούργου, τον Λόφο Κάλτον και το Παλάτι Χόλιρουντ.
8,2
Πολύ καλό
5336 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG

Τετ 14.10
-
Πεμ 15.10
Προσφορές από
69 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δίκλινο δωμάτιο και 19 ακόμη προσφορές στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
69 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
80 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
81 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
88 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
111 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
129 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
133 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
139 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
142 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
165 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 καναπές-κρεβάτι
169 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
182 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
323 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
359 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG

8,2
Πολύ καλό
5336 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
2226
Πολύ καλό
1279
Καλό
860
Οκ
358
Μέτρια
282
Μέτριο
142
Κακό
189
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

10
Θαυμάσιο
Ανώνυμος, Σεπ 2018
Πλεονεκτήματα (+) Καλό μέρος για να μείνετε κοντά στο αεροδρόμιο. Πολύ καθαρό, 24ωρη υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορείο από/προς το αεροδρόμιο και το πρωινό ξεκινά στις 04:00.

Τοποθεσία

101 Ingliston Road, Εδιμβούργο, EH28 8AU

Κοντινά αξιοθέατα

  • Edinburgh Zoo6.6 χλμ
  • Napier University8.9 χλμ
  • Haymarket9.7 χλμ
  • Royal Botanic Garden10.5 χλμ
  • Edinburgh Castle10.9 χλμ
  • Princes Street11.1 χλμ
  • Grassmarket11.1 χλμ
  • Princes Street Gardens11.1 χλμ
  • Edinburgh City Centre11.3 χλμ
  • St. Andrew Square11.4 χλμ
  • St. Giles' Cathederal Edinburgh11.5 χλμ
  • National Museum of Scotland11.6 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Βασικές πληροφορίες για το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Δεκέμβριος
Αύγουστος
245 €
188 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 21% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 38% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 84 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Αύγουστος, με 310 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG είναι Πέμπτη, με μέση τιμή 107 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 312 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG, κάντε κράτηση περίπου 11 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 39%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Δεκέμβριος και ο Μάρτιος είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με την ημέρα διαμονής σας. Για τις καλύτερες προσφορές δωματίου στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG, προτιμήστε να μείνετε τις ημέρες Τετάρτη ή Παρασκευή. Η ακριβότερη ημέρα ειναι συνήθως η ημέρα Κυριακή.
  • Η φθηνότερη τιμή για δωμάτιο στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG που έγινε κράτηση μέσω της KAYAK τις τελευταίες 2 εβδομάδες ήταν 178 € και η πιο ακριβή ήταν 178 €.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 4 ημέρες.

Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG;

    Το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG βρίσκεται στη διεύθυνση 101 Ingliston Road, περιοχή West, 11,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Εδιμβούργο. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG είναι: Edinburgh Zoo.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG;

    Στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG από το αεροδρόμιο;

    Το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG απέχει 0,7 χλμ. από το του Εδιμβούργου. Το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG απέχει 60,5 χλμ. από το Ντάντι Dundee.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG στο Εδιμβούργο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Holiday Inn Express Edinburgh Airport by IHG.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hampton by Hilton Edinburgh Airport
8.2 Εξαιρετικό (7.429 κριτικές)0,73 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+134 €
3άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότερο
Moxy Edinburgh Airport
8 Εξαιρετικό (5.864 κριτικές)0,82 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+88 €
4άστερο ξενοδοχείο
DoubleTree by Hilton Edinburgh Airport8 Εξαιρετικό (5.259 κριτικές)0,93 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+126 €
5άστερο ξενοδοχείο
Carlowrie Castle
9.6 Εξαιρετικό (17 κριτικές)1,05 χλμ+4.073 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
Premier Inn Edinburgh Airport - M9 Jct1
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,92 χλμ+66 €
2άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότερο
Travelodge Edinburgh Airport
1,21 χλμΕστιατόριο+74 €
3άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότερο
Moxy Edinburgh Airport
8 Εξαιρετικό (5.864 κριτικές)0,82 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+88 €
4άστερο ξενοδοχείο
DoubleTree by Hilton Edinburgh Airport8 Εξαιρετικό (5.259 κριτικές)0,93 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+126 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
Premier Inn Edinburgh Airport - M9 Jct1
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,92 χλμ+66 €
5άστερο ξενοδοχείο
Carlowrie Castle
9.6 Εξαιρετικό (17 κριτικές)1,05 χλμ+4.073 €
4άστερο ξενοδοχείο
Norton House Hotel & Spa, Edinburgh8.9 Εξαιρετικό (1.203 κριτικές)1,44 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+183 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hampton by Hilton Edinburgh Airport
8.2 Εξαιρετικό (7.429 κριτικές)0,73 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+134 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

11,1 km
του Εδιμβούργου
0,7 km