Aegli Pallas Hotel Βόλος

4 αστέρια
Κυρ 19.7
-
Δευ 20.7
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
92 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
92 €
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
96 €
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
97 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,2
Θαυμάσιο
2196 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Aegli Pallas Hotel Βόλος

Κυρ 19.7
-
Δευ 20.7
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
92 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
96 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
97 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
104 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
114 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
116 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
164 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.
Οι τιμές είναι για 1 βράδυ, συμπ. ΦΠΑ αλλά χωρίς άλλους φόρους και προμήθειες.

Παροχές στο Aegli Pallas Hotel Βόλος

  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Internet
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Χρηματοθυρίδα
  • Ενοικίαση εξοπλισμού σκι (στον χώρο)
  • Γρήγορο check-out
  • Μπουκάλι νερό
  • Αυτόνομο check-in/check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση με ασανσέρ
  • Υποαλλεργικό
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Χώρος καπνιστών

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Μπουρνούζι
  • Προσωπικό μπάνιο

Εστιατόρια

  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Μίνι bar
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Ψυγείο
  • Το φαγητό μπορεί να παραδοθεί στο δωμάτιο του επισκέπτη
  • Καφετιέρα

Γενικά

  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Παντόφλες
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Ασφάλεια

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό

Δραστηριότητες

  • Σνόουμπορντ

Για οικογένειες

  • Διαθέσιμες κούνιες

Κριτικές για το Aegli Pallas Hotel Βόλος

9,2
Θαυμάσιο
2196 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1367
Πολύ καλό
434
Καλό
227
Οκ
72
Μέτρια
57
Μέτριο
19
Κακό
20
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

2.8
Κακό
Ανώνυμος, Σεπ 2019
Πλεονεκτήματα (+) Το δωμάτιο ήταν απαίσιο και έπρεπε να βρούμε ένα άλλο ξενοδοχείο.
Μειονεκτήματα (-) .

Τοποθεσία

24 Argonafton, Βόλος

Κοντινά αξιοθέατα

  • Λιμάνι Βόλου104 μ
  • Δημαρχείο Βόλου385 μ
  • Δημοτικό Θέατρο Βόλου0.6 χλμ
  • Γενικό Νοσοκομείο Βόλου1.7 χλμ
  • Αρχαιολογικό Μουσείο Βόλου1.7 χλμ
  • Δημοτικό Στάδιο Βόλου2.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 0726Κ013Α0167200

Βασικές πληροφορίες για το Aegli Pallas Hotel Βόλος

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Φεβρουάριος
Αύγουστος
132 €
155 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 21% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 41% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Aegli Pallas Hotel Βόλος

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Aegli Pallas Hotel Βόλος

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Aegli Pallas Hotel Βόλος, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Φεβρουαρίου και ο Μαρτίου είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με την ημέρα διαμονής σας. Για τις καλύτερες προσφορές δωματίου στο Aegli Pallas Hotel Βόλος, προτιμήστε να μείνετε τις ημέρες Τετάρτη ή Δευτέρα. Η ακριβότερη ημέρα ειναι συνήθως η ημέρα Παρασκευή.
  • Η φθηνότερη τιμή για δωμάτιο στο Aegli Pallas Hotel Βόλος που έγινε κράτηση μέσω της KAYAK τις τελευταίες 2 εβδομάδες ήταν 132 € και η πιο ακριβή ήταν 132 €.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Aegli Pallas Hotel Βόλος; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 1 ημέρα.

Aegli Pallas Hotel Βόλος: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Aegli Pallas Hotel Βόλος;

    Το Aegli Pallas Hotel Βόλος βρίσκεται στη διεύθυνση 24 Argonafton, 0,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Βόλος. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Aegli Pallas Hotel Βόλος είναι: Λιμάνι Βόλου.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Aegli Pallas Hotel Βόλος;

    Στο Aegli Pallas Hotel Βόλος, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Aegli Pallas Hotel Βόλος δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Aegli Pallas Hotel Βόλος προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Aegli Pallas Hotel Βόλος από το αεροδρόμιο;

    Το Aegli Pallas Hotel Βόλος απέχει 20,3 χλμ. από το Βόλος Αερολιμένας Βόλου. Το Aegli Pallas Hotel Βόλος απέχει 52,2 χλμ. από το Σκιάθος Αερολιμένας Σκιάθου.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Aegli Pallas Hotel Βόλος;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Aegli Pallas Hotel Βόλος στον Βόλο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Aegli Pallas Hotel Βόλος και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Aegli Pallas Hotel Βόλος.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

1άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότερο
Nest Port View Studio
8.5 Εξαιρετικό (130 κριτικές)0,06 χλμ+79 €
1άστερο ξενοδοχείο
Sunlight - Volos City Center [Spacious Modern Apartments]
9.6 Εξαιρετικό (31 κριτικές)0,19 χλμ+128 €
1άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότερο
Hotel Argo
8.5 Εξαιρετικό (822 κριτικές)0,2 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+57 €
2άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότεροPhilippos Hotel8.7 Εξαιρετικό (946 κριτικές)0,22 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+84 €
4άστερο ξενοδοχείο
41% φθηνότεροAzur Hotel Volos9.1 Εξαιρετικό (673 κριτικές)0,32 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+53 €
1άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότερο
Hotel Argo
8.5 Εξαιρετικό (822 κριτικές)0,2 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+57 €
3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότεροΞενοδοχείο Κυψέλη8.1 Εξαιρετικό (1.127 κριτικές)0,31 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+73 €
1άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότερο
Nest Port View Studio
8.5 Εξαιρετικό (130 κριτικές)0,06 χλμ+79 €
1άστερο ξενοδοχείο
Sunlight - Volos City Center [Spacious Modern Apartments]
9.6 Εξαιρετικό (31 κριτικές)0,19 χλμ+128 €
Studio στο κέντρο του Βόλου
9.6 Εξαιρετικό (27 κριτικές)0,35 χλμ+99 €
3άστερο ξενοδοχείο
1910 Legacy Hotel
9.4 Εξαιρετικό (11 κριτικές)0,37 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+121 €
4άστερο ξενοδοχείο
1910 Lifestyle Hotel
9.3 Εξαιρετικό (313 κριτικές)0,38 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+105 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,8
0,2 km
Βόλος Αερολιμένας Βόλου
20,3 km