Hotel Debrett

5 αστέρια
9,3
Θαυμάσιο
βάσει 1207 κριτικών
1.207 κριτικές
Κυρ 19.7
-
Δευ 20.7
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
99 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
99 €
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
100 €
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
106 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,3
Θαυμάσιο
1207 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Debrett

Κυρ 19.7
-
Δευ 20.7
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
99 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
100 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
106 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
116 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
119 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
122 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
123 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
208 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.
Οι τιμές είναι για 1 βράδυ, με χρεώσεις αλλά χωρίς φόρους.

Παροχές στο Hotel Debrett

  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Εστιατόρια

  • Ποτήρια κρασιού
  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Συσκευασμένα γεύματα
  • Φρούτα
  • Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Το φαγητό μπορεί να παραδοθεί στο δωμάτιο του επισκέπτη
  • Μίνι bar
  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Βραστήρας
  • Καφετιέρα
  • Τραπεζαρία
  • Τραπέζι φαγητού

Βασικές παροχές

  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Σαμπουάν
  • Αντάπτορας
  • Αφρόλουτρο
  • Κάδοι απορριμμάτων
  • Μαλακτικό

Γενικά

  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος
  • Θέα σε ήσυχο δρόμο
  • Καθιστικό
  • Παντόφλες
  • Καναπές
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Ηχομόνωση
  • Τηλέφωνο
  • Με μοκέτα
  • Θέα στην πόλη

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Θυρωρός
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Γρήγορο check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Χρηματοθυρίδα
  • Μπουκάλι νερό

Μπάνιο

  • Πιστολάκι
  • Μπουρνούζι
  • Προσωπικό μπάνιο
  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Πρόσθετη τουαλέτα
  • Μπανιέρα
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Υποαλλεργικό
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Χώρος καπνιστών
  • Ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση με ασανσέρ
  • Προσβάσιμο πάρκινγκ
  • Δωμάτιο χωρίς αλλεργιογόνα
  • Πρόσβαση στους άνω ορόφους με ασανσέρ

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Πρέσα για παντελόνια
  • Σίδερο και σιδερώστρα

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Ασφάλεια

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Ραδιόφωνο
  • Τηλεόραση

Κρεβατοκάμαρα

  • Πουπουλένιο μαξιλάρι
  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι
  • Καναπές-κρεβάτι
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ
  • Ιδιωτική θέση πάρκινγκ
  • Μεταφορά αεροδρ.

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Χρηματοκιβώτιο για λάπτοπ
  • Γραφείο

Δραστηριότητες

  • Ξεναγήσεις σε οινοποιεία
  • Οικολογικός τουρισμός
  • Ψώνια

Για οικογένειες

  • Φύλαξη ή φροντίδα παιδιών
  • Διαθέσιμες κούνιες
  • Παιδικά γεύματα

Γυμναστήριο

  • Γυμναστήριο

Κριτικές για το Hotel Debrett

9,3
Θαυμάσιο
1207 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
915
Πολύ καλό
180
Καλό
53
Οκ
22
Μέτρια
20
Μέτριο
7
Κακό
10
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

8.2
Πολύ καλό
Jessica, Μαΐ 2019
Πλεονεκτήματα (+) Το πρωινό ήταν καλό, το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό!
Μειονεκτήματα (-) Το κρεβάτι που είχαμε βάλει σάκους και θα μπορούσε να ήταν πιο άνετο.

Τοποθεσία

2 High Street, Ώκλαντ

Κοντινά αξιοθέατα

  • Queen Street385 μ
  • Skycity Auckland0.5 χλμ
  • Sky Tower0.5 χλμ
  • Auckland Art Gallery Toi o Tāmaki0.5 χλμ
  • The University of Auckland0.7 χλμ
  • Auckland Town Hall0.8 χλμ
  • Viaduct Harbour0.8 χλμ
  • Wynyard Quarter1.2 χλμ
  • Air New Zealand1.2 χλμ
  • Karangahape Road1.5 χλμ
  • Auckland War Memorial Museum1.8 χλμ
  • Auckland Harbour Bridge2.6 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Hotel Debrett

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Hotel Debrett: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Debrett;

    Το Hotel Debrett βρίσκεται στη διεύθυνση 2 High Street, περιοχή Central Business District, 0,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ώκλαντ. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Debrett είναι: Queen Street.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Debrett;

    Στο Hotel Debrett, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Hotel Debrett δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Debrett προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hotel Debrett από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Debrett απέχει 17,7 χλμ. από το Ώκλαντ Auckland Intl. Το Hotel Debrett απέχει 83 χλμ. από το Whitianga.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Debrett;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Debrett σε Ώκλαντ και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Debrett και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Debrett.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότεροJo&joe Auckland8.8 Εξαιρετικό (149 κριτικές)0,09 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+35 €
4άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότεροTribe Auckland Fort Street8.8 Εξαιρετικό (1.207 κριτικές)0,14 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
5άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροFable Auckland - MGallery Collection8.4 Εξαιρετικό (2.771 κριτικές)0,14 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+87 €
4άστερο ξενοδοχείο
27% φθηνότερο
Holiday Inn Express Auckland City Centre By IHG
8.7 Εξαιρετικό (2.826 κριτικές)0,2 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+70 €
2άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότεροJo&joe Auckland8.8 Εξαιρετικό (149 κριτικές)0,09 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+35 €
4άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότεροTribe Auckland Fort Street8.8 Εξαιρετικό (1.207 κριτικές)0,14 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
4άστερο ξενοδοχείο
27% φθηνότερο
Holiday Inn Express Auckland City Centre By IHG
8.7 Εξαιρετικό (2.826 κριτικές)0,2 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+70 €
5άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροFable Auckland - MGallery Collection8.4 Εξαιρετικό (2.771 κριτικές)0,14 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+87 €
2άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότεροJo&joe Auckland8.8 Εξαιρετικό (149 κριτικές)0,09 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+35 €
4άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότεροTribe Auckland Fort Street8.8 Εξαιρετικό (1.207 κριτικές)0,14 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
4άστερο ξενοδοχείο
27% φθηνότερο
Holiday Inn Express Auckland City Centre By IHG
8.7 Εξαιρετικό (2.826 κριτικές)0,2 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+70 €
5άστερο ξενοδοχείο
So/ Auckland
8.6 Εξαιρετικό (837 κριτικές)0,2 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+126 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,2
0,2 km
Ώκλαντ Auckland Intl
17,7 km