Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 3777 κριτικών
3.777 κριτικές
Παρ 23.10
-
Σαβ 24.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,2
Πολύ καλό
3777 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile

Παρ 23.10
-
Σαβ 24.10
Προσφορές από
92 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Queen room και 50 ακόμη προσφορές στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile.
Δίκλινο δωμάτιο, 2 διπλά κρεβάτια
92 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
123 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 2 διπλά κρεβάτια
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
110 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
98 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
248 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
105 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
112 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
121 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
125 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
128 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 2 διπλά κρεβάτια
159 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
134 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
136 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
147 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
198 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 2 διπλά κρεβάτια
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
158 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
161 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
179 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
172 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
172 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
264 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
174 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
179 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
180 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
182 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
200 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
264 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
201 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
290 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
295 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
350 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile

  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους

Κριτικές για το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile

8,2
Πολύ καλό
3777 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1772
Πολύ καλό
670
Καλό
505
Οκ
257
Μέτρια
228
Μέτριο
109
Κακό
242
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

9.7
Θαυμάσιο
Sonia, Μαΐ 2018
Πλεονεκτήματα (+) Ζητήσαμε να κάνουμε check-in αργά λόγω της πτήσης μας και αυτόματα είχαν ένα check-out αργά για εμάς
Μειονεκτήματα (-) Το κόστος ήταν λίγο ακριβό
10
Θαυμάσιο
Ανώνυμος, Μαρ 2017
Πλεονεκτήματα (+) Το ξενοδοχείο ήταν σε μια εξαιρετική τοποθεσία, ήταν κοντά σε μια ποικιλία από εστιατόρια και δραστηριότητες. Επίσης, υπάρχει πρόσβαση στην κόκκινη γραμμή του μετρό ακριβώς μπροστά από το ξενοδοχείο. Ήταν καθαρό και εφοδιασμένο με δωρεάν καφέ! Είχαμε επίσης εξαιρετική βοήθεια από το Reggie με τις αποσκευές μας. Ήταν φιλικός και έκανε τους πάντες να γελάσουν. Το Alma στο τσεκ-ιν ήταν επίσης πολύ εξ...
Μειονεκτήματα (-) Συνολικά τα πάντα ήταν τέλεια εκτός από την πρώτη μας συνάντηση με μια κυρία στο τσεκ ιν. Προσπαθούσαμε να περιγράψουμε ένα θέμα που είχαμε για τις αποσκευές μας. Η πτήση μας έχασε τρεις από τις τσάντες μας και θα την παραδίδαμε στο ξενοδοχείο. ΜΑΣ αγνόησαν και μας αισθάνθηκαν σαν να μην ήταν αρκετά σημαντικό να εισακουστούμε. Το Alma ήταν σε θέση να κάνει ένα βήμα και να βοηθήσει.
Περισσότερα

Τοποθεσία

10 East Grand Avenue, Σικάγο, IL 60611

Κοντινά αξιοθέατα

  • Michigan Avenue0.4 χλμ
  • Magnificent Mile0.4 χλμ
  • Michigan Avenue Bridge0.4 χλμ
  • Chicago Theater0.7 χλμ
  • River North0.7 χλμ
  • Museum of Contemporary Art0.8 χλμ
  • Millennium Park1.1 χλμ
  • Art Institute of Chicago1.4 χλμ
  • Γουίλις Τάουερ1.6 χλμ
  • Chicago Board of Trade Building1.6 χλμ
  • Grant Park1.9 χλμ
  • Νέιβι Πιερ2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Βασικές πληροφορίες για το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Αύγουστος
Αύγουστος
195 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 0% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 0% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 92 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούνιος, με 305 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile είναι Τρίτη, με μέση τιμή 195 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Δευτέρα, με 309 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile, κάντε κράτηση περίπου 11 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 40%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile;

    Το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile βρίσκεται στη διεύθυνση 10 East Grand Avenue, περιοχή Near North Side, 1,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Σικάγο. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile είναι: Michigan Avenue.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile;

    Στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile από το αεροδρόμιο;

    Το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile απέχει 15,2 χλμ. από το Σικάγο Midway.

  • Έχει πισίνα το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile;

    Ναι, το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile στο Σικάγο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hilton Garden Inn Chicago Downtown Magnificent Mile.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότεροACME Hotel Chicago, Outset Collection by Hilton8.3 Εξαιρετικό (1.809 κριτικές)0,05 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+104 €
4άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότεροFreehand Chicago6.9 Καλό (5.680 κριτικές)0,06 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+89 €
3άστερο ξενοδοχείο
Homewood Suites by Hilton Chicago - Downtown8.3 Εξαιρετικό (3.037 κριτικές)0,1 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου+138 €
4άστερο ξενοδοχείο
Embassy Suites by Hilton Chicago Downtown River North8.3 Εξαιρετικό (3.939 κριτικές)0,12 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+145 €
4άστερο ξενοδοχείο
19% φθηνότεροWarwick Allerton Chicago8.1 Εξαιρετικό (7.009 κριτικές)0,48 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+85 €
4άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότεροFreehand Chicago6.9 Καλό (5.680 κριτικές)0,06 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+89 €
4άστερο ξενοδοχείο
13% φθηνότερο
Hotel Saint Clair - Magnificent Mile
8 Εξαιρετικό (2.680 κριτικές)0,42 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+92 €
3άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροBest Western River North Hotel7.1 Καλό (3.087 κριτικές)0,38 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+95 €
Rooms for the Crew | 3 units | Steps to Mag Mile| Navy Pier | 24-hour Gym
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,4 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+700 €
Ultimate Getaway! Pet-friendly Accommodation Closeto Navy Pier and 360 Chicago.
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,45 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+128 €
Cozy Room with Rooftop Lounge & City Views in River North
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,47 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετιέρα+196 €
2 Spacious King Room with Rooftop Lounge & Scenic Views of Chicago
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,47 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετιέρα+328 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,0
1,8 km
Σικάγο Midway
15,2 km