Palazzo Nainer

4 αστέρια
9,4
Θαυμάσιο
βάσει 986 κριτικών
986 κριτικές
Παρ 11.9
-
Σαβ 12.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Palazzo Nainer

Παρ 11.9
-
Σαβ 12.9
Προσφορές από
43 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κλασικό δωμάτιο, Deluxe room και 32 ακόμη προσφορές στο Palazzo Nainer.
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κλασικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Palazzo Nainer

  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Μαλακτικό

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Μπανιέρα
  • Μπιντές
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Οδοντόβουρτσα
  • Μπουρνούζι
  • Προσωπικό μπάνιο

Γενικά

  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Καθιστικό
  • Παντόφλες
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Καναπές
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Τηλέφωνο
  • Με μοκέτα
  • Θέα στην πόλη
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Εστιατόρια

  • Ποτήρια κρασιού
  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Μίνι bar
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Βραστήρας
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Θυρωρός
  • Χρηματοθυρίδα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Μπουκάλι νερό
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση με ασανσέρ
  • Μαξιλάρι χωρίς πούπουλα
  • Πρόσβαση στους άνω ορόφους με ασανσέρ
  • Χώρος καπνιστών

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • Ασφάλεια

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Υπηρεσία streaming
  • Τηλεόραση

Κρεβατοκάμαρα

  • Υπέρδιπλα κρεβάτια (> 2 μέτρα)
  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι
  • Καναπές-κρεβάτι
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Μεταφορά αεροδρομ. (με χρέωση)
  • Υπηρεσία μεταφοράς (με επιπλέον χρέωση)

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Μπαλκόνι

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Χώρος εργασίας

  • Γραφείο

Για οικογένειες

  • Διαθέσιμες κούνιες

Σπα

  • Σάουνα

Κριτικές για το Palazzo Nainer

9,4
Θαυμάσιο
986 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
740
Πολύ καλό
116
Καλό
64
Οκ
26
Μέτρια
22
Μέτριο
9
Κακό
10
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Via del Babuino, 196, 00187 Ρώμη

Κοντινά αξιοθέατα

  • Via del Corso303 μ
  • Piazza di Spagna0.6 χλμ
  • Σκαλινάτα0.6 χλμ
  • Centro de Roma1 χλμ
  • Fontana de Trevi1.1 χλμ
  • Panteón1.2 χλμ
  • Piazza Navona1.2 χλμ
  • Μουσεία Βατικανού2 χλμ
  • Foro Romano2 χλμ
  • Καπέλα Σιξτίνα2 χλμ
  • Isla Tiberina2.1 χλμ
  • Basílica de Santa María la Mayor2.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 058091-ALB-00027, IT058091A1OAA8EOTH

Palazzo Nainer

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Palazzo Nainer;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Palazzo Nainer είναι ο Φεβρουάριος, με μέση τιμή 235 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούνιος, με 773 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Palazzo Nainer;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Palazzo Nainer είναι Σάββατο, με μέση τιμή 205 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 662 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Palazzo Nainer;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Palazzo Nainer, κάντε κράτηση περίπου 1 εβδομάδα νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 92%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Palazzo Nainer

  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Palazzo Nainer; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 1 ημέρα.

Palazzo Nainer: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Palazzo Nainer;

    Το Palazzo Nainer βρίσκεται στη διεύθυνση Via del Babuino, 196, περιοχή Historical Center, 1,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ρώμη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Palazzo Nainer είναι: Via del Corso.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Palazzo Nainer;

    Στο Palazzo Nainer, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Palazzo Nainer δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Palazzo Nainer προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Palazzo Nainer από το αεροδρόμιο;

    Το Palazzo Nainer απέχει 15,6 χλμ. από το Ρώμη Ciampino.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Palazzo Nainer;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Palazzo Nainer στη Ρώμη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Palazzo Nainer και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Palazzo Nainer.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

5άστερο ξενοδοχείο
Rocco Forte Hotel De Russie9 Εξαιρετικό (281 κριτικές)0,02 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+1.731 €
4άστερο ξενοδοχείο
Suite Valadier7.9 Καλό (67 κριτικές)0,04 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+343 €
4άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροValadier Hotel8.4 Εξαιρετικό (3.054 κριτικές)0,05 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+170 €
4άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότεροBabuino 1818.8 Εξαιρετικό (1.097 κριτικές)0,06 χλμ+220 €
1άστερο ξενοδοχείο
65% φθηνότεροRipetta Palace7.2 Καλό (1.026 κριτικές)0,1 χλμWi-Fi+86 €
4άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροValadier Hotel8.4 Εξαιρετικό (3.054 κριτικές)0,05 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+170 €
4άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότεροBabuino 1818.8 Εξαιρετικό (1.097 κριτικές)0,06 χλμ+220 €
4άστερο ξενοδοχείο
2% φθηνότερο
Italyrents Historic Centre Apartment
8.9 Εξαιρετικό (12 κριτικές)0,06 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+241 €
1άστερο ξενοδοχείο
Babuino Palace & Suites
9.3 Εξαιρετικό (148 κριτικές)0,08 χλμ+347 €
5άστερο ξενοδοχείο
Rocco Forte Hotel De Russie9 Εξαιρετικό (281 κριτικές)0,02 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+1.731 €
4άστερο ξενοδοχείο
2% φθηνότερο
Italyrents Historic Centre Apartment
8.9 Εξαιρετικό (12 κριτικές)0,06 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+241 €
4άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότεροBabuino 1818.8 Εξαιρετικό (1.097 κριτικές)0,06 χλμ+220 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,4 km
Ρώμη Ciampino
15,6 km