Prince II Hotel

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 2144 κριτικών
2.144 κριτικές
Παρ 11.9
-
Σαβ 12.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Prince II Hotel βρίσκεται στο Old Street Quarter του Ανόι, 2 λεπτά με τα πόδια από τη λίμνη Hoan Kiem. Το ξενοδοχείο προσφέρει 24ωρη ρεσεψιόν, δωρεάν Wi-Fi και αίθουσα με υπολογιστές. Τα δωμάτια στο Hotel Prince II διαθέτουν επίπλωση από σκούρο ξύλο και δορυφορική τηλεόραση επίπεδης οθόνης. Οι παροχές περιλαμβάνουν στεγνωτήρα μαλλιών, μίνι μπαρ και ψυγείο. Οι επισκέπτες μπορούν να νοικιάσουν αυτοκίνητα, μοτοσυκλέτες ή ποδήλατα για εξερεύνηση στην πόλη. Το ξενοδοχείο προσφέρει επίσης ένα τουριστικό γραφείο και υπηρεσίες εισιτηρίων. Διατίθεται δωρεάν υπηρεσία μεταφοράς από το σιδηροδρομικό σταθμό του Ανόι. Στο εστιατόριο του ξενοδοχείου σερβίρεται πρωινό καθημερινά. Το Prince II Hotel απέχει 40 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Noi Bai. Απέχει 4 λεπτά με τα πόδια από το Dong Xuan Market και την Όπερα του Ανόι.
8,2
Πολύ καλό
2144 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Prince II Hotel

Παρ 11.9
-
Σαβ 12.9
Προσφορές από
16 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δίκλινο δωμάτιο και 7 ακόμη προσφορές στο Prince II Hotel.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Prince II Hotel

  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Internet
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αντάπτορας
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Πετσέτες/σεντόνια (επιπλέον χρέωση)
  • Μαλακτικό

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • ΑΤΜ στο χώρο
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Ενοικίαση αυτοκινήτου
  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Θυρωρός
  • Χρηματοθυρίδα
  • Δυνατότητα συναλλάγματος
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Μπουκάλι νερό
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Γενικά

  • Παράθυρο
  • Θέα σε ήσυχο δρόμο
  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Καθιστικό
  • Παντόφλες
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Ηχομόνωση
  • Ντουλάπια
  • Τηλέφωνο
  • Θέα στην πόλη
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Μπάνιο

  • Προσβάσιμη τουαλέτα
  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Μπανιέρα
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Οδοντόβουρτσα
  • Προσωπικό μπάνιο

Εστιατόρια

  • Ποτήρια κρασιού
  • Μίνι bar
  • Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
  • Εστιατόριο
  • Βραστήρας
  • Καφετιέρα

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ
  • Μεταφορά αεροδρομ. (με χρέωση)
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Ιδιωτική θέση πάρκινγκ
  • Υπηρεσία μεταφοράς (με επιπλέον χρέωση)

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση
  • Σταθμός φόρτισης smartphone
  • DVD player

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Πρέσα για παντελόνια

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ανελκυστήρας
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Χώρος καπνιστών

Κρεβατοκάμαρα

  • Υπέρδιπλα κρεβάτια (> 2 μέτρα)
  • Ξυπνητήρι
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Χρηματοκιβώτιο για λάπτοπ
  • Γραφείο

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • 24ωρη υπηρεσία ασφαλείας
  • Ασφάλεια

Δραστηριότητες

  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Μαθήματα μαγειρικής

Κριτικές για το Prince II Hotel

8,2
Πολύ καλό
2144 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1502
Πολύ καλό
337
Καλό
162
Οκ
60
Μέτρια
37
Μέτριο
21
Κακό
25
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

42b Hang Giay, Hoan Kiem, Ανόι

Κοντινά αξιοθέατα

  • ตลาดดงซวน0.4 χλμ
  • ใจกางเมืองฮานอย0.7 χλμ
  • โบสถ์เซนต์โจเซฟ ฮานอย0.7 χλμ
  • ฮหว่านเกี๊ยม0.8 χλμ
  • National Library of Vietnam1 χλμ
  • Hoa Lo Prison Museum1.2 χλμ
  • Vietnam Military History Museum1.2 χλμ
  • ป้อมปราการฮานอย1.2 χλμ
  • Hanoi Opera House1.4 χλμ
  • National Museum of Vietnamese History1.4 χλμ
  • พิพิธภัณฑ์วิจิตรศิลป์แห่งชาติเวียดนาม1.7 χλμ
  • สุสานโฮจิมินห์1.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Prince II Hotel

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Prince II Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Prince II Hotel είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 16 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 33 € ανά διανυκτέρευση.

Prince II Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Prince II Hotel;

    Το Prince II Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση 42b Hang Giay, Hoan Kiem, περιοχή Hoan Kiem, 4,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ανόι. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Prince II Hotel είναι: ตลาดดงซวน.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Prince II Hotel;

    Στο Prince II Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Prince II Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Prince II Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Prince II Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Prince II Hotel απέχει 21,2 χλμ. από το Ανόι Noibai. Το Prince II Hotel απέχει 93,8 χλμ. από το Χάι Φονγκ Catbi.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Prince II Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Prince II Hotel στο Ανόι και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Prince II Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Prince II Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Concon house
9.3 Εξαιρετικό (467 κριτικές)0,02 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+29 €
4άστερο ξενοδοχείο
Wecozy Noi Mieu - Self Check-In, The Old Quarter
9.7 Εξαιρετικό (281 κριτικές)0,03 χλμWi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+21 €
2άστερο ξενοδοχείο
Hanoi Lane Homestay
0,08 χλμ+20 €
4άστερο ξενοδοχείο
Mk Premier Boutique Hotel9 Εξαιρετικό (1.990 κριτικές)0,08 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+41 €
2άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότερο
OYO 604 Queen Hotel (spot-on)
6.6 Καλό (304 κριτικές)0,1 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+11 €
2άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
Home Town Cha Hotel
7.2 Καλό (52 κριτικές)0,1 χλμ+13 €
3άστερο ξενοδοχείο
24% φθηνότερο
Ancyra Tamtam Hotel Center Old Quarter - Next to Hoan Kiem Lake
7.9 Καλό (730 κριτικές)0,12 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Aίθουσα συνεδριάσεων+14 €
3άστερο ξενοδοχείο
Elite Central Hotel Hanoi7.5 Καλό (1.521 κριτικές)0,13 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετιέρα+19 €
4άστερο ξενοδοχείο
Wecozy Noi Mieu - Self Check-In, The Old Quarter
9.7 Εξαιρετικό (281 κριτικές)0,03 χλμWi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+21 €
5άστερο ξενοδοχείο
May De Ville Lumiere Hotel
9.7 Εξαιρετικό (161 κριτικές)0,12 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+48 €
4άστερο ξενοδοχείο
Concon house
9.3 Εξαιρετικό (467 κριτικές)0,02 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+29 €
4άστερο ξενοδοχείο
La Mejor Hotel & Sky Bar
9.3 Εξαιρετικό (1.718 κριτικές)0,1 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+37 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

4,1 km
Ανόι Noibai
21,2 km