Fedrania Gardens Hotel

2 αστέρια
7,0
Καλό
βάσει 715 κριτικών
715 κριτικές
Παρ 18.9
-
Σαβ 19.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει πισίνα για παιδιά και εποχική εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
7,0
Καλό
715 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Fedrania Gardens Hotel

Παρ 18.9
-
Σαβ 19.9
Προσφορές από
29 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δίκλινο δωμάτιο και 24 ακόμη προσφορές στο Fedrania Gardens Hotel.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
Superior room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Fedrania Gardens Hotel

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Παιδική πισίνα
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Internet
  • Δωμάτιο πλυντηρίου

Κριτικές για το Fedrania Gardens Hotel

7,0
Καλό
715 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
223
Πολύ καλό
128
Καλό
87
Οκ
73
Μέτρια
58
Μέτριο
44
Κακό
102
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

9 Havares Street, Αγία Νάπα

Κοντινά αξιοθέατα

  • Nissi Beach1.3 χλμ
  • Ayia Napa Monastery1.6 χλμ
  • Thalassa Museum1.9 χλμ
  • Limanaki Beach2.2 χλμ
  • Landa Beach2.2 χλμ
  • Grecian Bay Beach2.6 χλμ
  • Makronissos Beach2.6 χλμ
  • Water World Ayia Napa3.6 χλμ
  • Ayia Thekla Beach4.5 χλμ
  • Konnos Beach8.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Βασικές πληροφορίες για το Fedrania Gardens Hotel

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Οκτώβριος
Ιούλιος
105 €
104 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 64% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 50% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Fedrania Gardens Hotel

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Fedrania Gardens Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Fedrania Gardens Hotel είναι Τρίτη, με μέση τιμή 45 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 131 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Fedrania Gardens Hotel;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Fedrania Gardens Hotel, κάντε κράτηση περίπου 10 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 68%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Fedrania Gardens Hotel

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Fedrania Gardens Hotel, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Οκτωβρίου και ο Μαΐου είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με την ημέρα διαμονής σας. Για τις καλύτερες προσφορές δωματίου στο Fedrania Gardens Hotel, προτιμήστε να μείνετε τις ημέρες Σάββατο ή Τετάρτη. Η ακριβότερη ημέρα ειναι συνήθως η ημέρα Κυριακή.
  • Η φθηνότερη τιμή για δωμάτιο στο Fedrania Gardens Hotel που έγινε κράτηση μέσω της KAYAK τις τελευταίες 2 εβδομάδες ήταν 122 € και η πιο ακριβή ήταν 122 €.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Fedrania Gardens Hotel; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 2 ημέρες.

Fedrania Gardens Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Fedrania Gardens Hotel;

    Το Fedrania Gardens Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση 9 Havares Street, 2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Αγία Νάπα. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Fedrania Gardens Hotel είναι: Nissi Beach.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Fedrania Gardens Hotel;

    Στο Fedrania Gardens Hotel, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Fedrania Gardens Hotel δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Fedrania Gardens Hotel προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Fedrania Gardens Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Fedrania Gardens Hotel απέχει 35 χλμ. από το Λάρνακα. Το Fedrania Gardens Hotel απέχει 47,2 χλμ. από το Λευκωσία Ercan.

  • Έχει πισίνα το Fedrania Gardens Hotel;

    Ναι, το Fedrania Gardens Hotel έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Fedrania Gardens Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Fedrania Gardens Hotel στην Αγία Νάπα και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Fedrania Gardens Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Fedrania Gardens Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

5άστερο ξενοδοχείο
The Nines
9.4 Εξαιρετικό (48 κριτικές)0,25 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+226 €
4 bedroom villa In Nissi beach
0,26 χλμΚαφετιέρα+238 €
4άστερο ξενοδοχείο
Tasia Maris Beach Hotel And Spa - Adults Only
8.4 Εξαιρετικό (692 κριτικές)0,31 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα+141 €
Κατάλυμα
Ayia Napa Holiday Villa CH - a villa that sleeps 8 guests in 4 bedrooms
0,06 χλμΙδιωτική πισίνα, με κλιματισμό, γκριλ+173 €
4άστερο ξενοδοχείο
Tasia Maris Beach Hotel And Spa - Adults Only
8.4 Εξαιρετικό (692 κριτικές)0,31 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα+141 €
5άστερο ξενοδοχείο
The Nines
9.4 Εξαιρετικό (48 κριτικές)0,25 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+226 €
4 bedroom villa In Nissi beach
0,26 χλμΚαφετιέρα+238 €
Κατάλυμα
Nissi Avenue 64 Studio 1 - Luxcyservices
8.5 Εξαιρετικό (55 κριτικές)0,22 χλμΜόνο για ενήλικες, Θέα στην πόλη, Κουζίνα+60 €
5άστερο ξενοδοχείο
The Nines
9.4 Εξαιρετικό (48 κριτικές)0,25 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+226 €
4άστερο ξενοδοχείο
Tasia Maris Beach Hotel And Spa - Adults Only
8.4 Εξαιρετικό (692 κριτικές)0,31 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα+141 €
4 bedroom villa In Nissi beach
0,26 χλμΚαφετιέρα+238 €
Κατάλυμα
Nissini Shell, 3 Bedroom Villa With Priv
10 Εξαιρετικό (5 κριτικές)0,2 χλμ+191 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,5
2,0 km
Λάρνακα
35,0 km