(The Place) Mariner by Alegria

4 αστέρια
8,8
Πολύ καλό
βάσει 1882 κριτικών
1.882 κριτικές
Τρι 22.9
-
Τετ 23.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
65 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
65 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
65 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
66 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εποχική εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,8
Πολύ καλό
1882 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το (The Place) Mariner by Alegria

Τρι 22.9
-
Τετ 23.9
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
65 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
65 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
77 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
66 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
70 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
144 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
72 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
116 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
90 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
98 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
110 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
121 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
141 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
125 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο (The Place) Mariner by Alegria

  • Μόνο για ενήλικες
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Κριτικές για το (The Place) Mariner by Alegria

8,8
Πολύ καλό
1882 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
893
Πολύ καλό
387
Καλό
256
Οκ
140
Μέτρια
85
Μέτριο
52
Κακό
69
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Av. Pau Casals, 5, 17310 Lloret de Mar, Catalonia

Κοντινά αξιοθέατα

  • Sa Caleta Beach352 μ
  • Maritime Museum - Can Garriga0.4 χλμ
  • Castell d'en Plaja0.5 χλμ
  • Lloret Beach0.6 χλμ
  • Iglesia de Sant Romà0.7 χλμ
  • Can Saragossa0.8 χλμ
  • Castillo de San Juan1.6 χλμ
  • Puig de Castellet1.7 χλμ
  • Fenals Beach1.8 χλμ
  • Parc Aquàtic Water World2.2 χλμ
  • Cala Canyelles2.3 χλμ
  • Jardins de Santa Clotilde2.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

(The Place) Mariner by Alegria

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο (The Place) Mariner by Alegria;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο (The Place) Mariner by Alegria είναι Παρασκευή, με μέση τιμή 79 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 179 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο (The Place) Mariner by Alegria;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο (The Place) Mariner by Alegria, κάντε κράτηση περίπου 9 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 66%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

(The Place) Mariner by Alegria: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το (The Place) Mariner by Alegria;

    Το (The Place) Mariner by Alegria βρίσκεται στη διεύθυνση Av. Pau Casals, 5, 1,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Lloret de Mar. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο (The Place) Mariner by Alegria είναι: Sa Caleta Beach.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο (The Place) Mariner by Alegria;

    Στο (The Place) Mariner by Alegria, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το (The Place) Mariner by Alegria δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το (The Place) Mariner by Alegria προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το (The Place) Mariner by Alegria από το αεροδρόμιο;

    Το (The Place) Mariner by Alegria απέχει 23,5 χλμ. από το Girona Costa Brava. Το (The Place) Mariner by Alegria απέχει 78,4 χλμ. από το Βαρκελώνη Barcelona-El Prat.

  • Έχει πισίνα το (The Place) Mariner by Alegria;

    Ναι, το (The Place) Mariner by Alegria έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το (The Place) Mariner by Alegria;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του (The Place) Mariner by Alegria σε Lloret de Mar και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο (The Place) Mariner by Alegria και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το (The Place) Mariner by Alegria.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Rosamar Maritim7.8 Καλό (1.299 κριτικές)0,02 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+79 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Rosamar & Spa8.3 Εξαιρετικό (4.095 κριτικές)0,02 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα+92 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Rosamar Es Blau - Adults Only +218.9 Εξαιρετικό (2.354 κριτικές)0,04 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+87 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Athene Neos5.3 Οκ (21 κριτικές)0,04 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+227 €
4άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότερο
Alegria Sun Village
8.2 Εξαιρετικό (2.395 κριτικές)0,14 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+69 €
4άστερο ξενοδοχείο
Rosamar Maritim7.8 Καλό (1.299 κριτικές)0,02 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+79 €
4άστερο ξενοδοχείο
GHT Miratge - Only Adults 18 and up
8.7 Εξαιρετικό (916 κριτικές)0,08 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+84 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Rosamar Es Blau - Adults Only +218.9 Εξαιρετικό (2.354 κριτικές)0,04 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+87 €
3άστερο ξενοδοχείο
Villa Sa Caleta
9 Εξαιρετικό (34 κριτικές)0,11 χλμWi-Fi+663 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Rosamar Es Blau - Adults Only +218.9 Εξαιρετικό (2.354 κριτικές)0,04 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+87 €
4άστερο ξενοδοχείο
GHT Miratge - Only Adults 18 and up
8.7 Εξαιρετικό (916 κριτικές)0,08 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+84 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Rosamar & Spa8.3 Εξαιρετικό (4.095 κριτικές)0,02 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα+92 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,2 km
Girona Costa Brava
23,5 km